Українці хочуть від влади зовсім не тих реформ, - соцопитування

Українці хочуть від влади зовсім не тих реформ, - соцопитування
Результати опитування, проведеного в жовтні цього року Київським міжнародним інститутом соціології, Українським центром економічних і політичних досліджень ім. А. Разумкова і Соціологічною групою «Рейтинг», демонструють, що між прагненнями народу і «хотєлками» влади лежить непереборна прірва. Українці категорично не підтримують «реформи», що проводяться євроінтеграторами. Тільки з вересня по жовтень цього року число тих, хто вважає, що країна рухається в неправильному напрямку, зросла на 5% (!), Досягнувши рекордного за роки «реформ» показника - 78%.
Про це написав голова Політради партії "За життя" Віктор Медведчук.
Відповідь на питання, чого найбільше не вистачає Україні, більш ніж очікувана. Миру, стабільності і порядку. 64% громадян вважають, що не вистачає миру, 41% - що не вистачає стабільності, 40% - порядку.
Найважливішими проблемами для країни українці називають військовий конфлікт на Сході України (66%), хабарництво і корупцію у владі (43%), безробіття (30%), низький рівень зарплати або пенсії (30%) і підвищення тарифів на комунальні послуги (27 %).
Результати опитування показують базові, життєві потреби українців. Однак ні миру, ні стабільності, ні порядку, ні нових робочих місць, ні тим більше підвищення рівня життя або соціального захисту команда євроінтеграторів народу дати не може. Замість цього влада педалює питання створення єдиної помісної церкви (провокуючи релігійне протистояння), «захисту» української мови (шляхом дискримінації російськомовного населення і, по суті, знищення російської мови), вступу в НАТО (куди Україну ніхто не кличе).
Що стосується членства України в Північноатлантичному альянсі, то хочеться відзначити дуже неприємну для «реформаторської» команди закономірність: чим активніше представники влади проштовхують ідею євроатлантичної інтеграції, тим нижче рівень її підтримки народом. Відповідно до вищевказаного опитуванням, в жовтні 2018 го за вступ в НАТО готові були проголосувати 40% українців, проти - 36%. І це при тому, що в липні цього року за членство в НАТО виступали 42%, проти - 35%.
Громадяни країни активно підтримують ідею позаблокового статусу України. Так, відповідаючи на запитання: «Якби Україна могла стати членом тільки одного союзу з безпеки, це слід було б зробити з НАТО, Організацією Договору про колективну безпеку (Росія, Казахстан, Білорусь та інші) або краще не вступати ні в один союз і оголосити позаблоковий статус?», 39% респондентів висловилися за членство в НАТО, а 35% - за позаблоковий статус. Примітно, що сумарно число прихильників позаблокового статусу України і тих, хто підтримує вступ в Організацію Договору про колективну безпеку (9%), значно перевищує кількість прихильників вступу в НАТО (44% проти 39%).
Однак цікавитися думкою свого народу українська влада не поспішає. Формуючи основи зовнішньополітичного курсу України, вони керуються інтересами не держави і народу, а Вашингтона і Брюсселя.
Як наслідок, архінепрофессіоналізм, підлабузництво перед Заходом, боротьба з інакодумцями і «хижацький націоналізм» сьогодні визначають тактику і стратегію «партії війни і злодійства», що знаходиться при владі. Протистояти їй можуть тільки здорові, прагматичні опозиційні сили, які відстоюватимуть інтереси пересічних українців.
Відмова від кабальних умов «співпраці» з МВФ, припинення політики тарифного геноциду, встановлення миру на Донбасі, «зшивання» країни, економічний підйом і соціальний захист громадян - ось першочергові завдання «партії миру», яка об'єднує політичні партії та громадські організації і яку підтримують мільйони українців у всіх регіонах країни. Я переконаний, сьогодні настав момент для такого об'єднання: політичні сили, які виступають проти злочинної і продажної купки корумпованих авантюристів при владі, проти війни і злиднів, об'єдналися в «Опозиційну платформу - За життя». І наше об'єднання відкрите для всіх, хто готовий боротися з «партією війни і злодійства» і на ділі захищати права і свободи громадян України.
 

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-09-30
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Секрет очищающих масок: зачем и как использовать
Самые дорогие кремы и сыворотки окажутся бесполезными, если наносить их на закупоренные поры. На чистоту кожи ежедневно покушается смесь из смога, пыли, пота, кожного сала, остатков косметики и других агрессивных факторов.
Вчера, 20:46115
Белое золото: особенности, виды украшений, уход
Купить кольцо из белого золота ★ Как получают белое золото ⚡️ Какие украшения делают из белого золота ✔️ Как ухаживать за изделиями из белого золота.
Вчера, 15:01138
Букеты на День учителя: надежный сервис доставки цветов в Киеве
Букет на День Учителя - замечательный способ выразить свою признательность и почтение наставнику, вложившему в Вас своё время, эмоции и труд.
Вчера, 14:59127
Apple iPhone – как всегда, на вершине!
Почему Apple iPhone был и остается самым популярным брендом среди смартфонов? Неизменное качество, собственные передовые разработки и новейшие технологии – вот то, что обеспечивает успех Apple.
Вчера, 10:38138
Планируете офисный переезд? Следуйте этим рекомендациям
Если у вас – владельца бизнеса – возникла необходимость переезда со старого офиса в новый, организация данного мероприятие – это ответственная работа, которая должна быть продумана до мельчайших деталей.
29-сен-2020, 20:38213
Какую воду лучше всего пить для здоровья?
Какую воду лучше всего пить для здоровья? Очевидно, что питьевая вода необходима для вашего общего здоровья и благополучия. Мы все слышали о минимум 8 стаканах в день, верно? Согласны ли вы с этим или нет, вы, вероятно, не услышите, чтобы кто-то спорил о том, что питьевая вода и
29-сен-2020, 16:24270

События

Украину в "фактическом выходе" из минских соглашений обвинили в России
Представитель России в Трехсторонней контактной группе Борис Грызлов обвинил Украину в "фактическом прекращении" выполнения минских договоренностей.
Вчера, 23:3385
Причину роста количества случаев COVID-19 в Украине назвал Ляшко
Главный государственный санитарный врач Виктор Ляшко назвал причину роста новых случаев заболевания коронавирусом в Украине.
Вчера, 19:18135
Применение своей авиации в Нагорном Карабахе отрицает Турция
Официальные заявления Армении о применении Азербайджаном турецкой авиации в конфликте в Нагорном Карабахе не соответствует действительности.
Вчера, 18:49129
На сотрудницу посольства США напали в Киеве
В Киеве сегодня в бессознательном состоянии обнаружили сотрудницу посольства Соединенных Штатов с травмой головы.
Вчера, 18:41126
Одно из ключевых требований МВФ выполнило правительство Украины
Таможня и Налоговая станут едиными юридическим лицами.
Вчера, 16:48147
Стандарт среднего образования утвердил Кабмин
Этот стандарт начнет действовать среднего образования Украины с 2022 года.
Вчера, 16:23184