Новий телеведучий Міша Саакашвілі оконфузився у першому ж випуску програми

Новий телеведучий Міша Саакашвілі оконфузився у першому ж випуску програми
Екс-президент Грузії і колишній губернатор Одеської області Михайло Саакашвілі з'явився в ефірі українського телеканалу ZIK зі своєю програмою "Джокери. Кандидати в президенти". Перший же ефір був присвячений Юлії Тимошенко і главу "Батьківщини" відверто представили не в найкращому світлі
Випуск програми викликав бурхливу реакцію в мережі і незабаром Саакашвілі заявив, що програма повинна була бути іншою, а ZIK все змонтував і використовував його ім'я для пропаганди.
- Спочатку мені запропонували зробити цикл, в якому ми б докладно і об'єктивно розібрали всі плюси і мінуси кандидатів на пост президента. Однак той відеоряд і закадровий текст, який вийшов в підсумковій версії, абсолютно не відповідає ні первісній ідеї циклу передач, ні моїй думці про кандидата. Це скоріше схоже на одностороннє і незбалансоване висвітлення кандидата в президенти, ніж на об'єктивний аналіз його плюсів і мінусів, - обурився Саакашвілі.
За його словами, зйомки з ним проводилися в кінці серпня в Австрії і тоді мова йшла виключно про об'єктивні випуски про кожного з кандидатів.
Картинки по запросу Саакашвили
Тепер же Саакашвілі обурюється і вимагає взагалі зняти програму з ефіру.
- У зв'язку з тим, що люди сприймають мене як співавтора цього циклу передач, я вимагаю телеканал ZIK зняти його з ефіру або перемонтувати його так, щоб виключити мою участь в ньому. Я не дозволю використовувати моє ім'я для пропагандіскій маніпуляцій. Також я вимагаю перестати рекламувати телепроект таким чином, щоб у людей складалося відчуття, ніби-то саме я його автор, - обурився Саакашвілі.
Чому Саакашвілі так переживає
Відверто кажучи у Саакашвілі немає особливого приводу погано відгукуватися про Тимошенко, тому що вона особисто його підтримувала під час його прориву через польсько-український кордон.
У листопаді минулого року Саакашвілі дав інтерв'ю "КП" в Україні", де зізнався, що має особливі почуття подяки до лідера" Батьківщини".
- Особисто я буду Юлі Володимирівні все життя вдячний за те, що вона була на кордоні, що вона до цього приїхала до мене в Варшаву. Ми тоді довго говорили, і вона сама сказала: я тобі допоможу, Міша, з переходом кордону, а потім ми будемо цивілізовано конкурувати. Я всіх попереджав минулого разу, коли вона "пролетіла" на президентських виборах, що списувати її не варто. Звичайно, як і всі ми, вона свого часу допускала багато помилок. Але вона набагато більш талановитий політик, ніж Порошенко. З нею одне задоволення говорити про політику, навіть якщо ми не згодні з більшості питань. Але при всьому цьому я впевнений, що Україні потрібен новий лідер, - заявив Саакашвілі в листопаді 2017 року.
ДО РЕЧІ
Це вже другий зоряний час Михайла Саакашвілі на телеканалі ZIK. Рік тому він вів політичне ток-шоу "Інша Україна", але програму закрили в червні 2017 року. В ефір вийшов всього 1 сезон.
Проект "Джокер" телеканалу ZIK виходить з весни 2018 року. У минулому сезоні програма була присвячена дослідженням бюджетів партій України. Попередньою ведучою була Севгіль Мусаєва.

 

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-09-24
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Оправданная популярность тротуарной плитки марки Avenue — где купить, как уложить?
Тротуарная плитка очень популярна в нашей стране уже долгие годы. Она не только привлекательного внешнего вида, но и очень прочная и служит долгое время без потери первоначального качества. Какую конкретно тротуарную плитку купить? Цена на материал? Как выглядит? Как правильно укладывать
Сегодня, 14:0645
Механическая обработка изделий разной сложности
Залог качественных и конкурентоспособных изделий — детали, изготовленные точно в размер, без малейших дефектов и изъянов. Чтобы получить результаты высокого уровня, необходимо применение высокоточного оборудования: фрезерных, токарных станков, термопластавтоматов.
Сегодня, 09:4566
Лучшие способы изучения английского дома в 2021 году
Начинать изучать английский язык никогда не поздно. Главное иметь для этого мотивацию и цель. Например, желание уехать за границу на постоянное место жительства или получить работу в крупной международной компании, поступить в престижный западный или европейский вуз.
Сегодня, 09:4364
Зимняя резина «Нокиан» в интернет-магазине Tireshop
Интернет-магазин резины Tireshop предлагает большое разнообразие покрышек финского бренда. Благодаря широкому ассортименту каждый сможет подобрать для себя подходящий вид автопокрышек для любого варианта техники: от легковых автомобилей до грузовых.
Вчера, 17:10142
Как разграничиваются обязанности между различными менеджерами в компании?
В современном деловом мире с каждым годом повышается востребованность профессии менеджера. Но следует заметить, что под этим термином могут пониматься различные специальности, часто далекие друг от друга.
Вчера, 17:01150
Что такое представительская полиграфия
Имидж любой современной компании поддерживается многими маркетинговыми инструментами, в том числе представительской полиграфией. Расскажем, что к ней относится.
Вчера, 12:21135

События

Незаконно пробраться в Евросоюз через Украину пытались трое турков и азербайджанец
Во Львовской области пограничники отделения "Салаши" задержали мигрантов из Турции и Азербайджана, которые незаконно пытались попасть в Евросоюз.
Сегодня, 14:2039
Заявку на вступление в Евросоюз до 2024 года подаст Грузия
Грузия планирует подать заявку на вступление в Евросоюз до 2024 года.
Сегодня, 12:1852
Три станции метро в Киеве вечером могут закрыть на вход
В субботу вечером, 25 сентября, в Киеве могут закрыть на вход три станции метро: "Олимпийская", "Дворец спорта" и "Площадь Льва Толстого".
Сегодня, 12:1651
На военнослужащую в США напали афганские беженцы
Американская военнослужащая, помогавшая эвакуировать людей из Афганистана, рассказала о нападении на нее группы беженцев.
Сегодня, 12:1356
Российские ВВС во вторжении в зону, где проходили украинские учения обвинили в ВСУ
В Украине заявили о грубом нарушении над Черным морем порядка использования воздушного пространства российскими военными летчиками во время учений ВСУ.
Сегодня, 09:3389
С санкциями для украинских олигархов Евросоюз не спешит
В Евросоюзе пока не рассматривают введение санкций против украинских олигархов, несмотря на рекомендации Европейской аудиторской палаты.
Сегодня, 09:2971