Ваше останнє слово, пане Янукович

Ваше останнє слово, пане Янукович
Засідання заплановане на жовтень.
Оболонський районний суд Києва викликає втікача Віктора Януковича для виступу з останнім словом у справі про державну зраду.
При цьому головуючий суддя Владислав Дев'ятко уточнив, що підсудний мав виступити зі своєю останньою промовою перед заявами захисників, але не зробив цього, хоча суд неодноразово викликав його і через ЗМІ, і листами на всі відомі адреси, зокрема в Росії. 
"Суд повідомляє, що попри будь-які заяви сторони захисту, як до цього так і в сьогоднішньому засіданні, попри будь-які дії сторони захисту, які судом були констатовані, як зловживання правом на захист, суд завжди стояв на позиції забезпечення усіх прав обвинуваченого Януковича Віктора Федоровича", - пояснив суддя.
Він додав, що суд готовий надати право на виступ не лише в разі особистої появи Януковича в залі, а й шляхом відеоконференції. Підсудного чекатимуть о 10:00 ранку 12 жовтня. Захисники мають завершити свої дебатні промови до 11 жовтня. 
Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

он защищает петуха потому-что сам такой...
петр (2019-11-20 08:17:27)
Пока в Украине решают проблему ареста Олега Ляшко, виновные в данных смертях strana.ua/news/229688-hruzinskie-snajpery-majdana-dali-pokazanija-v-belarusskoj-henprokuratura.html всё ещё находятся на ......
KudestNiK (2019-11-19 15:07:02)
Що за текст? Це Гугл переклав з української на російську? Ніщо? Читати неможливо!...
Анна Мельник (2019-11-18 00:05:57)
не могу найти подтверждение данной истории ни на каком другом ресурсе. Пожалуйста предоставьте ссылку на оригинал...
Philip (2019-11-11 21:35:39)