Порошенко підпише закон про збільшення кількості членів ЦВК

Порошенко підпише закон про збільшення кількості членів ЦВК
Закон № 9090 щодо збільшення чисельності ЦВК з 15 до 17 осіб вже підписав його ініціатор, Андрій Парубій, і направив документ на підпис Президенту Петру Порошенку.
"Я підписую закон про Центральну виборчу комісію зараз при всіх і передаю на підпис Президентові", - заявив спікер.
Після відхилення парламентом проектів постанов про скасування рішення ВР про збільшення кількісного складу ЦВК Парубій спрогнозував, що 20 вересня парламент зможе оновити склад Центральної виборчої комісії.
"Ми виконали всі вимоги Парламентської асамблеї Ради Європи, ми зробили рішучий крок до оновлення Центральної виборчої комісії. І завтра ми оновимо Центральну виборчу комісію, і ніякі темні сили нас не зупинять, і ніякі темні сили не зможуть залишити старі інституції у новій Україні", - підкреслив спікер.
Як повідомлялося, Рада у середу не підтримала проекти постанов, внесені депутатами від фракцій "Батьківщина" і "Опозиційного блоку", про скасування ухваленого 18 вересня закону про збільшення чисельності ЦВК.
Таким чином парламент відкрив шлях для підписання спікером цього закону і направлення його на підпис Президенту.
 
Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Ой да какая разница кто их украдет, пришли б сюда, местные бы разворовали, нам простым людям похренственно, кто их там украл, мы эту помощь в глаза никогда не видели и не увидим. И если судить из стат ......
Марьванна (2019-11-21 04:26:13)
он защищает петуха потому-что сам такой...
петр (2019-11-20 08:17:27)
Пока в Украине решают проблему ареста Олега Ляшко, виновные в данных смертях strana.ua/news/229688-hruzinskie-snajpery-majdana-dali-pokazanija-v-belarusskoj-henprokuratura.html всё ещё находятся на ......
KudestNiK (2019-11-19 15:07:02)
Що за текст? Це Гугл переклав з української на російську? Ніщо? Читати неможливо!...
Анна Мельник (2019-11-18 00:05:57)