Церковне беззаконня: Константинопольський Патріарх проголосив себе Патріархом України

Церковне беззаконня: Константинопольський Патріарх проголосив себе Патріархом України
Константинопольський Патріарх Варфоломій став Патріархом України, оскільки організував в Україні ставропігію. Про це в ексклюзивному коментарі порталу Главновості повідомив глава прес-служби УПЦ Василь Анісімов
Він також підкреслює, що на сьогодні «ми потрапили в ситуацію тотального беззаконня.» І нагадав, що церква в Україні не просто відділена від держави, а захищена від нього Конституцією і Законом України «Про свободу совісті та релігійні організації» від втручання держави.
«Ми потрапили в беззаконня Церковне. Порушені церковні канони - закони Церкви. Згідно з ними, одна помісна Православна Церква, як би її не просили влади, президенти, Верховна Рада, не має права втручатися у внутрішні справи іншої Церкви. Це все порушено. Ми потрапили в ситуацію на посміховисько всього світу, коли скасовується Церковний акт трьохсотрічної давності. Чи можна уявити, щоб скасували державний акт? », - заявив Василь Анісімов.
Він додав, що по суті, Константинопольський Патріарх Варфоломій оголосив себе Патріархом України.
«По суті, зараз Константинопольський Патріарх оголосив себе Патріархом України. Організував тут ставропігію. Це вже справжнісінькі самозванці. Ми його не обирали, не давали ніяких прав. Тут раптом визнали розкольників, схизматиків. А Денисенко взагалі анафемат - відлучений від Церкви Христової. І це було визнано всім православним світом. З цих людей якимось чином збивають помісну Церкву. », - підкреслив Анісімов.
Глава прес-служби УПЦ також нагадав, що відлучені від Церкви особи не можуть бути в помісної Церкви, оскільки важливо зберігати віру в чистоті і строго дотримуватися канонів.
«Так як у нас в Церкві образи людські, то людська частина схильна до гріхів і всього іншого. Для того, щоб ось ці потрапили в гріх гордині, у що завгодно - не отруюють саму Церква, існують канони, які забороняють священнослужіння до покаяння свого. Вони якимось чином створюють нову структуру. Так можна створити і політичний блок. Ось в такій некомментіруемой ситуації ми зараз знаходимося. Такого не було ніколи. », - сказав Василь Анісімов.
Крім того, за його словами, священноначалля УПЦ має отримати всі документи, щоб зрозуміти, що там наприймали.
А потім висловити своє ставлення до рішення Синоду по Томосу про автокефалію і зняття анафеми з Філарета і прийняти якісь заходи.
При цьому, стверджує Василь Анісімов, Церква повинна зберегти себе, важливо не піддатися на політичні інтриги.
Глава прес-служби Української Православної Церкви Василь Анісімов підкреслив, що УПЦ визнана всім Православ'ям.
Це означає, що вона має апостольським правонаступництвом, а таїнства її, визнані законними і рятівними, визнані всім світовим Православ'ям.
«Маючи на своїй землі цю Церкву, яка виконує свою рятівну місію, організувати ще структуру з такими ж цілями і завданнями, це заборонено законами, канонами. Навіщо ви створюєте те, що вже є, і тим самим розколюєте Православ'я? Розкол православ'я вважається смертним гріхом, яка не змивається кров'ю. Зрозуміло, що ці структури жодна Православна Церква не визнає, а перш за все не визнаємо її ми. Ця смута буде тільки посилюватися. Це трагедія для всього народу України. », - підсумував Василь Анісімов.
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-11-30
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Где лучше покупать семена овощей в Украине?
Садоводы за несколько месяцев готовятся к посадочному сезону. Однако на первый план выходит не обработка земли на участке, а покупка посадочного материала. Узнайте, где пробрести семена овощей проще и выгоднее и воспользуйтесь оптимальным вариантом.
Вчера, 18:12102
Полиграфкомбинат «Украина»: какие трудности приходилось преодолевать предприятию работая над печатью бланков для государства
Когда вы ищете, где делается печать бланков, Киев предлагает огромный выбор мест, где можно выполнить заказ на изготовление разнообразной полиграфической продукции. 
Вчера, 18:10122
В каких интернет-магазинах Украины покупать технику: рейтинг
Покупки в интернет-магазинах давно стали очень популярными. Многие отдают предпочтение именно такому шопингу. Это быстро и максимально комфортно. Да и позволяет сэкономить не только время, но и деньги.
Вчера, 13:11113
Министр Алексей Чернышов: Внедрение энергоэффективности позволит сберечь ресурсы на развитие регионов
Энергоеффективность является одним из ключевых направлений Минрегиона, в том числе в рамках региональной политики.
Вчера, 10:21120
Уместность контекстной рекламы: скупой теряет дважды
В современном бизнесе реклама играет если не решающую, то однозначно ключевую роль. Но определённая категория владельцев сайтов пренебрегает возможностями таких инструментов, как контекстная реклама.
28-ноя-2020, 22:35353
Монтаж мансардных окон: с чего начать?
Мансардные окна и их монтаж: На что обратить внимание при установке окон в крыше? 
28-ноя-2020, 22:23169

События

Карантин выходного дня продлевать Минздрав не планирует
Министр здравоохранения Украины Максим Степанов заявил, что ведомство не намерено продлевать карантин выходного дня.
Вчера, 20:1092
Мендель заявила что возможность локдауна сохраняется, но точной даты нет
В Украине сохраняется возможность введения полного локдауна для борьбы с распространением коронавируса.
Вчера, 20:0893
Санкции против России за распространение фейков готовит ЕС
Европейская комиссия готовится предложить, чтобы Евросоюз впервые ввел санкции против России или Китая за распространение фейков.
Вчера, 20:0677
Экс-главу ФРС на пост министра финансов США выдвинет Байден
Избранный президент США Джо Байден определился с кандидатом на пост министра финансов.
Вчера, 20:0487
В пик второй волны коронавируса вошла Грузия
Грузия вошла в пик второй волны распространения коронавируса.
Вчера, 17:20120
Электронный аудит налогоплательщиков могут ввести в Украине
В Украине подготовили концепцию внедрения электронного аудита налогоплательщиков.
Вчера, 17:17121