У президента творча криза. Порошенко не може придумати нові теми для завоювання симпатій виборців, - політолог

У президента творча криза. Порошенко не може придумати нові теми для завоювання симпатій виборців, - політолог
У Порошенка та Адміністрації Президента України вичерпався список тем, які можуть розташувати українців до особистості глави держави напередодні виборів-2019
Про це повідомив політолог Олексій Якубін.
«Мені здається, законопроект про розірвання договору про дружбу з РФ був зайвим і всі дії, пов'язані з цим законом, потрібно розглядати з точки зору антиросійського піару, на якому Порошенко будує свою виборчу кампанію. Тому що для того, щоб призупинити дію цього договору не потрібно рішення Верховної Ради України. І до цього самі спікери Банкової говорили, що вони пишуть якусь ноту з боку Кабміну і для цього рішення Ради не потрібно було. А те, що проводили це через Раду, говорить тільки про те, що Порошенко хоче нагадати: дивіться, я знову витягаю цю «антиросійську карту», ​​- каже політолог.
А.Якубін робить висновок, що, піднімаючи тему про даний договор, на Банковій просто не придумали новий спосіб нагадати про «зовнішнього ворога».
«Це показник того, що репертуар "антиросійської карти" не настільки великий у Банкової і тому в черговий раз потрібно нагадати, що курс передвиборної кампанії Порошенко той же. Плюс цим рішенням про припинення договору з РФ можна буде виправдати, навіщо вводився воєнний стан в 10 областях України та водах Азово-Керченської акваторії. Але що важливо: ми бачимо, що більшість громадян України не розуміє, навіщо це треба було робити зараз за 4 місяці до виборів, тим більше, що це породило і відповідну реакцію в світі. Ми бачимо, що в світі недовірливо ставляться до цих сигналів Банкової і до спроби Адміністрації Президента повідомити досить порожній порядок денний», - додав політолог.
Також А.Якубін нагадав, що ідея про томос і зміну статусу УПЦ МП, як можна судити в грудні 2018 року, не принесла П.Порошенко очікуваних політичних балів, на які він і його команда розраховували напередодні президентських виборів-2019.
Нагадаємо, Президент України Петро Порошенко вніс до Верховної Ради України законопроект №9357 про проведення місцевих виборів під час воєнного стану, повідомляється на сайті парламенту.
Так, відповідний проект закону "Про внесення зміни до статті 28 закону "Про правовий режим воєнного стану" щодо забезпечення проведення місцевих виборів, призначених на неділю, 23 грудня 2018 року" був зареєстрований в ВР 3 грудня 2018 року.
У грудні Рада цей закон прийняла.

 

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Почему СМИ и Журналисты и некоторые политики своими фейками дезинформацией и брехней в прямом смысле слова так травят партию Слуги Народа. Ведь партия Слуги Народа все правильно делает во благ Украины ......
Артур (2019-12-05 12:08:39)
I think that is absolutely crazy for Selensky to mention Crimea does he want to loose the whole country the USA will not go to World War III for Crimea orUkraine!!!!!...
Herman (2019-12-03 02:22:48)
Володин ,ты хотябы иногда с мозгами дружи.Мания империи - это шизефрония.Лечись....
СБУ (2019-12-02 16:03:35)
«Доклад Мюллера» (видеоверсия): http://poiskpravdy.com/doklad-myullera-videoversiya/...
Muller (2019-12-02 14:03:54)
Разгул преступности всем надоел.Поддержим петицию:https://petition.president.gov.ua/petition/73066...
petition (2019-12-02 13:53:56)