Парубій пройде психологічну експертизу, - наказ суду

Парубій пройде психологічну експертизу, - наказ суду
На початку травня Печерський районний суд Києва призначив судову психолого-лінгвістичну експертизу спікеру Верховної Ради України Андрію Парубію.
Приводом для цього став позов Віктора Медведчука про захист честі, гідності та ділової репутації. Лідер «Українського вибору» зажадав спростування недостовірної інформації, озвученої Парубієм в сесійній залі Ради 28 січня 2016 року.
«Звинувачення, висунуті Парубієм (тоді він на всю країну заявив: « ... Медведчук - сепаратист, я говорив, і підтвердить кожна порядна людина в тому залі»), - свідчення не тільки його позамежного цинізму, але і правового нігілізму. Займаючи в той час високу посаду першого заступника голови ВР, Парубій просто не міг не знати про миротворчу місію Віктора Медведчука, про його виняткову роль у підготовці та проведенні обміну утримуваними особами, про те, що саме Віктор Медведчук робить все для того, щоб «зшити» країну, повернувши Донбас в Україну, а Україну на Донбас. А тому звинувачення на адресу Віктора Медведчука, що пролунали з високої трибуни, можуть бути розцінені як зведення рахунків з політичним опонентом», - йдеться в заяві «Українського вибору».
У русі не виключають, що Парубій вступив так свідомо, щоб «скористатися службовим становищем і оприлюднити завідомо неправдиву інформацію, підтримавши завідомо неправдиве повідомлення Андрія Левуса». Тим самим Медведчука намагалися дискредитувати в очах громадськості та світової спільноти, допускають в русі.
За іншою версією, Парубій відчуває особисту неприязнь до Віктора Медведчука, через що і дозволив собі таке висловлювання.
Що ж стало справжньою причиною і мотивом спікера Ради, повинна з'ясувати психолого-лінгвістична експертиза.
«Зокрема, експертам державного підприємства «Українське бюро лінгвістичних експертиз НАН України» належить дати відповідь, чи в змозі Парубій - з урахуванням його вікових особливостей, емоційного стану, індивідуально-психологічних особливостей, рівня правосвідомості (правової поведінки) - усвідомлювати реальний зміст власних дій, і в повній мірі керувати ними, і передбачити їх наслідки», - уточнили в «Українському виборі».
Також рух «Український вибір - Право народу» висловив надію на незаангажоване, незалежне проведення експертизи. Відзначається, що, якщо поведінка Парубія є свідченням його зловживання владою, він повинен буде понести покарання.
«Якщо ж експертиза підтвердить, що пан Парубій не здатний усвідомлювати реальний зміст власних дій і в повній мірі керувати ними, тоді виникає закономірне питання: а чи може він керувати парламентом і представляти Україну на міжнародній арені?» - йдеться в заяві.
Нагадаємо, ми вже писали про те, що виявилося, у Андрія Парубія були певні проблеми зі здоров'ям ще з дитинства, а лікарі ставили йому діагноз - дебільність. І лише завдяки зусиллям батька Парубій досягнув такої високої посади. 
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-11-26
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

LEDTECH: лучшая светодиодная продукция для вашего бизнеса
Светодиодная продукция, к которой, как правило, относят бегущие строки, медиа постеры, вывески, LED-экраны, табло и пр., является достаточно мощным инструментом для информирования потенциальных клиентов о тех или иных товарных предложениях и услугах, а также привлечения внимания проходящих мимо
Вчера, 15:18221
Холодильник вышел из строя. Что делать?
Попробуйте представить дом без холодильника. Правда, это сложно. Ведь благодаря этому устройству мы имеем возможность хранить наши продукты и пищу максимально долго – без потери их вкусовых и презентабельных качеств.
Вчера, 15:02123
Ремонт электропроводки автомобиля
Если вы являетесь счастливым обладателем автомобиля, то это означает, что ежедневно вы используете не просто средство для передвижения, а сложный механизм, в котором есть множество различных приборов, требующих электричество.
25-ноя-2020, 23:04134
Zdravo-kids.info: энциклопедия заботливых родителей
Семьи, имеющие маленьких детей, всегда должны быть на чеку, ведь простуда, ГРВИ и другие недуги – довольно частое явление, особенно в осенне-зимний период. «Предупрежден – значит вооружен», - именно так гласит народная мудрость, с которой трудно поспорить.
25-ноя-2020, 23:01139
6 советов и рекомендаций, которые помогут вашему бизнесу сэкономить на канцелярских принадлежностях
Если вы владеете или управляете бизнесом, то знаете, насколько дорогими могут быть канцелярские товары. Даже в наше digital-изированное время всем компаниям нужны ручки, скрепки, бумага, папки и многое другое, чтобы каждый сотрудник мог работать продуктивно. 
25-ноя-2020, 20:28140
Нужны пластиковые окна? «Вимарко» - лучший производитель
На смену традиционным деревянным окнам постепенно пришли пластиковые, имеющие целый ряд важных преимуществ, среди которых, наверное, самым главным можно назвать высокий уровень энергоэффективности. В условиях постоянных скачков цен на газ и электричество.
25-ноя-2020, 15:33174

События

Оптимистический сценарий ситуации с COVID-19 в Украине назвал Данилов
Совет национальной безопасности и обороны имеет оптимистический и пессимистический сценарии развития ситуации с коронавирусом.
Сегодня, 14:4344
Принятые решения по конституционном кризисе разъяснила рабочая группа Рады
Рабочая группа Верховной рады Украины по урегулированию конституционного кризиса приняла ряд решений.
Сегодня, 14:4044
В случае локдауна в Киеве должно работать метро и транспорт - заявил Кличко
Мэр Киева Виталий Кличко заявил, что будет настаивать на работе метро и общественного транспорта в случае введения локдауна в столице.
Сегодня, 14:3653
Рекордное число больных COVID-19 снова госпитализировали в Киеве
В столице снова госпитализировали рекордное число больных COVID-19 - 121 человек.
Сегодня, 14:3451
Степанов заявил что локдаун сведет к нулю заражение коронавирусом в Украине
Министр здравоохранения Украины Максим Степанов заявил, что введение локдауна разорвет цепь передачи болезни COVID-19.
Сегодня, 12:4576
Рубан заявил что карантин выходного дня не показал эффективности
Глава Госпотребслужбы Киева Олег Рубан заявил, что карантин выходного дня не дал эффективного результата в борьбе с распространением COVID-19.
Сегодня, 12:4394