Турчинов назвав форму зовнішньої політики Росії - тероризм

Турчинов назвав форму зовнішньої політики Росії - тероризм
"Росія – це країна, де тероризм став формою зовнішньої політики держави", - таку думку висловив секретар Ради національної безпеки та оборони України Олександр Турчинов 19 вересня у ході зустрічі з головою комітету закордонних справ парламенту Естонії Марко Міхкельсоном та депутатами парламенту Естонії.
Під час зустрічі сторони обговорили ситуацію на Донбасі, а також питання інформаційної, енергетичної та кібернетичної агресії Росії.
"Ми не бачимо жодної спроби Путіна зупинити збройний конфлікт на сході, навпаки, РФ робить все для того, щоб ескалація конфлікту тривала, збільшуючи свою військову присутність вздовж українсько-російського кордону", – сказав Турчинов.
"Доказом цього є не тільки агресія проти України, але і хімічна атака в Солсбері та гібридні технології впливу на політичну ситуацію в багатьох країнах Заходу", – додав секретар РНБО.
Турчинов також обговорив з представниками Естонії питання інтенсифікації військово-технічної співпраці з країнами ЄС, зокрема, спільні проекти в оборонно-промисловому комплексі.
"Україна – це щит Європи, тому посилення наших оборонних позицій – це, фактично, посилення обороноздатності та безпеки Європи", – зазначив глава РНБО.
Своєю чергою, Міхкельсон наголосив, що Естонія є надійним другом України, що "завжди повністю підтримуватиме вашу країну як на європейському рівні, так і на рівні Північноатлантичного альянсу".


Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-11-16
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

не могу найти подтверждение данной истории ни на каком другом ресурсе. Пожалуйста предоставьте ссылку на оригинал...
Philip (2019-11-11 21:35:39)
Интересно, чем закончилось? Молодец пацан....
Константин (2019-11-10 15:27:34)
Ця новина була опублікована 6 років тому, але про неї забули...
Хантер (2019-11-09 18:47:55)
Да уж совсем не ждал... Какая неожиданность...
Олечка (2019-11-06 12:30:32)
А вот это очень хорошая новость...
Taras (2019-11-06 12:28:05)