В'їзд в Україну обмежують не лише чоловікам, а й жінкам, громадянам РФ

В'їзд в Україну обмежують не лише чоловікам, а й жінкам, громадянам РФ
Прикордонники в київському аеропорту "Бориспіль" відмовляють росіянам у в'їзді на Україну часто з формальних приводів, причому не тільки чоловікам, але і жінкам, повідомив "Інтерфаксу" джерело, знайоме з ситуацією
"Прикордонники вимагають від жінок пред'явити завірені виписки з банку в якості доказу достатності коштів на перебування в країні і за відсутності документа в основному відмовляють у в'їзді", - сказав співрозмовник агентства.
Він повідомив, що багатьох прибулих пасажирів з громадянством РФ не допускають до контролю в кабінах і, зібравши паспорта, відправляють на бесіду з прикордонниками в невелику кімнату, розташовану поруч з першою кабіною прикордонного контролю.
"На бесіду викликають по одному. За результатами бесіди, росіянам, як правило, відмовляють у в'їзді, пославшись на воєнний стан і рішення про заборону в'їзду в країну чоловіків з російським громадянством у віці від 16 до 60 років. Після відмови у в'їзді росіян відправляють тим же літаком до країни результату за рахунок авіакомпанії. Паспорти при цьому до вильоту на руки не видаються ", - сказало джерело.
Заборона в'їзду
Глава державної прикордонної служби України Петро Цигикал заявив раніше, що відомство посилило заходи контролю на кордоні і обмежило в'їзд в країну іноземців, перш за все громадян РФ чоловічої статі у віці від 16 до 60 років.
Керівник прес-служби Держприкордонслужби України Андрій Демченко повідомив в п'ятницю, що за минулу добу на Україну не змогли потрапити 75 громадян Росії. "За минулу добу, якщо брати іноземців, то 140 осіб не пропущено. Трохи менше половини з них - це потенційні незаконні мігранти, 75 - це громадяни РФ", - сказав він "Інтерфаксу".
У свою чергу джерело, знайоме з ситуацією, повідомило "Інтерфаксу", що прикордонники "за добу у в'їзді на Україну тільки в київському аеропорту" Бориспіль "відмовили майже трьом десяткам росіян".
"Росіяни переважно прибувають до Києва транзитним маршрутом через Мінськ на рейсах білоруського перевізника" Бєлавіа ". Також багато пасажирів з російськими паспортами прибувають на рейсах з Грузії. Проте, за останню добу число відмов у в'їзді росіянам кратно зросла", - сказав співрозмовник агентства .
За його даними, пасажири з білоруськими та грузинськими паспортами перетинають кордон в звичайному порядку. Ніяких труднощів у більшості з них не виникає.
На що перевіряють
Керівник прес-служби Держприкордонслужби України Демченко раніше роз'яснив, що іноземних громадян, особливо громадян Росії, при в'їзді на Україну перевірятимуть на наявність порушень українського законодавства, перевищення ліміту перебування на Україні, "відвідування окупованих територій і причетність до дестабілізуючим заходам".
"Відповідно до законодавства про правовий режим воєнного стану може бути встановлений особливий режим в'їзду / виїзду. Це означає, що під час прикордонного контролю, який здійснюється посилено, виділяються групи ризику з якими проводиться більш детальне інтерв'ювання громадян. Це стосується іноземців, особливо громадян Росії ", - сказав Демченко.
"Спільно з іншими правоохоронними органами з'ясовується, не несуть такі іноземні громадяни потенційної загрози, а також їх причетність до дестабілізуючим заходам раніше. Вони перевіряються за всіма наявними базами даних, в тому числі Інтерполу, якщо є правові підстави, і вони не можуть підтвердити цілі поїздки в Україну, то таким іноземцям відмовляють у в'їзді в Україну ", - пояснив представник Держприкордонслужби.
За його словами, прикордонники можуть приділяти чоловікам більше уваги, оскільки саме вони більше потрапляють в групу ризику.

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Преимущества использования высококачественных дров: как сориентироваться в существующем многообразии
Плотность, уровень влажности, тепловая проводность – это основные, но не единственные характеристики, которые учитывают при выборе дров.
Сегодня, 19:5259
Курить трубку – вредно или красиво?
Хорошо ли курить трубку? Разумеется, курение – это вообще вредно, но использование трубки определенно выигрывает по сравнению с традиционными сигаретами. Давайте разберемся, почему.
Сегодня, 16:3485
Гель или порошок - что лучше для стирки вещей?
Многие люди задаются вопросом, чем лучше стирать вещи порошком или гелем. В магазинах можно увидеть различные жидкие средства, предназначенные для стирки одежды.
Сегодня, 16:25110
Как организовать романтический ужин дома на двоих?
Чтобы впечатлить свою вторую половинку, многие девушки (и мужчины) задумывают приготовить ужин, который они подадут в романтической обстановке. Однако это мероприятие требует определенной подготовки и некоторых знаний, чтобы оно прошло как нельзя лучше.
Сегодня, 12:53102
Как выбрать услугу для размещения собственного сайта
Любой разработчик сайта или владелец бизнеса сталкивается с вопросом размещения своего интернет-ресурса. В приоритете требований стоит стабильная работа, скорость передачи данных и удобство взаимодействия с провайдером.
Сегодня, 12:4496
Чем привлекают однокомнатные квартиры в новом комплексе О2 RESIDENCE
Однокомнатные квартиры в жилом комплексе О2 RESIDENCE идеальны для тех, кто ищет недвижимость для себя и стремится жить в окружении природы. Это также подходящий вариант для молодоженов и супругов на пенсии.
Вчера, 21:28157

События

На Черниговщине аграрий построил себе мавзолей
Утверждается, что на помпезное здание мужчина уже потратил три миллиона долларов.
Сегодня, 21:5347
Движение грузовиков ограничат с 1 июня в Украине
С начала лета в Украине вступают в силу ежегодные ограничения на движение грузовиков. Запрет касается транспортных средств массой выше 24 тонн и нагрузкой на ось более 7 тонн.
Сегодня, 21:2852
Внеочередное заседания парламента состоится в четверг
В четверг, 20 мая по требованию президента Украины Владимира Зеленского состоится внеочередное заседание Верховной Рады, на котором народные избранники рассмотрят восемь законодательных инициатив.
Сегодня, 21:2747
Подозрение за создание преступной группировки вручили Хохлу
Вор в законе по прозвищу Армен Хохол, который в числе других попал под санкции СНБО Украины, получил уведомление о подозрении в создании и руководстве преступной организацией.
Сегодня, 21:0459
Прыгнувший с моста в Киеве подросток покончил с собой из-за смерти от ковида родителей-переселенцев с Донбасса
Выяснились причины самоубийства 15-летнего Дениса Родикова, который скончался в столичной больнице после того, как в понедельник, 17 мая, прыгнул с одного из мостов Киева.
Сегодня, 18:44115
В отставку министра инфраструктуры Владислава Криклия отправила Рада
Во вторник, 18 мая, на внеочередном заседании Рада провела голосование, в ходе которого рассматривался вопрос об отставке министра инфраструктуры и транспорта Владислава Криклия.
Сегодня, 18:4075