«Україні необхідно взяти курс на нейтральність і позаблоковість», - Вадим Рабінович

«Україні необхідно взяти курс на нейтральність і позаблоковість», - Вадим Рабінович
"Для створення процвітаючої країни, Україні потрібна нова національна ідея!"
Таку думку висловив народний депутат України, лідер політичної партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі національного телебачення. Він пояснив, що вступати в союзи і підписувати міжнародні угоди потрібно тільки тоді, коли це вигідно Україні. Також політик обговорив з телеглядачами інші важливі для українців теми.
«Для створення процвітаючої країни Україні потрібна нова національна ідея»
На думку Вадима Рабиновича, сьогодні в Україні людей виховують на ідеї, що найголовніше в житті – це гроші, тому в нашій країні «елітою» вважають тільки тих, у кого їх більше. Але це неправильно – такі люди не можуть бути авторитетами для суспільства.
«По героях завжди можна оцінити, яку країну ми будуємо. Сьогодні в рейтингу «найвпливовіших українців» ви не знайдете великих акторів, вчених, журналістів – тих, хто зазвичай становить еліту нації. А хто в цьому рейтингу є? Тільки ті, у кого більше грошей і влади. У нас найголовніший і найкраща людина в країні той, у кого багато грошей. Деякі з лідерів цього списку навіть не живуть в Україні і мають до неї мало відносини. Хіба такі люди мають право бути моральними авторитетами для українців? »- засумнівався парламентарій.
Лідер партії «За життя» впевнений, що для створення успішної України необхідно змінити існуючу ідеологію, прищепити молоді інші цінності і «змалювати нову траєкторію руху» всієї держави в цілому.
«Нам потрібна ідеологія, яка покаже, яку ж країну ми будуємо. Народ не може просто жити, прагнучи заробити гривню, проїсти її – і знову приступати до роботи. Потрібна мета! Велика, якщо хочете. Ми не просто так говорили про побудову великої України, сильної і незалежної, нейтральної, по типу «Швейцарії Східної Європи», яка стане мостом між Заходом і Сходом. Упевнений, що це гарна ідея, на яку можна орієнтуватися при побудові успішної, процвітаючої країни », – констатував політик.
«Україні необхідно взяти курс на нейтральність і позаблоковість»
Вадим Рабінович переконаний, що курс на нейтральність і позаблоковість у зовнішній політиці, дозволить Україні стати майданчиком для співпраці між Сходом і Заходом.
«Нам потрібна нейтральна незалежна країна, тому що нам потрібно будувати однаково хороші відносини з Америкою, Німеччиною, Угорщиною, Росією, Казахстаном! Нам необхідно вести чесну торгівлю з усіма країнами. При цьому ми знаємо, що відбувається в наших західних областях, як там нашим громадянам видаються паспорти Польщі та Румунії, працюють іноземні спецслужби. А уряд заявляє, що у нас ворог тільки на сході, а на заході у нас все друзі », – зазначив нардеп.
Парламентарій також розкритикував торговельну угоду України з Євросоюзом, підписану нинішнім керівництвом країни. На його думку, вона працює проти української економіки і промисловості.
«Україна підписала торгову угоду з Євросоюзом. Чудово! Я теж «за»! Але давайте подивимося на результати цієї угоди. Нам ввели квоти на наші основні експортні товари. Таким чином країну поставили під зовнішнє управління – і вбивають. Знищена практично вся промисловість, яка може виробляти. Ми абсолютно все імпортуємо з інших країн», – обурився політик.
Лідер «За життя» підкреслив, що у взаєминах з іншими країнами Україна повинна захищати власні інтереси, а не чужі.
«Я вважаю, що будь-яка держава має постійні інтереси і не має постійних ворогів. Нам необхідно вступати в союзи тільки тоді, коли це вигідно державі Україна і розмовляти з Заходом так само жорстко, як і зі Сходом. Це стосується питань територіальної цілісності і державного суверенітету. М’яко розмовляти потрібно тільки у відносинах з бізнесом. З бізнесом кричати не можна», – заявив народний депутат.
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-10-16
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Горящие путевки осенью: топ-3 экзотических направления для выгодных каникул
Горящие путевки в теплые края — лучший способ сменить осеннюю дождливую прохладу на яркое солнце и лазурь морской глади.
Вчера, 15:36100
Как правильно выбирать колеса для тележки
В разнообразии современных колес для тележек очень просто растеряться. А ведь правильный выбор весьма важен. Если установить первые попавшиеся колесные опоры, можно не только вывести оборудование из строя, но и причинить вред тому.
15-окт-2021, 20:22178
Кому нужна система учета рабочего времени и как ее использовать
Может ли современная компания обойтись без тайм-трекера? Это в достаточной степени риторический вопрос, поскольку обойтись можно без всего, только чего это будет стоить?
13-окт-2021, 13:40427
Посудомоечная машина – техника, которая сделает быт комфортнее
Кухня, оборудованная самыми необходимыми бытовыми приборами, является мечтой каждой домохозяйки. Именно они позволяют легко и быстро творить кулинарные шедевры и поддерживать помещение в чистоте.
13-окт-2021, 13:29231
Платный надежный хостинг для продвижения в сети
Чтобы обеспечить бесперебойную работу сайта, необходимо заказать надежный хостинг.
12-окт-2021, 16:17274
АКБ на айфон 8
У каждого владельца гаджета рано или поздно возникал вопрос “А не пора ли менять батарею?” И если вы еще на распутьи, то статья ниже специально для вас.
12-окт-2021, 13:23270

События

Китай успешно испытал ядерную гиперзвуковую ракету
В Китае протестировали новые космические возможности с помощью гиперзвуковой ракеты с ядерным зарядом.
Сегодня, 09:5119
Израиль в убийстве члена правительства Мидхата Салиха обвинила Сирия
Правительство Сирии обвинило израильских военных в убийстве директора департамента Голан в своем Кабинете министров Мидхата Салиха.
Сегодня, 09:4923
Статистика COVID-19 в Украине по состоянию на утро 17 октября 2021
17 октября (по состоянию на 9:00) в Украине   2 635 170 лабораторно подтвержденных случаев COVID-19, из них 60 633 летальных, 2 325 997 пациентов выздоровело.
Сегодня, 09:2162
Голодающий Саакашвили согласился допустить группу врачей и принимать лекарства
Экс-президент Грузии Михаил Саакашвили, который уже 15 дней голодает в тюрьме, согласился на допуск группы врачей по инициативе министерства юстиции, также он согласен принимать лекарства.  
Вчера, 23:3692
Зачем Приват ввел ограничения на переводы по картам, по ком они ударят и как их обойти
13 октября государственный Приватбанк официально заявил о введении ограничений/лимитов по карточным переводам.
Вчера, 23:34147
Почти $110 миллиардов на новый подводный флот потратят США
В США разрабатывают новую стратегическую атомную подводную лодку класса Columbia, оснащенную межконтинентальными баллистическими ракетами с раздельными ядерными боеголовками.
Вчера, 23:32107