Рабінович переконаний: "Опозиційна платформа - "За життя" переможе на парламентських виборах

Рабінович переконаний: "Опозиційна платформа - "За життя" переможе на парламентських виборах
Народний депутат України і лідер партії «За життя» Вадим Рабінович в ефірі авторської програми на телеканалі «112 Україна» висловив упевненість, що "Опозиційна платформа - "За життя"" здобуде перемогу на парламентських виборах.
Всі опозиційні сили зобов’язані об’єднатися навколо «Опозиційною платформи – За життя» заради порятунку країни. Всі, хто готовий працювати на встановлення миру в Україні, виведення країни з економічної і міжконфесійної кризи, хто готовий будувати сильну незалежну і нейтральну Україну, «Швейцарію Східної Європи», запрошуються до лав платформи.
– «Майбутній президент повинен вирішити три завдання. По-перше потрібно встановити мир. Ті, хто кажуть, що потрібно воювати, веде країну в прірву – і виборець повинен знати, що, віддаючи свій голос за такого кандидата, він вибирає війну», – сказав парламентарій.
Лідер партії «За життя» заявив, що всі політики, які сьогодні зможуть припинити бойові дії на Донбасі, є членами новоствореної опозиційної платформи.
– «У нас в країні залишилося небагато людей, які можуть встановити мир і всі вони складаються з « Опозиційно платформи – За життя ». Тільки два потенційні кандидати набирають на південному сході України велику кількість голосів – це Вадим Рабінович і Юрій Бойко. Якщо я відмовляюся балотуватися, то Юрій Бойко зобов’язаний на них йти, а ми зобов’язані його підтримати. Неважливо, хто давно в політиці, а хто ні … Важливо те, чи зможемо ми встановити мир! Мені було нелегко відмовитися від походу на вибори, але ситуація в країні така, що любити Україну сьогодні важливіше, ніж себе. Потрібно залишити амбіції і зробити крок назад! », – підкреслив парламентарій.
На думку народного депутата претендент на президентський пост також повинен запропонувати свій варіант вирішення економічного і релігійного кризи в країні.
– «По-друге, потрібно відновити економіку. Від правлячої влади я не чую виразної програми, тільки вигуки і крики. У нас, у партії «За життя», є програма і вона – найкраща. Я б із задоволенням би її привів в дію, будучи президентом. По-третє, важливим є питання віри. Я в найкращих стосунках вже багато років з головними ієрархами українських церков. Я нагороджений вищими нагородами різних конфесій, брав участь у багатьох благодійних акціях. І коли мене запитують, що я зробив для країни – в тому числі і в міжконфесійних питаннях, я пропоную подивитися на золочені куполи Володимирського собору. Я гордий, що це я їх покрив був. Я гордий, що в Лаврі я побудував лікарню. Я не чужий цих питаннях, у мене за столом збиралися представники різних релігійних напрямків і нормально спілкувалися. Але сьогодні православ’я політизоване – і стало однією з передвиборних «фішок» влади, розколює наше суспільство. Для того, щоб бути арбітром, потрібно бути православним, а я – єврей. Тому я впевнений, що вчинив мудро і чесно, відмовившись йти в президенти. Так повинен надійти той, хто знає, що його дії не принесуть користь Україні », – упевнений парламентарій.
Політик заявив, що, незважаючи на відмову від участі в президентських перегонах, він готовий очолити список Об’єднаної опозиції для участі в парламентській кампанії і запросив всіх, хто розділяє погляди об’єднання, в її ряди.
– «Я обов’язково поведу «Опозиційну платформу – За життя» на парламентські вибори, тому що новообраний президент нічого не зможе зробити без Верховної Ради, парламентські вибори надзвичайно важливі. І я впевнений, що ми переможемо в парламентських перегонах, тому що люди розумні на відміну від влади і її політтехнологів, а моя відмова від президентських амбіцій додасть нам як мінімум 10 відсотків рейтингу. «Опозиційна платформа – За життя» – переможець наступних парламентських виборів, запам’ятайте це! Ми об’єднуємося з тими, хто згоден з наступними тезами: потрібно зупинити війну, зупинити економічне безумство нинішньої влади і будувати «Швейцарію Східної Європи» – нейтральну незалежну Україну. Хто згоден з цим, того «Опозиційна платформа – За життя» чекає в своїх рядах. Ми відкриті для всіх! До нас приєдналися і багато діючих політики з опозиційного табору. Нам потрібні і нові люди – і, наприклад, переможниця шоу «Кандидат» вже, очолила партійну організацію «За життя» у Василькові Київської області. У нас буквально на очах народжується молодий політик і це здорово … Ми обов’язково переможемо! », – резюмував Вадим Рабинович.
 
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Современные возможности при выборе варочных поверхностей Electrolux
Одним из направлений производства бытовой техники компанией Electrolux является выпуск варочных поверхностей. Варочные поверхности Electrolux отличаются, в первую очередь, надежностью и тщательно продуманным подбором характеристик.
Сегодня, 18:3771
Где приобрести качественные крепежные изделия быстро и без излишних усилий?
Саморезы, шурупы, дюбели, анкера и прочие крепежные изделия являются очень важными и невероятно нужными, ведь с их помощью можно легко и эффективно осуществлять надежный крепеж тех или иных строительных элементов.
Вчера, 16:45228
Чем опасны шквалы
На смену жаркой сухой погоде, которая установилась в конце июля 2021 года под влиянием антициклона, сформировавшегося в центре России, в Украину пришли долгожданные дожди. 
18-сен-2021, 17:06160
Особливості перевезення вантажів
Складно уявити роботу організацій і підприємств без правильно організованих вантажоперевезень. 
18-сен-2021, 16:49156
В чем особенность тест-полосок Accu Chek
Тест-полоски Акку-Чек Актив (Accu-Chek Active) быстро всасывают в себя необходимый объем капли крови и через 5 секунд результат отобразится на дисплее.
16-сен-2021, 14:48379
Купели-бочки на дровах: что мы знаем про них
Когда-то чаны на дровах были экзотикой, доступной только на курортах. Сейчас же, чтобы отдохнуть в купели на дровах, не обязательно покупать путевку в Карпаты.
16-сен-2021, 12:17381

События

Число судов в Украине сократят в три раза
По завершению процесса "оптимизации судов" на новой судебной карте страны из 663 зарегистрированных местных районных и городских судов первой инстанции останется около 213 укрупненных окружных судов.
Сегодня, 22:0845
Как директор МВФ и рейтинг Doing Business попали в коррупционный скандал
В мировом экономическом сообществе - очередной скандал. На этот раз - вокруг рейтинговой системы, а точнее рейтинга Doing Business от Всемирного банка.
Сегодня, 18:2971
Въезжать автомобилям с сербскими номерами запретили в Косово
С сегодняшнего дня, 20 сентября, в частично признанном Косово запретили въезд на автомобилях с сербскими номерами.
Сегодня, 18:2570
Украинцы в 2021 году стали на 20% умирать чаще чем в 2020
В июле 2021 года число умерших в Украине составило почти 47 тыс. (46,851 тыс.).
Сегодня, 18:2368
Подробности случившегося рассказал гаишник обезвредивший пермского стрелка
Стало известно, кто обезвредил пермского стрелка Бекмансурова и спас других студентов от расстрела.
Сегодня, 16:30100
Как студент-первокурсник устроил бойню в своем вузе и застрелил 8 человек
Сегодня днем в Перми случилось вооруженное нападение на местный государственный университет. 
Сегодня, 16:19130