Що для України означає візит радника Трампа?

Що для України означає візит радника Трампа?
Візит радника президента США з питань нацбезпеки Джона Болтона до України і його участь у святкуванні Дня Незалежності в Києві стане свідченням послідовності адміністрації президента Дональда Трампа в питанні підтримки України.
Таку думку в коментарі Укрінформу висловив політолог Євген Магда.
"Візит Болтона до України і його присутність на святкуванні Дня незалежності у Києві - це хороший знак і, як на мене, свідчення послідовності адміністрації Трампа в питанні підтримки України. Торік на параді в Києві був міністр оборони Джеймс Меттіс, зараз Джон Болтон, відомий як "яструб" і "першинг" у відносинах з Росією. Це свідчення того, що підтримка нікуди не зникає", - сказав політолог.
На його думку, те, що радник Трампа з питань нацбезпеки в один часовий проміжок контактуватиме і з Росією, і з Україною, не варто драматизувати, тут "ніякої зради немає", це просто питання логістики.
Окрім того, Магда зауважив, що ми не можемо вплинути на бажання американських посадовців зустрічатися чи спілкуватися з росіянами, а у дипломатії це нормальний процес - вести діалог навіть зі своїм супротивником.
Водночас політолог звернув увагу на настрої американців по відношенню до Росії, зокрема, на новий етап санкцій США проти Росії.
"Ці хіміко-бактеріологічні санкції достатньо серйозні, достатньо суттєві, так само, як суттєвим є оборонний бюджет на 2019 рік, в який, за словами Трампа, закладена дуже значна модернізація збройних сил США. Як на мене, американці стоять на порозі того, щоб розпочати нову гонку озброєнь, яка може призвести до того, що у Росії в економічному плані "розв'яжеться пупок", і це, я думаю, очевидні речі", - зазначив політолог.
На запитання, чи буде Болтон, на його думку, під час зустрічі з вищим керівництвом України порушувати питання продовження дії закону про особливий статус окремих районів Донбасу, Магда відповів ствердно.
"Я думаю, що питання пролонгації закону про особливий статус ОРДЛО буде підніматися, думаю, що буде реакція на результати зустрічі Путіна і Меркель 18 серпня. Але я хотів би нагадати, що ми зараз живемо в умовах пролонгованого закону про особливий статус ОРДЛО, і нічого страшного не відбувається, тобто він має достатньо запобіжників, щоб не перетворювати його на невигідний для України крок", - вважає політолог.
У цьому контексті він також нагадав, що Сполучені Штати хоча й не є офіційним учасником Мінського процесу і "нормандської четвірки", але вони наголошують на безальтернативності виконання Мінських угод.
"Я не бачу якоїсь трагедії в тому, щоб пролонгувати цей закон, тому що він має показати нашим партнерам, що Україна готова продовжувати діалог і з ними і з Росією щодо врегулювання на Донбасі. Це абсолютно нормальний крок, і в ньому немає ніякої проблеми", - резюмував Магда.
Як повідомляв Укрінфом, радник президента США з питань нацбезпеки Джон Болтон планує відвідати Україну з візитом наступного тижня в межах свого турне до Європи та Близького Сходу. Він також проведе зустріч з російським колегою в Женеві для обговорення низки важливих для національної безпеки питань.
Посол України в США Валерій Чалий поінформував, що планується участь радника президента Сполучених Штатів з питань нацбезпеки у параді з нагоди Дня незалежності України 24 серпня в Києві.
 
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
Теги: США, Болтон  

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-04-04
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

"Мать и дитя" — сеть клиник репродуктивного здоровья
Не всем дано счастье быть родителями. Иногда супружеские пары живут годами в надежде родить ребенка, обследуются, лечатся от бесплодия и ничего не получается.
Вчера, 13:35101
Доставка товаров из Польши
Все больше людей отдают предпочтение покупкам через интернет. Это очень удобно и выгодно. Чтобы найти необходимый товар, не нужно бегать по магазинам и ездить по городу, тратя время на дорогу
3-апр-2020, 12:06131
Установка ГБО на «Хонду»
Все автолюбители, в том числе владельцы «Хонды», знают, что значительную часть расходов по обслуживанию транспортных средств составляют затраты на заправку
2-апр-2020, 19:53116
Ручки для межкомнатных дверей: виды и особенности
Чтобы выбрать оптимальный вариант ручек для дверей, особенно межкомнатных, нужно сперва хорошенько ориентироваться в их разновидностях и особенностях.
2-апр-2020, 19:45126
Какой уход за волосами выбрать
Волосы — это украшение человека. Для прекрасной половины человечества они являются самым дорогим аксессуаром. По внешнему виду волос можно судить о здоровье их обладателя.
2-апр-2020, 10:05115
С чего начать проектирование частного дома?
Советы о том, с чего начать проектирование частного дома.
31-мар-2020, 18:45300

События

В Украине за сутки выявили почти 130 случаев коронавируса
Общее количество случаев превысило 1200
Вчера, 22:07290
Минздрав дал инструкцию по правильному ношению маски
Маску нужно менять каждые четыре часа и нельзя использовать повторно
Вчера, 20:3380
В Чернобыльской зоне горит лес
Площадь лесного пожара составляет 20 гектаров
Вчера, 18:5474
Находиться на улице без маски разрешил Кабмин
Ношение маски не обязательно, поскольку улица не является "общественным местом"
Вчера, 16:48182
Коронавирус в Ухане нашли у 15% кошек
В ходе исследования ученые посетили приюты для животных, находящиеся в разных частях города.
Вчера, 11:44180