Рабінович пояснив хвилю агресії стосовно Медведчука і його сім'ї. Кому це вигідно?

Рабінович пояснив хвилю агресії стосовно Медведчука і його сім'ї. Кому це вигідно?
На думку народного депутата України, лідера партії «За життя» Вадима Рабиновича, активізація нападів на Віктора Медведчука, його дружину Оксану Марченко і скандал навколо фільму про Стуса пов'язані виключно з рішенням політика приєднатися до команди «За життя» для роботи над встановленням миру в Україні і налагодження взаємовигідних відносин з РФ і країнами СНД.
Про це політик розповів в прямому ефірі своєї авторської програми «Хто кому Рабинович» .
«На цьому тижні переконався, наскільки у нас працює система підлості і боягузтва. До нас в партію зараз «зайшов» Віктор Медведчук - і на наступний день почалися абсолютно фантастичні події, зокрема, по Стусу. Тисячі «всеукраїнських патріотів» почали кричати, що Медведчук «не так його захищав». Я спробував розібратися в цій історії », - сказав Рабинович і зачитав лист, адресований голові КДБ Андропову, в якому українські радянські письменники Павличко, Драч і Яворівський« рішуче засудили дії так званих літераторів, які загрузли в націоналістичному болоті і не розкаялися в своєї антирадянської діяльності » , серед яких згадано ім'я Василя Стуса.
Лідер партії «За життя» звернув увагу на те, що поки «світочі української нації» писали на Стуса доноси, Медведчук його захищав.
«Невже, по-вашому, доносити - це краще, ніж захищати? Я не знаю, як він його захищав, але я знаю, що ви писали доноси ... А потім вбралися в тогу ідеалів нації та кидали каміння в Медведчука. Все це робиться спеціально, щоб кинути тінь на того, хто може піднятися і врятувати ситуацію. Коли Медведчук зайшов в партію «За життя», з'явився сильний моноліт, який може вплинути на світ в нашій країні, який на ділі представляє інтереси південного сходу. І тому відразу з'явився Стус », - вважає політик.
З тієї ж опери, на думку Рабиновича, нападки «активістів» на Оксану Марченко, яка, на їхню думку, «не так танцює».
«І ось прийшли якісь волонтери, 18 осіб ... і прийшов 19-й волонтер - Уляна Супрун! У робочий час в.о. міністра прийшла мітингувати! У мене є питання до прем'єр-міністра: кожен людина в нашій країні може кинути роботу і піти мітингувати, або це можна тільки вашим годованецям? І друге. Пан Медведчук, якщо ваш ворог - Уляна Супрун, то 9/10 країни з вами », - заявив політик.
Нагадаємо, під час презентації програми по виходу України з економічної і політичної кризи лідер «За життя» Вадим Рабинович почав формувати команду партії, куди, на думку виборців, повинні бути запрошені: Віктор Медведчук (встановлення миру і відносин з країнами СНД), Віктор Суслов (економіка), Віталій Шабунін (боротьба з корупцією), Євген Педаченко (медреформа), Валентин Наливайченко (зовнішня політика). Медведчук і Суслов вже дали згоду увійти в партію «За життя».
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-03-30
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Системы оптимизации производства: почему сегодня без них – никуда
Для многих руководителей проектов получение эффективного производственного потока считается сложной задачей
27-мар-2020, 15:08176
Устройство домашней електропроводки
Внимание! Этот материал предоставлен исключительно для ознакомления — помните, что электричество может быть смертельно опасно
27-мар-2020, 14:45323
Лучшая база предложений по аренде офисов в разных районах Киева
Сервис A-office создан для облегчения поиска офисных помещений для бизнеса и личной деятельности
27-мар-2020, 14:39149
Качественное оборудование для баров от мировых производителей
Для запуска собственного бизнеса в сфере обслуживания потребуется немало сил, знаний и капиталовложений
27-мар-2020, 12:32121
Что нужно знать украинцу, чтобы защитить диссертацию за границей?
То, что многие украинские студенты решают уехать за границу и продолжить свое обучение там — известный факт
27-мар-2020, 12:20140
Нужен ли адвокат при расторжении брака?
С таким явлением как развод, ежегодно сталкивается множество семейных пар
27-мар-2020, 09:26231

События

Впервые за 2000 лет ягненка Песаха могут принести в жертву на Храмовой горе
Иудейский синедрион обратился с ходатайством к властям Израиля на проведение первого за 2000 лет пасхального жертвоприношения на Храмовой горе.
Вчера, 21:04188
СЕРБСКИЙ ИЕРАРХ УМЕР ОТ КОРОНАВИРУСА
Епископ Валевский Милутин заразился COVID-19 «служа в своей епархии».
Вчера, 20:0387
Как происходит заражение на самом деле, официально разъяснили в ВОЗ. Все другие версии не соответствуют действительности
Коронавирус не передается через воздух. Такой вывод в воскресенье, 29 марта, обнародовала Всемирная организация здравоохранения на своем официальном сайте
Вчера, 13:28600
Самая молодая жертва коронавируса в Европе зафиксирована в Португалии
Подросток из Овари умер от коронавируса утром в воскресенье, 29 марта в больнице Сан-Себастьян.
Вчера, 12:45145
Несчастный украинец скончался, когда португальская полиция оставила его одного, прикованного наручниками во время приступа эпилепсии.
Председатель союза украинцев в Португалии Павел Садоха заявил, что инспекторы местной миграционной службы убили нашего соотечественника, который приехал в страну в поиске работы.
Вчера, 12:27123
Обновлённые данные про заболевших и умерших от коронавируса в Украине 30.03 (состоянием на 10:00)
По данным Центра общественного здоровья Минздрава, по состоянию на 10:00 30 марта в Украине подтверждено 480 случаев COVID-19.
Вчера, 10:4817598