Вадим Рабінович: «Опозиційна платформа – ЗА ЖИТТЯ» – найбільша потужна сила країни»

Вадим Рабінович: «Опозиційна платформа – ЗА ЖИТТЯ» – найбільша потужна сила країни»
«Опозиційна платформа – За життя», що стала силою №1 в країні готова об’єднати навколо себе представників всіх політичних сил і громадських організацій, які поділяють ідею негайного встановлення миру в Україні та побудови сильної, незалежної і економічно розвиненої країни. Об’єднавши політичну опозицію, новостворена платформа займається створенням депутатської групи в нинішній Верховній Раді і планує впевнено перемогти на майбутніх парламентських виборах в 2019 році
Про це в ефірі українського телебачення заявив народний депутат, лідер партії «За життя» Вадим Рабінович. Він також зазначив, що очолить платформу на виборах в Раду.
«Об’єднана опозиція зможе перемогти на виборах в Раду»
Вадим Рабінович заявив, що готовий очолити список об’єднаної опозиції для участі в парламентській кампанії 2019 року і запросив до об’єднання навколо «Опозиційної платформи» всіх, хто розділяє погляди нової, найпотужнішої сили країни.
«Все опозиційні сили зобов’язані об’єднатися навколо «Опозиційної платформи – За життя» заради порятунку країни. Всі, хто готовий працювати для встановлення миру в Україні, виведення країни з економічної і міжконфесійної кризи, хто готовий будувати сильну, незалежну і нейтральну Україну, «Швейцарію Східної Європи», запрошуються до лав платформи», – заявив політик.
Він розповів, що новостворена платформа зараз формує депутатську групу у Верховній Раді.
«Опозиційна платформа – За життя» в даний момент є силою №1 в країні. І в найближчі дні у Верховній Раді України ми створимо нову депутатську групу. Я вважаю, що це правильно, це потрібно. Ми продовжимо її розширювати за рахунок інших депутатів. Наша платформа вже зараз буде відстоювати інтереси українців, боротися з владою і корупціонерами. І це тільки початок! Адже, об’єднавшись і ставши головною силою України, ми збираємося виграти вибори і отримати більшість у майбутній Раді. Сьогодні в Україні ситуація складається таким чином: або ми здамося і загинемо, або будемо воювати за своє майбутнє. «Опозиційна платформа – За життя» налаштована на війну з нинішньою владою», – підкреслив парламентарій.
«Майбутній президент України повинен встановити мир в країні»
Після своєї відмови брати участь в політичних перегонах Вадим Рабінович вирішив зосередити свою політичну діяльність навколо участі в парламентських виборах на чолі «Опозиційною платформи – За життя». Однак політик висловив своє бачення того, які дії повинні бути в пріоритеті у майбутнього президента України. Першочергова мета нового глави держави, на переконання Рабіновича – встановити мир в країні.
«У нас в країні залишилося небагато людей, які можуть встановити мир, і всі вони входять до складу « Опозиційної платформі – За життя». Тільки два потенційні кандидати набирають на південному сході України велику кількість голосів – це Вадим Рабінович і Юрій Бойко. Якщо я відмовляюся балотуватися, то Юрій Бойко зобов’язаний на них йти, а ми зобов’язані його підтримати. Неважливо, хто давно в політиці, а хто ні. Важливим є те, чи зможемо ми встановити мир! Мені було нелегко відмовитися від походу на вибори, але ситуація в країні така, що любити Україну сьогодні важливіше, ніж себе. Потрібно залишити амбіції і зробити крок назад! »- заявив лідер партії «За життя».
На його думку, кандидат в президенти також має запропонувати свій варіант вирішення економічної кризи і релігійного розколу в країні.
«Потрібно відновлювати економіку. Від правлячої влади я не чую виразної програми, тільки вигуки і крики. У нас, у партії «За життя», є програма і вона – найкраща. Я б із задоволенням би її привів в дію, будучи президентом. Важливі також і питання віри. Я в найкращих стосунках вже багато років з головними ієрархами українських церков. Я брав участь у багатьох благодійних акціях. Я не чужий в цих питаннях, у мене за столом збиралися представники різних релігійних напрямків і нормально спілкувалися. Але сьогодні православ’я політизоване – і стало однією з передвиборних «фішок» влади, розколює наше суспільство. Для того, щоб бути арбітром, потрібно бути православним, а я – єврей. Тому я впевнений, що вчинив мудро і чесно, відмовившись йти в президенти », – переконаний народний депутат.
«Ми в три рази знизимо тарифи на газ для населення, повернувши надра в держвласність»
Ще одне політичне питання, яке зажадає невідкладного вирішення майбутньою владою України – кардинальне зниження тарифів на газ для населення. Вадим Рабінович зазначає, що зараз для більшості українців платіжки за комунальні тарифи є непідйомними.
«Саме тому першим рішенням «Опозиційною платформи – За життя» в новому парламенті буде повернення українських надр в державну власність. Це дозволить знизити Україні тарифи на газ як мінімум в три рази», – заявив політик.
Він додав, що такий сценарій – цілком реалістичний. Різкого зниження тарифів на газ в Україні легко досягти. Для цього, на переконання лідера партії «За життя», потрібно прийняти лише одне рішення.
«Україна видобуває 20,4 мільярда кубометрів газу щорічно. За Конституцією, він належить народу за собівартістю. Витрачаємо ми 15 мільярдів. Тарифи повинні бути знижені одномоментно в три рази. Першим рішенням нового парламенту після перемоги «Опозиційної платформи – За життя» буде повне повернення у власність держави всіх її ресурсів. Це не складно. Це і західний шлях, в тому числі », – зазначив парламентарій.
Але все ж нинішня влада, продовжив Рабінович, не приймає таких рішень, які тільки підуть на користь народу України. Саме неефективне державне управління, на його думку, є однією з головних проблем країни. Політик заявив, що для того, щоб Україна стала економічним локомотивом Європи, потрібно прибрати безграмотних менеджерів з влади.
«Якби нами правили нормальні, економічно освічені люди, наша країна процвітала б! Ми – сильна країна з величезним потенціалом. Ми можемо стати локомотивом Європи, яка буде дивитися на нас і гадати, як це вдалося. Це просто, насправді! Просто потрібно прибрати недоумків з влади – і будемо будувати нормальну економічну систему », – заявив народний депутат.
«Через провальну реформу децентралізації в Україні замерзають міста»
В цей час з-за грабіжницьких тарифів і провальною децентралізації в Україні замерзають міста. За словами Вадима Рабіновича, відсутність опалення в деяких містах – це і доказ повного провалу децентралізації.
«Ми з вами давно дали оцінку такому процесу, як децентралізація. Все, що потрібно – встановлювати тарифи, збирати податки – це держава залишила собі. А все інше – старі тепломережі, зношене обладнання лягло на плечі територіальних громад», – зазначив парламентарій.
Майбутній уряд обов’язково дасть оцінку підготовки нинішнього Кабміну до опалювального сезону, додав Вадим Рабінович. Він вважає, що після провалу децентралізації, зриву опалювального сезону, кризи в економіці і скандалу з главою Державної фіскальною службою нинішній уряд повинен подати у відставку.
«Хочу ще раз нагадати, що одним з головних бюджетоутворюючих відомств повинна бути митниця. Після того як ви прибрали Насирова (екс-глава УКРІНФОРМ Роман Насиров, – ред.), Ви поставили там свого Продана (і. О. Голови УКРІНФОРМ Мирослав Продан, – ред.). Зараз Продан втік в багажнику автомобіля за кордон. Я зібрав десятки виступів прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, де він говорить, що відповідає за Продана, що особисто несе відповідальність за нього», – заявив лідер партії «За життя».
Політик також зазначив, що в будь-якій цивілізованій країні уряд після такого скандалу саме пішов би у відставку.
«Ви не збираєтеся піти у відставку від тієї ганьби, що зараз відбувається? Навіть в африканській країні після такого уряд би пішов у відставку. Замерзають міста! Але члени Кабміну продовжують нам нахабно брехати, що все добре, ми розвиваємося, йдемо вперед. Оцінку їхнім діям ми з вами дамо на виборах », – підсумував Вадим Рабінович.
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-11-25
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Ремонт электропроводки автомобиля
Если вы являетесь счастливым обладателем автомобиля, то это означает, что ежедневно вы используете не просто средство для передвижения, а сложный механизм, в котором есть множество различных приборов, требующих электричество.
Вчера, 23:0449
Zdravo-kids.info: энциклопедия заботливых родителей
Семьи, имеющие маленьких детей, всегда должны быть на чеку, ведь простуда, ГРВИ и другие недуги – довольно частое явление, особенно в осенне-зимний период. «Предупрежден – значит вооружен», - именно так гласит народная мудрость, с которой трудно поспорить.
Вчера, 23:0153
6 советов и рекомендаций, которые помогут вашему бизнесу сэкономить на канцелярских принадлежностях
Если вы владеете или управляете бизнесом, то знаете, насколько дорогими могут быть канцелярские товары. Даже в наше digital-изированное время всем компаниям нужны ручки, скрепки, бумага, папки и многое другое, чтобы каждый сотрудник мог работать продуктивно. 
Вчера, 20:2855
Нужны пластиковые окна? «Винмарко» - лучший производитель
На смену традиционным деревянным окнам постепенно пришли пластиковые, имеющие целый ряд важных преимуществ, среди которых, наверное, самым главным можно назвать высокий уровень энергоэффективности. В условиях постоянных скачков цен на газ и электричество.
Вчера, 15:3376
Стеклянные фасады - преимущества светопропускания
Современная архитектура: стеклянные фасады. Преимущества конструкций из стекла для производительности и самочувствия.
Вчера, 07:5188
Преимущества печати на холсте
Предлагая бесконечный выбор настенного оформления, техника печати на холсте – уникальный способ сделать ваши любимые фотографии эффектнее. По сравнению с традиционным глянцевым использованием фотоснимков, напечатанные на холсте, имеют преимущество, особенно когда речь идет о цене, качестве и
24-ноя-2020, 21:16108

События

Дело против Зеленского проиграл окончательно мэр Черкасс
Апелляционный суд Киева отклонил жалобу мэра Черкасс Анатолия Бондаренко на решение Печерского райсуда столицы по иску против президента Владимира Зеленского.
Вчера, 22:5949
Прогноз на декабрь дал Укргидрометцентр
В первый зимний месяц на почти всей территории Украины образуется снежный покров.
Вчера, 21:2654
Жесткий карантин без предупреждения Кабмин обещает не вводить
Кабинет министров Украины не будет вводить жесткий карантин на новогодние праздники без предупреждения.
Вчера, 21:1365
Почти 40 человек погибли в ДТП автобуса и грузовика в Бразилии
В бразильском штате Сан-Паулу произошла масштабная авария на дороге, жертвами которое стали не менее 37 человек.
Вчера, 21:0055
В госизмене СБУ разоблачила командира подразделения Нацгвардии
Контрразведка Службы безопасности Украины разоблачила командира одного из подразделений Национальной гвардии в государственной измене.
Вчера, 20:2467
Кто может не пристегиваться в автомобиле объяснили в Нацполиции
Национальная полиция Украины объяснила новые правила дорожного движения.
Вчера, 18:1172