Рабинович: Українська політика - це такий собі кругообіг злодіїв в природі (Видео)

Рабинович: Українська політика - це такий собі кругообіг злодіїв в природі
Україна продовжує бути однією з найбідніших країн Європи, тому що населення на кожних виборах голосує за одних і тих же людей, які грабують країну. Таким чином, в українській політиці відбувається круговорот злодіїв в природі, заявив в ефірі телеканалу NewsOne народний депутат України, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабинович.
«Якби переді мною поставили економічну задачу - зробити Україну найбіднішою країною Європи протягом короткого проміжку часу, я б сказав, що я не можу. Адже ми такі сильні! А їм вдалося. І це ми винні, ми з вами. Тому що ми йдемо і знову і знову вибираємо одне й те саме. Одних і тих же по колу. І ось цей ось круговорот злодіїв в природі у нас здійснюється в політиці постійно. Ми повинні один раз зупинитися, вилікувати себе. Нам потрібен національний психіатр, який скаже нам: «Дорогі українці, ви хворі, зупиніться на секундочку, візьміть себе в руки і проголосуйте за що-небудь нормальне!» - підкреслив політик.

Відповідаючи на питання, як можна бути впевненим, що на наступних виборах люди не помиляться, парламентарій зазначив, що українці дуже розумні люди і обов'язково виберуть життя, тому що «нежиттям» вони вже ситі.
«Вся країна розділена на дві частини:« за життя »- і проти. Можеш сам вибрати для себе. Я нікого не примушую і ні на чому не наполягаю: можеш вибрати життя, а можеш протилежне їй. Але я дуже багато їжджу по країні. Я дуже сильно вкладаю себе в партію, в будівництво її, і мені здається, що розумні люди, а українці дуже розумні і мудрі люди, виберуть життя, тому що вони вже наїлися цієї «нежиття» більш ніж достатньо. І у нас попереду велике майбутнє, як би це фантастично сьогодні звучало. Я так вважаю на основі скрупульозного аналізу того, що зараз відбулося, по нашим економічним викладкам. Я думаю, що нам потрібен один тільки рік, щоб повернути Україні те, що було, а потім, рівно через рік, - не через 100 і не через 50 - почнеться такий підйом, що ніхто сьогодні навіть не очікує. У нас є для цього потенціал, треба тільки займатися тим, чим потрібно », - переконаний народний депутат.
На його думку, для того, щоб Україна стала процвітаючою країною, їй необхідно спертися на три плеча: аграрний комплекс, хай-тек і банківський сектор.
«Україні треба спертися на три плеча. Перше - це аграрне: сучасний аграрний комплекс, що годує Європу не сировиною, а готовою продукцією. Друге - це хай-тек. У нас молодь годує все зарубіжні компанії. Всі компанії світу наповнені українськими «хлопцями» і «дівчатами». Третє - це банківський сектор. Тому що між Сходом і Заходом зменшується повністю зіткнення. Сьогодні у нас можуть зберігати мільярди, тільки треба зробити для цього нейтральну країну. Необхідно приймати зрозумілі економічні закони, накласти заборону на прийняття законів, які виймають з кишені громадянина України хоч копійку », - констатував Вадим Рабинович.
Також він додав, що глава перемогла на виборах партії не повинен займати жоден державний пост, а тільки стежити за виконанням передвиборних обіцянок.
«І глава партії, що перемогла, а в даному випадку я маю на увазі партію« За життя »та себе, не повинен займати ніяких державних посад після перемоги його партії. Він зобов'язаний сидіти, розставивши своїх менеджерів, і кожного перевіряти, щоб він виконав передвиборчу обіцянку партії. Все, більше нам нічого не треба. Нам не треба ніяких кредитів брати у МВФ, гроші є на ринку. Це не складно, просто для цього потрібні мізки, яких при владі немає. Однак, незважаючи на це, я впевнений, що життя переможе! І станеться це вже в найближчий час », - резюмував лідер партії« За життя ».


Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-05-07
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Как выбрать цветочную композицию в подарок
Казалось бы, что сложного в том, чтобы купить цветы в подарок? Каждый из нас, хотя бы единожды в жизни, сталкивался с таким вопросом.
Вчера, 16:3091
Продвижение сайтов силами профессионалов
У каждой интернет-компании, которая намеревается через интернет добиться определенной выгоды или популярности, должно быть собственное представительство в сети.
Вчера, 14:33126
Навіщо потрібні корпоративні подарунки
Від чого залежить успіх компанії? Ви маєте рацію, якщо скажете: «У правильної стратегії, бізнес-моделі, грамотного розвитку і т.д.». А що щодо гармонійних відносин в колективі, репутації і візуалізації бренду?
6-мая-2021, 14:48212
Как выгодно покупать товары для дома из Китая
Товары китайского производства пользуются огромнейшей популярностью, поскольку они доступны, качественны и представлены в широком разнообразии. Продукция из КНР успешно реализуется и на отечественном рынке и оптом, и в розницу, но зачем переплачивать, если можно заказать все необходимое
5-мая-2021, 13:41244
Страхование КАСКО – уходим от непредвиденных расходов
Приобретение нового автомобиля практически всегда сопровождается не только приятными ощущениями.
4-мая-2021, 11:48286
Оригиналы для Хонды
У каждого человека, наверняка существует период времени в его жизни, который он считает наивысшей точкой своих достижений или по крайней мере самым удачным периодом.
3-мая-2021, 19:54319

События

В Италии создали симбиоз спорткара и мотоцикла
Необычный родстер Suzuki Misano EV разработан группой студентов Института европейского дизайна в Турине (IED Torino) в сотрудничестве с японским автопроизводителем.
Сегодня, 09:3750
Степанов заявил что Украина должна быть готова к индийскому штамму коронавируса
Опасную мутацию, утверждает глава Минздрава, уже обнаружили в соседних странах.
Сегодня, 09:3492
Украинцев с 9 мая Лукашенко поздравил через "слугу" Шевченко
Беларуси и Украине, считает, он нужно "уважать друг друга" и "сотрудничать" в память о потерях во Второй мировой войне.
Сегодня, 09:2570
О расследовании энергетических атак заговорили в Белом Доме
Пресс-секретарь Белого дома Джен Псаки заявила, что спецслужбы США расследуют так называемые энергетические атаки, или синдром Гаваны в отношении американских госслужащих.
Сегодня, 09:1281
Спортсмену-чемпиону в Великобритании ампутировали ногу. Связывает он это с уколом AstraZeneca
В Великобритании бывший чемпион мира по тхэквондо Дейв Мейерс лишился ноги после того, как его состояние его здоровья резко ухудшилось.
Сегодня, 08:5675
По выбросам парниковых газов Китай опережает все развитые страны мира вместе взятые
Согласно новому исследованию Rhodium Group, в настоящее время на долю Китая приходится больше выбросов парниковых газов, чем на все развитые страны мира вместе взятые.
Сегодня, 08:4573