National Interest: Добре, що Україні не вдалось увійти в НАТО, Вашингтону не потрібна ця війна з Москвою

National Interest: Добре, що Україні не вдалось увійти в НАТО, Вашингтону не потрібна ця війна з Москвою
Американське видання відзначає, що якби Київ входив до військово-політичного блоку, то Вашингтону довелося б вступити в абсолютно непотрібну йому війну з Москвою
На думку автора публікації Дуга Бендоу, інцидент в акваторії Азовського моря може бути вигідний саме президенту України Петру Порошенку, у якого на носі вибори, в той час як його складно назвати фаворитом виборчих перегонів.
«У Москви існує стурбованість з приводу безпеки. Нападу може піддатися її міст через Керченську протоку. <...> Як нам пощастило, що президент Джордж Буш-молодший зазнав невдачі у своїх спробах включити Україну (і Грузію) до складу НАТО. Зроби він це, і зараз Вашингтон був би зобов'язаний прийти на допомогу Україні, якщо б та вдалася до положень статті 5 в своїх діях проти Москви. За підтримки США Київ вів би себе набагато войлвничіше і агресивніше по відношенню до Росії», - йдеться в статті.
Журналіст упевнений, що якби Україна була членом Північноатлантичного альянсу, то Порошенко міг спровокувати війну з метою повернення Криму, і тоді Штати були б втягнуті в неї автоматично. Однак, за його словами, необхідність в участі в бойових діях такого роду у Вашингтона немає, тому що в плані безпеки Київ не представляє особливого інтересу для Заходу, а проблеми України нікому не загрожують.
«Київ, європейців і Америку навряд чи можна назвати ні в чому не винними жертвами. Через роки після кольорової революції в Києві, яку підтримали Вашингтон і Брюссель, вони знову з ентузіазмом почали сприяти вуличному путчу проти небездоганного, але законно обраного президента, який схилявся в бік Росії. Американські офіційні особи без докорів сумління говорили про те, кого б вони хотіли бачити на посаді прем'єр-міністра України. За цим повинні були послідувати економічна переорієнтація України на Європу і її вступ до НАТО. Це не причина для початку війни з боку Москви », - підкреслює Дуг Бендоу.
Він пропонує спроектувати дії Вашингтона під час Майдану на американський континент і зазначає, що Штатам навряд чи сподобалося б, якщо Москва почала втручатися у внутрішні справи прикордонної їм Мексики, приводити до влади симпатичних їй лідерів і підштовхувати державу приєднатися до Варшавського пакту.
«НАТО вичерпала себе, і користі від неї сьогодні мало. Ця організація може втягнути Америку в непотрібну війну, в якій більшість європейських союзників нічого не будуть робити, спостерігаючи за тим, що відбувається. Вибратися з такої війни набагато складніше, ніж вступити в неї. Вашингтону пора припинити розширювати альянс за рахунок прийняття нових членів, які є для нього тягарем в плані безпеки », - пише автор.
Раніше колишній міністр оборони України Анатолій Гриценко сказав, що країна давно отримала б членство в НАТО, якби враховувалася тільки боєготовність армії, але Київ програє за такими критеріями, як справедливість правосуддя, прозорість виборів і бюджетних фінансів, протидія корупції.
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
Теги: НАТО, США  

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-07-14
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Керамогранитная плитка для пола
На рынок напольных покрытий керамогранит стремительно ворвался всего пару десятилетий назад. И за это непродолжительное время он успел завоевать недюжинную популярность.
13-июл-2020, 17:29234
Кроссфит требует орбитрек  Методичка: как на Zhelezzo.ua купить орбитрек в кредит
Покупка тренажера в кредит в интернет-магазине  - инновационная услуга от фирмы Zhellezzo.
10-июл-2020, 21:37164
Культура использования постельных принадлежностей
Ученные определи, что человек находится в спящем состоянии около трети жизни. В это время происходят рост, восстановление утраченных за день сил, даже выздоровление. Естественно, что правильно подобранное постельное белье должно быть безупречного качества
10-июл-2020, 12:16396
Рекламные кампании Google AdWords: что это и зачем нужно
Рекламная кампания Google AdWords: настраивайте объявления эффективно! Узнайте о ключевых особенностях рекламы в Google и типах целей, которые можно поставить.
9-июл-2020, 18:36795
Кредит в декрете – как получить помощь маме
С появлением детей в семье мамы неизбежно теряют часть дохода, а траты увеличиваются. Кредит для мам в декрете от Е-гроши – это своевременная финансовая помощь под низкий процент с выгодными условиями.
9-июл-2020, 18:35197
Быстрое кредитование от SOS CREDIT
Кредит онлайн круглосуточно без отказа
9-июл-2020, 14:56343

События

Карантин ослабили в Ровенской области
В регионе возобновляют работу кинотеатры
Вчера, 21:3798
Список стран "зеленой зоны" ЕС сократит до 13
Из списка исключат Сербию и Черногорию
Вчера, 18:59130
Адаптивный карантин в Киеве могут продлевать до 2022 года
Для завершения пандемии необходимо, чтобы 80% населения переболело коронавирусом
Вчера, 18:56124
Фигуранта дела о "пленках Ермака" задержала СБУ
Дмитрия Штанько задержали по подозрению в мошенничестве
Вчера, 18:28115
Рост неплатежей по потребительским кредитам прогнозируют в НБУ
Потеря заемщиками работы из-за кризиса приведет к росту задолженности
Вчера, 15:59125
Взяли под стражу задержанного за пьяное ДТП под Киевом
Предполагаемого виновника арестовали на два месяца
Вчера, 15:57134