Медведчук є ефективною противагою для Порошенка, - експерт

Медведчук є ефективною противагою для Порошенка, - експерт
Автор матеріалу вважає, що напередодні виборів Медведчук є ефективною противагою для Порошенка і його електорату. Віктор Медведчук, якого часто називають людиною Володимира Путіна в Києві, став сильнішим.
Про це пише журналіст Олексій Мінаков в статті «Глибоке занурення: як українські президентські кандидати планують виграти» для сайту Атлантичної ради (США). «Варто також відзначити, що Віктор Медведчук, якого часто називають людиною Володимира Путіна в Києві, став сильнішим», - йдеться в статті. Автор матеріалу вважає, що напередодні виборів Медведчук є ефективною противагою для Порошенка і його електорату.
«Посилення позиції Медведчука слід розуміти, як спробу недвозначно підштовхнути українців до об'єднання навколо єдиного проукраїнського президента, щоб вони прийшли до висновку, що Порошенко як єдиний гідний верховний головнокомандувач Збройними Силами України - це очевидний вибір», - так пояснює свою позицію автор. Нагадаємо, в одному зі своїх недавніх інтерв'ю Віктор Медведчук заявив про те, що вибори не є метою об'єднаної української опозиції, вони лише механізм.   «Наша стратегічна мета - представляти інтереси українців, які поділяють ідеологію" партії миру "(а це і" Опозиційний блок ", і" За життя! "), І громадські організації, опозиційні до нинішньої влади. Це головне. Якщо це об'єднання відбудеться, то така політсила буде відстоювати інтереси мільйонів громадян України - на президентських і парламентських виборах, а потім, я впевнений, і на місцевих. Акцентую увагу: стратегічне завдання - не вибори, а об'єднання таких сил », - пояснив політик.
Медведчук, за його словами, є послідовним прихильником того, щоб об'єднати якомога більше партій і громадських організацій на опозиційному електоральному полі. «До цього об'єднання можуть увійти сили, які діють в інтересах жителів Південного Сходу, в інтересах всього російськомовного населення в різних регіонах країни. Інтереси цих людей повинні бути захищені і представлені в парламенті наступного скликання », - підкреслив він.
Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-11-19
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

он защищает петуха потому-что сам такой...
петр (2019-11-20 08:17:27)
Пока в Украине решают проблему ареста Олега Ляшко, виновные в данных смертях strana.ua/news/229688-hruzinskie-snajpery-majdana-dali-pokazanija-v-belarusskoj-henprokuratura.html всё ещё находятся на ......
KudestNiK (2019-11-19 15:07:02)
Що за текст? Це Гугл переклав з української на російську? Ніщо? Читати неможливо!...
Анна Мельник (2019-11-18 00:05:57)
не могу найти подтверждение данной истории ни на каком другом ресурсе. Пожалуйста предоставьте ссылку на оригинал...
Philip (2019-11-11 21:35:39)
Интересно, чем закончилось? Молодец пацан....
Константин (2019-11-10 15:27:34)