"Опозиційна платформа - За життя": Віктор Медведчук розповів, хто ще може приєднатися до руху

"Опозиційна платформа - За життя": Віктор Медведчук розповів, хто ще може приєднатися до руху
Новостворена "Опозиційна платформа - За життя" відкрита для нових учасників, котрі поділяють її прагнення. Детальніше про це розповів голова Політради партії "За життя" Віктор Медведчук.
Він зауважив, що опозиційні демократичні сили, які виступають проти злочинної і продажної купки корумпованих авантюристів при владі, проти війни і злиднів, приниження людської гідності, обмеження прав людини, свободи і демократії в Україні, об'єдналися в «Опозиційну платформу - За життя».
«Ми досягли згоди визначити в листопаді 2018 року єдиного кандидата від« Опозиційною платформи – За життя »на Президентських виборах в 2019 році. Ми досягли згоди про спільну участь представників «Опозиційною платформи – За життя» у виборах до Верховної Ради України, а також на місцевих виборах всіх рівнів », – підкреслив Медведчук.
Він зазначив, що представники «Опозиційною платформи – За життя» закликали всі відповідальні політичні сили, громадські організації та громадян країни взяти участь в «Опозиційною платформі – За життя»:
«Наше об’єднання відкрите для всіх реальних опозиційних сил, які готові на ділі захищати громадян України і боротися з «партією війни і злодійства».
Нагадаємо, що сьогодні стало відомо про те, що переговори партії Вадима Рабіновича та Юрія Бойко завершилися обєднанням двох опозицій теперішній владі.
 

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Пока в Украине решают проблему ареста Олега Ляшко, виновные в данных смертях strana.ua/news/229688-hruzinskie-snajpery-majdana-dali-pokazanija-v-belarusskoj-henprokuratura.html всё ещё находятся на ......
KudestNiK (2019-11-19 15:07:02)
Що за текст? Це Гугл переклав з української на російську? Ніщо? Читати неможливо!...
Анна Мельник (2019-11-18 00:05:57)
не могу найти подтверждение данной истории ни на каком другом ресурсе. Пожалуйста предоставьте ссылку на оригинал...
Philip (2019-11-11 21:35:39)
Интересно, чем закончилось? Молодец пацан....
Константин (2019-11-10 15:27:34)
Ця новина була опублікована 6 років тому, але про неї забули...
Хантер (2019-11-09 18:47:55)