Три чверті пожеж на Ужгородщині – загорання сухої трави і сміття

Три чверті пожеж на Ужгородщині – загорання сухої трави і сміття
З метою запобігання пожежам в екосистемах і попередження загорань у житловому секторі працівники Ужгородського міськрайонного відділу ДСНС спільно з представниками зацікавлених служб і відомств 18 березня провели пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектора Галоцької сільської ради, до складу якої входять села Галоч, Палло і Батфалва.
Зараз, у розпал весняно-польових робіт, особлива увага учасників профілактичної акції приділялася уникненню пожеж через спалювання сміття й сухотрав’я, адже саме вони несуть найбільшу пожежну небезпеку в теплу пору року. Зважаючи на погоду та розташування земельних ділянок поблизу лісових масивів, наголошувалося й на дотриманні правил пожежної безпеки в екосистемах.
До відома, протягом 2015 року на території Ужгородського району виникло 388 пожеж, з яких 285 – це загорання сухої рослинності та сміття. З початку 2016 таких загорань зафіксовано понад 15.
Під час подворового обходу фахівці пожежної справи розповіли краянам, як треба поводитися, щоб уникнути біди, й навчали правильним діям на випадок виникнення пожежі. Рейдові групи також акцентували свою увагу на дворогосподарствах соціально незахищених верств населення: літніх людей, немічних, хворих, одиноких громадян тощо. Загалом було обстежено майже 100 дворогосподарств та вручено 250 екземплярів інформаційних листівок і тематичних пам’яток попереджувального змісту.
Не оминули працівники пожежно-рятувальної служби й дошкільного закладу та інших місць масового перебування людей (заклади харчування та відпочинку). Фахівці ДСНС розповіли населенню про небезпеку, що несе в собі вогонь, і нагадали основні правила пожежної безпеки, яких потрібно неухильно дотримуватися вдома.
Джерело: УДСНС України у Закарпатській області
Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Ой да какая разница кто их украдет, пришли б сюда, местные бы разворовали, нам простым людям похренственно, кто их там украл, мы эту помощь в глаза никогда не видели и не увидим. И если судить из стат ......
Марьванна (2019-11-21 04:26:13)
он защищает петуха потому-что сам такой...
петр (2019-11-20 08:17:27)
Пока в Украине решают проблему ареста Олега Ляшко, виновные в данных смертях strana.ua/news/229688-hruzinskie-snajpery-majdana-dali-pokazanija-v-belarusskoj-henprokuratura.html всё ещё находятся на ......
KudestNiK (2019-11-19 15:07:02)
Що за текст? Це Гугл переклав з української на російську? Ніщо? Читати неможливо!...
Анна Мельник (2019-11-18 00:05:57)