Рабінович припускає, що соціально-політичний телепроект «КАНДИДАТ» може продовжитись три сезони

Рабінович припускає, що соціально-політичний телепроект «КАНДИДАТ» може продовжитись три сезони

 

Політико-соціальний проект «Кандидат» може тривати три сезони. Про це заявив народний депутат України, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі своєї авторської програми «Хто кому Рабінович» на телеканалі «112 Україна».

 

Нагадаємо, проект «Кандидат» транслюватиметься в ефірі телеканалу «112-Україна». У його створенні бере участь лідер партії «За життя» Вадим Рабінович, а переможцю гарантується місце в прохідній частині списку партії «За життя» на виборах до Верховної Ради і рік навчання в Стенфордському університеті. З чуток, це найдорожче реаліті-шоу за всі роки української ТВ.

«На політико-соціальний проект «Кандидат», зйомки якого зараз проходять, вже відібрали 100 осіб. А в червні з них відберуть 12 кандидатів, що залишилися. Про те, кого саме відберуть, я теж дізнаюся тільки зараз. І ось ці 12 кандидатів будуть протягом 12 тижнів отримувати різні завдання. Раз в тиждень один з них – той, хто гірше інших впорався із завданням – буде залишати проект. І в кінці залишиться один – переможець», – розповів політик

Він підкреслив, що вважає політико-соціальний «Кандидат» дуже важливим з багатьох точок зору.

«Ми хочемо вперше показати, як працює соціальний ліфт – хоча б в такому телевізійному форматі. Коли проста людина, не з золотої молоді, що не народилася в золотий колясці на Печерських пагорбах, може теж пройти в парламент. Я сам з великим інтересом ставлюся до цього проекту. Хочу поспілкуватися з цими людьми і, може бути, розглядати майбутніх зірок української політичної арени », – зазначив парламентарій.

Народний депутат повідомив, що в ефір проект почне виходити в кінці літа і буде транслюватися протягом приблизно 12 тижнів.

«Можливо, режисери не схвалять цього, але відкрию вам секрет: в принципі, ми розраховуємо на три сезони цього політико-соціального проекту. Ми збираємося вийти в ефір десь в кінці серпня, протягом 12 тижнів будемо відбирати нашого кандидата. Потім трохи відпочинемо – і хочемо почати другий сезон проекту, а за ним – і третій … Це дуже важка робота. Я завжди був «телевізійною» людиною, але зазвичай відбувалося так: прийшов на передачу, пробув там годину – і пішов. А з «Кандидатом» все набагато складніше. Але це варто того, адже в підсумку ми зможемо виявити два-три таланта – це вже результат », – заявив лідер партії« За життя ».

За словами політика, він не бере участь в первинному етапі відбору учасників, і почне працювати з ними тільки тоді, коли їх залишиться 12.

«Відбором учасників займається окрема група людей. Особисто я їх не бачив і ніякого відношення до їх відбору не маю. Ось коли залишиться 12 чоловік – тоді так, серед них відбирати вже буду я і два моїх помічника. Я думаю, що це буде дуже барвисте видовище, адже ми підготували дуже цікаві завдання для учасників. Мені будуть допомагати Нестор Шуфрич (народний депутат, член партії «За життя», – ред.) І чудова, красива ведуча телеканалу «112-Україна» Анна Степанець. Але останнє слово буде за мною, не дивлячись на думку журі, я зможу когось повернути, кого-то залишити і когось прибрати », – констатував Вадим Рабінович

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-05-10
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Где знакомятся люди после 40 - лучшие места и сценарии
Найти свое счастье после 40 лет возможно, нужно только знать, где искать пару. Люди в зрелом возрасте относятся к выбору таких мест более придирчиво. Да и действуют немного иначе. Разбираемся, где и как.
Вчера, 21:4058
Как вывести сайт в ТОП: три SEO-тренда 2021 года
На сегодняшний день конкуренция сайтов во Всемирной паутине достаточно высока, каждый веб-ресурс, как говорят, хочет занять самое выгодное место под солнцем. Но это не случается само собой: продвижение сайта – дело весьма серозное и ответственное, требующее исключительно профессионального
9-мая-2021, 13:02237
Назначение и особенности поролона для мебели
Поролон, часто называющийся пенополиуретаном, является распространенным материалом универсального применения. Помимо строительной и промышленной сферы, медицины он пользуется большим спросом при изготовлении мягкой мебели в ассортименте.
9-мая-2021, 13:00183
Как выбрать цветочную композицию в подарок
Казалось бы, что сложного в том, чтобы купить цветы в подарок? Каждый из нас, хотя бы единожды в жизни, сталкивался с таким вопросом.
7-мая-2021, 16:30260
Продвижение сайтов силами профессионалов
У каждой интернет-компании, которая намеревается через интернет добиться определенной выгоды или популярности, должно быть собственное представительство в сети.
7-мая-2021, 14:33266
Навіщо потрібні корпоративні подарунки
Від чого залежить успіх компанії? Ви маєте рацію, якщо скажете: «У правильної стратегії, бізнес-моделі, грамотного розвитку і т.д.». А що щодо гармонійних відносин в колективі, репутації і візуалізації бренду?
6-мая-2021, 14:48335

События

В Ужгороде власти решили снимать по вечерам Колокол Перемоги, чтобы его не украли
В Ужгороде, спустя два дня после торжественного открытия, исчез Колокол Перемоги, который президент Украины Владимир Зеленский предложил установить еще в прошлом году в своем видеообращении.
Вчера, 21:3849
На Новом мосту города Днепра произошло ДТП, в котором пострадали шесть человек
Вечером в понедельник, 10 мая на Новом мосту в городе Днепре произошло ДТП.
Вчера, 21:3358
В Киеве на Виноградаре избили и подожгли бездомного, который умер в больнице
В Киеве злоумышленник с напарником избил и поджог бездомного за то, что тот якобы сделал замечание его пасынку.
Вчера, 21:2646
Ждет ли Ближний Восток большая война из-за эскалации в Иерусалиме
На Ближнем Востоке обострился давний арабо-израильский конфликт, на фоне которого могут серьезно испортиться отношения Вашингтона и Израиля и повысить риск большой войны в регионе. 
Вчера, 19:4263
В Шотландии после пандемии пообещали провести новый референдум о независимости
Победившая на недавних парламентских (региональных) выборах первый министр (премьер) Шотландии Никола Стерджен пообещала добиться от Лондона организации ещё одного референдума о независимости Шотландии, чему уже воспротивились в Англии.
Вчера, 19:4054
Воевавшего на Донбассе бразильца Лусварги арестовали на родине за хранение наркотиков и оружия
В Бразилии арестовали за хранение наркотиков и боеприпасов Рафаэля Лусварги, который воевал на Донбассе в составе "ДНР".
Вчера, 19:1368