Українці хочуть від влади зовсім не тих реформ, - соцопитування

Українці хочуть від влади зовсім не тих реформ, - соцопитування
Результати опитування, проведеного в жовтні цього року Київським міжнародним інститутом соціології, Українським центром економічних і політичних досліджень ім. А. Разумкова і Соціологічною групою «Рейтинг», демонструють, що між прагненнями народу і «хотєлками» влади лежить непереборна прірва. Українці категорично не підтримують «реформи», що проводяться євроінтеграторами. Тільки з вересня по жовтень цього року число тих, хто вважає, що країна рухається в неправильному напрямку, зросла на 5% (!), Досягнувши рекордного за роки «реформ» показника - 78%.
Про це написав голова Політради партії "За життя" Віктор Медведчук.
Відповідь на питання, чого найбільше не вистачає Україні, більш ніж очікувана. Миру, стабільності і порядку. 64% громадян вважають, що не вистачає миру, 41% - що не вистачає стабільності, 40% - порядку.
Найважливішими проблемами для країни українці називають військовий конфлікт на Сході України (66%), хабарництво і корупцію у владі (43%), безробіття (30%), низький рівень зарплати або пенсії (30%) і підвищення тарифів на комунальні послуги (27 %).
Результати опитування показують базові, життєві потреби українців. Однак ні миру, ні стабільності, ні порядку, ні нових робочих місць, ні тим більше підвищення рівня життя або соціального захисту команда євроінтеграторів народу дати не може. Замість цього влада педалює питання створення єдиної помісної церкви (провокуючи релігійне протистояння), «захисту» української мови (шляхом дискримінації російськомовного населення і, по суті, знищення російської мови), вступу в НАТО (куди Україну ніхто не кличе).
Що стосується членства України в Північноатлантичному альянсі, то хочеться відзначити дуже неприємну для «реформаторської» команди закономірність: чим активніше представники влади проштовхують ідею євроатлантичної інтеграції, тим нижче рівень її підтримки народом. Відповідно до вищевказаного опитуванням, в жовтні 2018 го за вступ в НАТО готові були проголосувати 40% українців, проти - 36%. І це при тому, що в липні цього року за членство в НАТО виступали 42%, проти - 35%.
Громадяни країни активно підтримують ідею позаблокового статусу України. Так, відповідаючи на запитання: «Якби Україна могла стати членом тільки одного союзу з безпеки, це слід було б зробити з НАТО, Організацією Договору про колективну безпеку (Росія, Казахстан, Білорусь та інші) або краще не вступати ні в один союз і оголосити позаблоковий статус?», 39% респондентів висловилися за членство в НАТО, а 35% - за позаблоковий статус. Примітно, що сумарно число прихильників позаблокового статусу України і тих, хто підтримує вступ в Організацію Договору про колективну безпеку (9%), значно перевищує кількість прихильників вступу в НАТО (44% проти 39%).
Однак цікавитися думкою свого народу українська влада не поспішає. Формуючи основи зовнішньополітичного курсу України, вони керуються інтересами не держави і народу, а Вашингтона і Брюсселя.
Як наслідок, архінепрофессіоналізм, підлабузництво перед Заходом, боротьба з інакодумцями і «хижацький націоналізм» сьогодні визначають тактику і стратегію «партії війни і злодійства», що знаходиться при владі. Протистояти їй можуть тільки здорові, прагматичні опозиційні сили, які відстоюватимуть інтереси пересічних українців.
Відмова від кабальних умов «співпраці» з МВФ, припинення політики тарифного геноциду, встановлення миру на Донбасі, «зшивання» країни, економічний підйом і соціальний захист громадян - ось першочергові завдання «партії миру», яка об'єднує політичні партії та громадські організації і яку підтримують мільйони українців у всіх регіонах країни. Я переконаний, сьогодні настав момент для такого об'єднання: політичні сили, які виступають проти злочинної і продажної купки корумпованих авантюристів при владі, проти війни і злиднів, об'єдналися в «Опозиційну платформу - За життя». І наше об'єднання відкрите для всіх, хто готовий боротися з «партією війни і злодійства» і на ділі захищати права і свободи громадян України.
 

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-02-16
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Ткани для штор: правила выбора
В обустройстве уютного дома важное место занимают шторы
13-фев-2020, 19:27321
Прижимные грили
Среди множества специального профессионального оборудования для заведений, занимающихся общественным питанием, выделяются
13-фев-2020, 14:12325
Секрет старого часовщика – как победить время? (Сказка)
Сказка для взрослых и детей из цикла "Рождественские рассказы".
12-фев-2020, 11:392708
Красивые платья: для каких случаев они уместны?
Выбрать универсальное красивое платье — задача не из простых
31-янв-2020, 09:15653
Наушники FiiO. Испытательный срок
Относительно молодая китайская компания FiiO добиралась к производству высоклассных наушников
23-янв-2020, 19:281085
Виды контактных линз. Как выбрать
Для тех, кто решил применить контактную коррекцию зрения
23-янв-2020, 18:581406

События

По ситуации с коронавирусом в пятницу Рада заслушает Скалецкую
Гончарук также выступит перед нардепами 21 февраля
Сегодня, 13:1461
Пьяный полицейский в Киевской области сбил двух пешеходов, один помер
Виновник ДТП пытался скрыться с места происшествия, однако его движение заблокировали другие водители
Сегодня, 09:4691
При побеге от полиции водитель сбил трех пешеходов в Днепре
В результате инцидента один человек погиб, двое получили тяжелые травмы
Сегодня, 09:4391
Больных коронавирусом перевалило за 1700 в Китае
За последние сутки в Китае скончались 105 человек
Сегодня, 09:4077
Выходить из домов запретили в Китае
На улицах запрещено движение пешеходов и любого транспорта, кроме машин полиции и экстренных служб
Сегодня, 09:3490
На лайнере Diamond Princess у 44 граждан США обнаружили коронавирус
США начали эвакуацию своих граждан с лайнера
Сегодня, 09:3287