Український Філарет небезпечними маневрами намагається нав'язати свої умови

Український Філарет небезпечними маневрами намагається нав'язати свої умови
 

 

Тільки що Томас Кранмер (Thomas Cranmer) нашвидку переклав з грецької досить цікавий, напередодні Об'єднавчого собору текст, написаний Andreas Loudaros. Це ще один сигнал крайнього невдоволення з Константинопольського патріархату (який митр. Філарет (Денисенко) швидше за все знову проігнорує)
Ситуація пікантна: сварка напередодні собору начебто нікому не потрібна, але ставки для митр. Філарета настільки високі, що він буде битися до кінця ... Питання в тому, яким для нього буде цей довгоочікуваний кінець?
Нав'язування СВОЇ УМОВи: НЕБЕЗПЕЧНІ МАНЕВРИ колишнього. УКРАЇНСЬКОГО ФІЛАРЕТА (π. Ουκρανίας Φιλάρετο)
За кілька днів до "різдва" нової автокефальної української Церкви стає все більш очевидним, що найбільш серйозні складності подолати поки не вдалося. Самі "пологи" обіцяють бути дуже важкими і небезпечними, оскільки той, хто, за його власним твердженням, присвятив життя цій справі, всупереч будь-якій розумності продовжує спроби нав'язати свої правила.
Цей ієрарх отримав від Церкви на рідкість велику міру поблажливості. Широта наданої йому "ікономії" викликала бурхливу реакцію більшої частини православного світу і стала черговим випробуванням Церкви на міцність.
ТОЙ, ХТО ХОЧЕ КОНТРОЛЮВАТИ ПРОЦЕС СТАНОВЛЕННЯ
За задумом, в суботу 15 грудня, в історичному храмі Святої Софії в Києві під головуванням митрополита Гальського Еммануїла, екзарха Вселенського Патріарха, Собор, що складається з кліриків і мирян, має обрати першого предстоятеля української автокефальної Церкви.
Однак, це історична подія затьмарюється наполегливістю митрополита колишнього київського Філарета (του μητροπολίτη πρώην Κιέβου Φιλάρετου), який мало того, що продовжує іменувати себе Патріархом і головою Синоду (якого насправді немає), але крім того бажає контролювати те, що відбувається.
За інформацією, отриманою Orthodoxia.info з Києва, митрополит Філарет (ο μητροπολίτης Φιλάρετος) намагається поставити Вселенському Патріархату якісь умови, вимагаючи, щоб на суботній Собор були допущені лише архієреї, тобто щоб на ньому не було мирян і нижчого духовенства, які також є членами Церкви.
Крім того, він закликає проводити вибори не таємним, а відкритим голосуванням.
Ці дві "умови" виглядають як спроба контролювати і сам процес, і вибірників, щоб в результаті отримати те, чого жадає Філарет (κ. Φιλάρετος). І хоча сам Філарет відмовився від претензій на престол об'єднаної Церкви, він підтримує кандидатуру одного зі своїх найближчих співпрацівників, єпископа Епіфанія.
Протягом тижня до Києва має прибути митрополит Гальський, який і очолить процес.

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-08-06
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Чем можно утеплить гараж
Большой, многофункциональный и комфортный гараж — мечта каждого автолюбителя. Но, с наступлением зимы возникает проблема промерзания помещения.
Вчера, 18:0776
Ремонт окон в Одессе
Ремонт окон в Одессе подразумевает консультацию мастера, во время которой он рассказывает, как правильно ухаживать за фурнитурой и стеклопакетом.
5-авг-2020, 12:3495
Электрическая или индукционная варочная поверхность - что выбрать
Традиционные газовые плиты постепенно уходят в прошлое. В течение нескольких лет их место все смелее занимают современные электрические или индукционные плиты. Чем отличаются эти два решения? В каком случае электрическая поверхность лучше, а в каких индукционная?
4-авг-2020, 21:36181
Для чего нужны бактерицидные облучатели?
Бактерицидные облучатели всех типов эффективно очищают воздух от вредных микроорганизмов и являются отличной профилактикой человеческого здоровья.
4-авг-2020, 18:55203
Уменьшаем вложения в квартирный ремонт
Запланировав капитальный ремонт, многие решают, куда вывести мебель и выехать на это время самим. Такой подход ускоряет процесс, ведь уже не понадобится перетаскивать имущество из комнаты в комнату.Чтобы выполнить задачу недорого и в желаемые сроки, выбирайте грузоперевозки, выполняемые
4-авг-2020, 14:38137
Встраиваемые LED-светильники: основные характеристики и преимущества
Технический прогресс семимильными шагами шагает по планете. В условиях современной реальности во всех отраслях широко внедряются передовые инновации и прогрессивные технологии. Не являются исключением и новые модели осветительных приборов.
4-авг-2020, 13:53147

События

Под Киевом произошло очередное смертельное ДТП
На Столичном шоссе столкнулись два BMW
Вчера, 20:3360
Уже в августе в Украине могут повысить минимальную зарплату
Минимальную зарплату предлагается повысить до 5 тысяч гривен
Вчера, 20:2768
Люди перекрыли дорогу в Ивано-Франковской области
Протестующие непрерывно ходят по пешеходному переходу
Вчера, 18:0571
Более 72 млн гривен в бюджет направили нарушители ПДД за два месяца работы камер видеофиксации
Всего за два месяца работы камер видеофиксации нарушений правил дорожного движения в госбюджет поступило 72,3 млн гривен штрафов
Вчера, 16:13272
Въезжать в страну без ограничений украинцам разрешила Черногория
Власти Черногории включили Украину в список стран "зеленой зоны", разрешив въезд украинцам без ограничений
Вчера, 16:0092
Сессию Рады в конце августа анонсировали у Зеленского
Нардепы могут поднять минимальную зарплату до 5 000 гривен
Вчера, 15:2492