Єврокомісар указав на важливий чинник, що передував захопленню Росією українських кораблів

Єврокомісар указав на важливий чинник, що передував захопленню Росією українських кораблів
Захопленню РФ українських кораблів передувала потужна кампанія з дезінформації, мета якої була - пом'якшити громадську думку. Про це заявив єврокомісар з безпеки ЄС Джуліан Кінг.
За словами британського комісара, у фальшивих твердженнях говорилося про те, що Україна заразила море холерою і що її секретні служби намагалися доставити ядерну бомбу в окупований Крим.
Також Кінг розповів, що підрозділ Єврокомісії, що відповідає за висвітлення дезінформації, виявив складну мережу розповсюдження брехні, що походила з російських джерел.
"Якщо ви думаєте, що інцидент виник нізвідки, ви помиляєтеся. Дезінформаційна кампанія почалася набагато раніше, більше року тому, коли російські ЗМІ почали наполягати на тому, що влада Києва проводить днопоглиблювальні роботи в Азовському морі в рамках підготовки до входження туди флоту НАТО", - зазначив він.
Нагадаємо, 25 листопада Росія захопила українські кораблі та військовослужбовців ВМС ЗС України, які прямували з порту Одеси до порту Маріуполя через Керченську протоку. Захоплених моряків "суд" окупованого Криму заарештував на 2 місяці. У ФСБ заявили, що кораблі ВМС України 25 листопада могли загрожувати Кримському мосту.
 
Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Почему СМИ и Журналисты и некоторые политики своими фейками дезинформацией и брехней в прямом смысле слова так травят партию Слуги Народа. Ведь партия Слуги Народа все правильно делает во благ Украины ......
Артур (2019-12-05 12:08:39)
I think that is absolutely crazy for Selensky to mention Crimea does he want to loose the whole country the USA will not go to World War III for Crimea orUkraine!!!!!...
Herman (2019-12-03 02:22:48)
Володин ,ты хотябы иногда с мозгами дружи.Мания империи - это шизефрония.Лечись....
СБУ (2019-12-02 16:03:35)
«Доклад Мюллера» (видеоверсия): http://poiskpravdy.com/doklad-myullera-videoversiya/...
Muller (2019-12-02 14:03:54)
Разгул преступности всем надоел.Поддержим петицию:https://petition.president.gov.ua/petition/73066...
petition (2019-12-02 13:53:56)