Закарпатські представники політичної партії “За життя” взяли участь у всеукраїнському з’їзді політсили у Києві

Закарпатські представники політичної партії “За життя” взяли участь у всеукраїнському з’їзді політсили у Києві

Напередодні Дня Конституції 26 червня в центрі Києва у "President Hotel" відбулося всеукраїнське партійне зібрання за участю представників політичної сили "За життя" з усіх областей України на чолі з лідером Вадимом Рабіновичем

Під час з’їзду очільник політсили окреслив головні завдання і чіткі плани на найближче майбутнє. Кожен із присутніх регіональних представників "За життя” звітував перед колегами.

Закарпатську область представляв на з’їзді голова регіональної організації політичної партії "За життя” Іван Чубирко разом із головою Ужгородського районного осередку Артуром Северенчуком.

За словами Івана Чубирка, Закарпаття – край багатонаціональний і багатоконфесійний, тому в області важливо враховувати перш за все проблеми всіх представників нацменшин. Адже як відомо, мета партії "За життя” – побудова справедливого суспільства рівності вільних людей у незалежній Україні. За словами очільника Закарпатської організації ПП "За життя” Івана Чубирка, в області вже створили 16 осередків, представники вже активно працюють з громадами на місцях, адже в кожному районі є проблеми з медициною, освітою, інфраструктурою.

         Вадим Рабінович під час з’їзду наголосив, що сьогодні державі та суспільству потрібна сильна, дієздатна і відповідальна влада, заснована на довірі народу і яка перебуває під постійним громадським контролем. Не народ існує для держави, а держава – для людей, її завдання – забезпечити неухильне дотримання їх законних прав. Лідер партії окреслив головні шляхи досягнення поставлених завдань. Це перш за все розробка законопроектів щодо внесення змін до чинного законодавства з питань проведення «розумної» державної політики у сфері заробітної плати, податків, пенсій, соціальної допомоги найбільш вразливим верствам населення, забезпечення реальних умов безплатного доступу до освітніх ресурсів та системи охорони здоров’я, відновлення роботи національних виробництв з метою реалізації за доступними цінами продуктів харчування вітчизняного виробництва, збільшення кількості робочих місць і створення в Україні інвестиційного клімату, а також висування кандидатів на вибори всіх рівнів з метою забезпечення можливості участі представників партії у законотворчому процесі, організація громадських рухів з метою донесення своєї позиції до органів влади всіх рівнів.

 

 

 

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
Теги: За життя  

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Оригинальные органайзеры на подарок
Корпоративный органайзер – отличный подарок сотрудникам компании и любым офисным работникам. Бизнес органайзеры помогают держать в порядке рабочий стол и хранить в одном месте канцелярские принадлежности.
Сегодня, 19:0336
Почему купить бумажные кухонные полотенца хотят все?
Полотенца из бумаги для кухни – это относительно новое бытовое изобретение применяется практически повсюду, причем одной кухней дело не ограничивается. Особенно зарекомендовали себя данные полотенца в кухонных зонах ресторанов, столовых и остальных заведений общепита. Представьте сами:
Вчера, 18:1575
Межкомнатные двери в скандинавском стиле
Советы по выбору межкомнатных дверей в скандинавском стиле.
Вчера, 18:1371
Как правильно ухаживать за водой в бассейне
Советы о том, как правильно ухаживать за водой в бассейне.
Вчера, 18:1294
Как выбрать набор смесителей Hansgrohe
Наверняка каждый хочет, чтобы его ванная была оборудована комфортной и долговечной сантехникой. Однако немаловажным фактором выбора зачастую бывает эстетичная сторона. Наборы смесителей Hansgrohe — идеальный вариант, который соответствует всем трем критериям.
Вчера, 17:1681
В кризис онлайн кредит на карту укрепил позиции на рынке Украины
В Украине из-за карантинных ограничений большинство людей осталось без работы и сбережений. Ужесточение требований, уменьшение сумм и повышение процентной ставки привели к снижению популярности банков. МФО, напротив, начали предлагать взять онлайн кредит на карту под небольшой процент, укрепляя
Вчера, 13:15101

События

Карантин усилили в Харькове
Ограничения коснутся работы ресторанов и кинотеатров
Сегодня, 18:1439
В Ивано-Франковской ОГА назвали суммы компенсаций жертвам наводнений
Компенсации составят от 20 до 300 тысяч гривен
Сегодня, 18:0845
На ликвидированные Высшие суды Украина тратит миллионы
За два года на ликвидацию потратили 157 млн гривен
Сегодня, 16:1362
О своей невиновности в ДТП заявил актер Ефремов
Находящийся под домашним арестом из-за совершения смертельного ДТП российский артист Михаил Ефремов заявил о том, что не виновен в аварии.
Сегодня, 15:0374
Стерненко прокомментировал решение суда, который оставил его под домашним арестом
Одесский радикал Сергей Стерненко, которого Апелляционный суд оставил под домашним арестом из-за подозрений в умышленном убийстве человека, прокомментировал это несправедливое, по его мнению, решение.
Сегодня, 15:0167
Полиция ищет "Сатану" из "Азова", чтоб вручить ему подозрение
Прокуратура согласовала подозрение лицу, который 22 июня избил руководителя ячейки "Партии Шария" в Житомире Сергея Никулина.
Сегодня, 14:4859