"Росія загрожує світовій безпеці": міністри НАТО різко прокоментували дії Кремля

"Росія загрожує світовій безпеці": міністри НАТО різко прокоментували дії Кремля

Російська Федерація становить загрозу для безпеки всієї Європи. Відтак санкції, які були застосовані до Кремля через агресивну політику, не можуть бути скасовані.

Про це заявили міністри закордонних справ НАТО під час саміту в Брюсселі, передає "Польське радіо".

"Є загальне переконання, що Росія дестабілізує безпекову ситуацію в Європі, а також серед її сусідів", – сказав глава МЗС Польщі Яцек Чапутович.

Зазначається, що політики обговорили спроби отруєння колишнього російського агента Сєргія Скрипаля та його доньки на території Великої Британії, у яких підозрюються співробітники спецслужб Росії.

Під час зустрічі, міністр закордонних справ Польщі навів інші приклади агресивної поведінки Кремля.

Я звернув увагу на військові вишколи Росії на Балтійському морі, неподалік польських кордонів, на дії Росії в Сирії, а також – на проблеми із поверненням Москвою польській стороні уламків літака Ту-154М, який розбився 10 квітня 2010 року під Смоленськом, в цій катастрофі загинув президент Польщі та політична еліта. Машина перебуває на території Росії вісім років, і Москва не хоче її нам повернути,
– наголосив Чапутович.

Міністри закордоних справ країн-членів НАТО дійшли висновку, що Захід повинен продовжувати діалог з Росією. Проте вважають, що не слід скасовувати санкції проти Росії, які було застосовано після анексії Криму та агресії на Донбасі.

"Більшість голосів було за необхідність показати рішучу позицію союзників щодо Росії, і що тільки такого роду дії можуть принести результат", – наголосив глава польської дипломатії.

Водночас, Чапутович зауважив, що країни НАТО хочуть діяти у двох напрямах: з одного боку – санкції і вимоги дотримуватися умов функціонування в міжнародній спільноті, а з іншого – вести з Москвою переговори, якщо вона відповідатиме на очікування країн НАТО.

Зазначимо, у п'ятницю, 27 квітня, група євродепутатів закликала загострити політику санкції щодо Росії. Під листом до президентів Європейської ради, Європейської комісії, а також голови євросоюзної дипломатії підписалися сорок п’ять євродепутатів, серед них – десятеро поляків.


Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-05-06
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Навіщо потрібні корпоративні подарунки
Від чого залежить успіх компанії? Ви маєте рацію, якщо скажете: «У правильної стратегії, бізнес-моделі, грамотного розвитку і т.д.». А що щодо гармонійних відносин в колективі, репутації і візуалізації бренду?
Вчера, 14:48146
Как выгодно покупать товары для дома из Китая
Товары китайского производства пользуются огромнейшей популярностью, поскольку они доступны, качественны и представлены в широком разнообразии. Продукция из КНР успешно реализуется и на отечественном рынке и оптом, и в розницу, но зачем переплачивать, если можно заказать все необходимое
5-мая-2021, 13:41192
Страхование КАСКО – уходим от непредвиденных расходов
Приобретение нового автомобиля практически всегда сопровождается не только приятными ощущениями.
4-мая-2021, 11:48236
Оригиналы для Хонды
У каждого человека, наверняка существует период времени в его жизни, который он считает наивысшей точкой своих достижений или по крайней мере самым удачным периодом.
3-мая-2021, 19:54266
Как правильно чистить бассейн: 5 простых шагов от ИмперБуд
Если вода в бассейне перестала быть прозрачной и больше похожа на грязную лужу – это означает, что ему требуется тщательная очистка.
30-апр-2021, 18:56536
Какую модель Айфона стоит выбрать?
Ответ на вопрос, какую модель Айфона стоит приобрести, зависит в первую очередь от целей, которые ставит покупатель перед своим смартфоном. Что важнее прежде всего – камера, аккумулятор, дисплей, процессор, количество памяти.
30-апр-2021, 10:07630

События

В Украину сегодня циклон Gregor принесет дожди и похолодание
В пятницу, 7 мая, погоду в Украине будет определять холодный атмосферный фронт циклона Gregor, центр которого будет расположен над Польшей и Беларусью.
Сегодня, 08:4571
Когда Украина получит партию вакцины NovaVax и где застрял препарат CoviShield рассказал Степанов
Вчера, 6 мая, глава Минздрава Украины Максим Степанов провел переговоры с владельцем Serum Institute Сайрусом Пунавалом, на которых была достигнута договоренность о поставках в Украину вакцин NovaVax и AstraZeneca / CoviShield.
Сегодня, 08:4363
В СИЗО Харькова сидящий авторитет наладил поставки наркотиков с воли
Один из авторитетов-рецидивистов, находящийся в Харьковском СИЗО проявил недюжинные организаторские бизнес-способности и смог наладить поставки наркотиков за решетку.
Сегодня, 08:4265
С поста пресс-секретаря президента США решила уйти Джен Псаки
В команде хозяина Белого дома зреет первая громкая отставка. Джен Псаки, пресс-секретарь президента Джо Байдена, публично заявила о том, что примерно через год оставит свой пост.
Сегодня, 08:4083
Шестиклассница в штате Айдахо взяла пистолет и устроила в школе охоту на учеников, ранены три человека
В США произошла очередная школьная драма с массовой стрельбой. Здесь, в городе Ригби (штат Айдахо - Ред.) шестиклассница открыла огонь в стенах школы, ранив при этом трех человек.
Сегодня, 08:3966
Ночную погоню за курьером, который ехал на мопеде по тротуару устроила в Киеве полиция
В Киеве полиция устроила ночную погоню за работниками службы доставки.
Сегодня, 08:3772