Трійка лідерів у президентських перегонах визначена: Тимошенко, Бойко, Порошенко

Трійка лідерів у президентських перегонах визначена: Тимошенко, Бойко, Порошенко
Бельгійський інститут опублікував останню передвиборчу соціологію по Україні. З неї випливає, що в трійку кандидатів на президентських і парламентських виборах входять Тимошенко, Бойко і Порошенко. Причому, Порошенко поки третій, але його популярність знижується, незважаючи на неймовірні зусилля зупинити падіння рейтингу
Бойко (11,5%) практично наздогнав Тимошенко (11,6%), а Порошенко (9,3%) переганяє Зеленського (5,6%), але не тому що довіра до президента зростає, а тому що, з одного боку, сам Зеленський знизив активність, а з іншого, виборці починають замислюватися про те, чи треба "жартувати" з президентськими виборами.
Хід Рабновича виявився вірним. Відмовившись від президентських амбіцій, він зміг звернути увагу на сам факт появи Опозиційної платформи.
У парламентських рейтингах картина трохи інша: "Батьківщина" (12,3%), "Опозиційна платформа - За життя" (9,8%), "Слуга народу" Володимира Зеленського (8,1%), "Блок Петра Порошенка - "солідарність"" (7,9%), Радикальна партія Олега Ляшка (6,2%) і "Опозиційний блок" Вадима Новинського (5,3%).
Схоже, в цьому змаганні ситуація буде змінюватися частіше і динамічніше. Тимошенко проголосувала за введення воєнного стану, а потім назвала це необгрунтованим рішенням. Такі метання безслідно не минають. Партія Рабіновича набирає відсотки "інтересу" і постарається їх конвертувати в стабільну підтримку. Президентський блок тримається за рахунок партій "чиновників" і радикальних груп, але зараз неможливо прогнозувати, як і хто буде підтримувати цей блок після президентських виборів. Тому зниження рейтингу - реальна загроза і поки немає передумов для зміни ситуації. Олег Ляшко - найсерйозніша загроза і президентському рейтингу і президентському блоку в парламенті. На перший погляд - це не очевидно, але любителі "шоу" між Зеленським і Ляшко виберуть Ляшко, а прихильники опозиції від шоу втомилися і для них такий вибір неможливий. Опозиційний блок Вадима Новинського поки буксує, немає єдиного кандидата в президенти, немає єдиної стратегії кампанії. Три лідери пішли в ЗМІ кожен самостійно. Формати в ЗМІ нові, але кажуть все про те ж - як все погано і хто винен.
Головне: у опозиції є всі шанси увійти в трійку лідерів президентських і парламентських рейтингів. Часу до виборів залишається небагато і тут саме час не тупцюати на опозиційному полі, а проставити пріоритети, головним з яких була і залишається мета - змінити владу в країні і зробити це легітимно, знаходячи партнерів, а не конкурентів.

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-11-11
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

не могу найти подтверждение данной истории ни на каком другом ресурсе. Пожалуйста предоставьте ссылку на оригинал...
Philip (2019-11-11 21:35:39)
Интересно, чем закончилось? Молодец пацан....
Константин (2019-11-10 15:27:34)
Ця новина була опублікована 6 років тому, але про неї забули...
Хантер (2019-11-09 18:47:55)
Да уж совсем не ждал... Какая неожиданность...
Олечка (2019-11-06 12:30:32)
А вот это очень хорошая новость...
Taras (2019-11-06 12:28:05)