Льовочкін і Бойко кинулися захищати Супрун від Рабіновича

Льовочкін і Бойко кинулися захищати Супрун від Рабіновича
 
Представники політичної партії «Опозиційний блок» в черговий раз зраджують своїх виборців: декларативні заяви та реальні дії цих політиків знову не збігаються.
Про це у своєму Facebook написав народний депутат, глава парламентського підкомітету з прав людини і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович.
«Сьогодні« радісна новина »з ранку -« Оппоблок »і його канал« Інтер »дружно встали на захист Супрун від партії« За життя ». Ціла істерика. Кривдять хорошу людину ... Вони вже захищали від нас Гонтареву (ще б пак, адже банк «Кліринговий дім» Бойка і Льовочкіна при ній процвітав). Але вилизувати Супрун - це занадто навіть для них ... Сподіваюся, виборці гідно оцінять це лизоблюдство .... А ми будемо йти від перемоги до перемоги. Супрун ви не врятуєте, як не напружуйтеся! »- заявив політик, підкресливши, що розцінює такі дії нардепів від« Оппоблока »як зраду своїх виборців.
Відзначимо, мова йде про маніпулятивний ефірі програми «Подробиці» на телеканалі «Інтер», що належить одному з лідерів «Оппоблока» Сергію Льовочкіну, де вийшов черговий сюжет з нападками на партію «За життя» та на які протестують проти згубної «медреформи» в.о . міністра охорони здоров'я України Уляни Супрун.
При тому, що, згідно з публічним заявам, представники «Опозиційного блоку» нібито знаходяться на стороні українців, в сюжеті їх телеканалу журналісти не скупилися на образи щодо учасників мирної акції, які не бажають вмирати під бадьорі реляції Супрун. Зокрема, називали їх «бомжами», і «продажними». Звичайно, не надаючи жодних доказів своїх слів.
Безстрокову акцію протесту під МОЗ з вимогою відставки Уляни Супрун організувала партія «За життя» Вадима Рабиновича. Акція стартувала в середу, 11 квітня, в ній беруть участь кілька тисяч чоловік.

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-12-14
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Что-то мотивация слабовата. Никакой дестабилизации не произошло да и не могло произойти. Так что надо придумать чего-нибудь другое....
Геннадий (2019-12-14 16:42:48)
Если нарушили будапештский меморандум,то почему нельзя изменить минские соглашения?...
Геннадий (2019-12-12 16:11:35)
Різдво саме 7 січня є надто принциповим! Чому?Бо Рідво є основою Колядного циклу, даного людям Творцем тисячі і тисячі років тому! Коляда ж визначає енергетику Землі і одночасно здоров'я людей н ......
Івван (2019-12-09 09:24:28)
нет проблем, ДОГОВОР НА прокачку на 50 (ПЯТЬДЕСЯТ ЛЕТ) под ЛИЧНУЮ гарантию ПРАВИТЕЛЬСТВА кацапСТАНА...
проФФесор (2019-12-07 17:57:39)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:49)