Припинивши Договір про дружбу Україна лише нашкодить: собі, і своїм громадянам

Припинивши Договір про дружбу Україна лише нашкодить: собі, і своїм громадянам
Ініціатива припинити дію «Великого договору», з якою виступили русофобсько налаштовані політики, радикали і ура-патріоти при владі і яку сьогодні підтримав і глава держави, політично недалекоглядна і стратегічно провальна
Припинення дії Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією завдасть удару не тільки і не стільки з українсько-російським відносинам, скільки по державі Україна і українським громадянам.
По-перше, нормами даного договору гарантуються безпека і захист наших громадян на території Росії (за різними підрахунками, йдеться про 3-4 мільйони українців, які щорічно виїжджають до Російської Федерації на заробітки, оскільки наша «реформаторська» влада не змогла забезпечити їх ні робочими місцями, ні гідною зарплатою).
По-друге, за даними експертів-міжнародників, положення «Великого договору» лежать в основі близько 400 угод з міжнародного права, в яких беруть участь Україна і Росія.
По-третє, припинення «Великого договору» завдасть смертельного удару в ключовому для України питанні - питанні відновлення миру на Донбасі. А саме проблема врегулювання конфлікту на Сході України сьогодні є найважливішою для наших співгромадян: згідно з листопадовим опитуванням КМІС, так вважають більш ніж дві третини українців.
Тому я твердо переконаний: ініціативи, спрямовані на розрив, припинення співпраці з РФ за принципом «зруйнуємо до основи, а після того ...» не відповідають інтересам Українського народу. Зате цілком і повністю вкладаються в логіку «партії війни», якій вигідно нагнітання антиросійської істерії і радикальної русофобії і яка зацікавлена ​​в мілітаризації суспільства, розколі країни і ескалації конфлікту на Донбасі.
Неспроможність такої політики влади (войовнича риторика і заклики розірвати всі зв'язки з РФ, закрити кордони, припинити транспортне сполучення, ввести візи, побудувати «Стіну» або вирити рови) стане очевидна при зіткненні з реальністю. А реальність така: протяжність кордонів між Україною і Росією становить 2200 кілометрів. Крім того, українців і росіян пов'язують не тільки спільні кордони, а й торгово-економічні відносини, родинні зв'язки, спільна історія, культурні та духовні традиції ...
Рано чи пізно українська влада, виходячи з об'єктивних реалій і потреб держави, зрозуміє, що необхідно підписати новий договір про співпрацю. Але чи будуть в ньому відображені інтереси України і чи будуть його норми хоча б віддалено наближені до того, що прописано в чинному Договорі про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацією, - велике питання.
А це означає, що припинення дії «Великого договору» (повторюся - політично недалекоглядне і стратегічно провальне рішення) буде мати катастрофічні наслідки для України і Українського народу.

 

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-04-06
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Преимущества использования жалюзи в интерьере
Обзор преимуществ использования жалюзи в интерьере.
Сегодня, 17:4743
Виды орбитреков и правила их выбора
Орбитрек – один из самых популярных тренажеров для домашних тренировок, который способен полностью заменить и велотренажер, и степпер, и даже беговую дорожку. Он также будет полезен и любителям спортивной ходьбы.
Сегодня, 17:4350
Виды римских штор и их особенности
Если Вы ищете шторы, которые бы отличались в первую очередь простотой, лаконичностью и функциональностью, римские шторы, несомненно, - идеальный вариант.
Вчера, 20:26115
Применение домашних цветов в интерьере
Все мы - родом из природы, нас все равно тянет прикоснуться к живому-зеленому
Вчера, 17:41144
7 способов защитить себя от коронавируса и предотвратить его распространение
Новое заболевание, под названием китайский коронавирус, начался в конце 2019 года. За неполные 3 месяца успели заразиться около 90 тысяч человек во многих странах мира.
Вчера, 17:35171
"Мать и дитя" — сеть клиник репродуктивного здоровья
Не всем дано счастье быть родителями. Иногда супружеские пары живут годами в надежде родить ребенка, обследуются, лечатся от бесплодия и ничего не получается.
4-апр-2020, 13:35184

События

Смертность от COVID-19 резко выросла в Британии
За сутки в Британии умерли еще 854 человека
Сегодня, 18:2934
Говорить о завершении карантина сейчас рано - Минздрав
Об этом заявил глава Минздрава Максим Степанов в своем видеообращении
Сегодня, 18:2540
Украина находится на пороге пика коронавирусной болезни, - Минздрав
В активных фазах пандемии количество пациентов резко возростает 
Сегодня, 18:2341
ПЦР-тесты на коронавирус разрешили делать частным клиникам
Клиники и лаборатории получили возможность делать ПЦР-тесты
Сегодня, 16:1546
Новый случай выздоровления от коронавируса зафиксировали в Украине
Эта женщина первая, которая заразилась коронавирусом в Сумах
Сегодня, 14:07161
Больной COVID-19 умер в Александровской больнице Киева
По словам Ляшко, данный случай еще не вошел в официальную статистику
Сегодня, 11:40121