Держдума РФ спростила отримання громадянства Росії для українців

Держдума РФ спростила отримання громадянства Росії для українців
Держдума на засіданні у вівторок прийняла в третьому, заключному, читанні урядовий законопроект, що наділяє президента РФ правом визначати в гуманітарних цілях категорії іноземних громадян і осіб без громадянства, які мають право подати заяву на придбання російського громадянства в спрощеному порядку
Як наголошується в пояснювальній записці, це дозволить прийняти до громадянства РФ в першу чергу проживають в країнах зі складною суспільно-політичною і економічною обстановкою, де відбуваються збройні конфлікти або неконституційна зміна політичного режиму.
Глава комітету Держдуми у справах СНД, євразійської інтеграції і зв'язків зі співвітчизниками Леонід Калашников раніше пояснював ТАСС, що законопроект допоможе вирішити питання отримання російського громадянства в першу чергу біженцями з України.
Крім того, законопроект спрощує цю процедуру і для учасників держпрограми зі сприяння добровільному переселенню в РФ співвітчизників, що проживають за кордоном. Вони зможуть подати заяву на отримання громадянства РФ у спрощеному порядку, в тому числі за місцем перебування в обраному для проживання регіоні. При цьому в учасника програми має бути дозвіл на тимчасове проживання або дозвіл на проживання.
Раніше президент Росії Володимир Путін повідомив, що РФ полегшить отримання свого громадянства для українців і не запроваджуватиме жодних обмежень на їх в'їзд.
Що саме спрощується?
Особи, які увійдуть в певні президентом категорії претендентів на отримання громадянства за спрощеною схемою, звільняються від таких обов'язкових вимог: п'ятирічний термін проживання на території РФ, наявність підтвердженого законного джерела коштів для існування, вихід з наявного іншого громадянства, знання російської мови. Як пояснив напередодні журналістам перший заступник керівника фракції "Єдина Росія" Андрій Ісаєв, таке вдосконалення порядку повідомлення про вихід з громадянства іноземної держави особливо актуально для громадян України. "У Росії їх знаходиться, за різними оцінками, 3-4 млн, і деякі не збираються повертатися на Україну. Однією з вимог для отримання громадянства є вихід з громадянства іншої держави, але українська влада не поспішають [його] підтверджувати", - сказав він .
У свою чергу, учасники держпрограми з переселення в РФ співвітчизників зможуть подати заяву без дотримання трьох з перерахованих умов: вимога про вихід з громадянства іншої країни для них зберігається.
Порядок визначення категорій осіб
Заступник міністра внутрішніх справ РФ Ігор Зубов, представляючи законопроект під час його розгляду Держдумою в першому читанні, пояснював, що в категорії можуть бути включені "і співвітчизники, і особи, які потерпіли лихо в якихось країнах, і особи, які прибувають з регіонів міжнаціональних конфліктів, які є дійсно нашими співвітчизниками і претендують на певний статус ". Глава держави зможе скористатися новими повноваженнями, видаючи укази про спрощений порядок громадянства для конкретних категорій осіб, відзначав Зубов.
Буде видано указ президента РФ, згідно з яким цілий ряд категорій громадян України отримає право на отримання в спрощеному порядку громадянства РФ, уточнив глава комітету Держдуми з розвитку громадянського суспільства, питань громадських і релігійних об'єднань Сергій Гаврилов на засіданні комітету 11 грудня.
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Кроссфит требует орбитрек  Методичка: как на Zhelezzo.ua купить орбитрек в кредит
Покупка тренажера в кредит в интернет-магазине  - инновационная услуга от фирмы Zhellezzo.
10-июл-2020, 21:37126
Культура использования постельных принадлежностей
Ученные определи, что человек находится в спящем состоянии около трети жизни. В это время происходят рост, восстановление утраченных за день сил, даже выздоровление. Естественно, что правильно подобранное постельное белье должно быть безупречного качества
10-июл-2020, 12:16252
Рекламные кампании Google AdWords: что это и зачем нужно
Рекламная кампания Google AdWords: настраивайте объявления эффективно! Узнайте о ключевых особенностях рекламы в Google и типах целей, которые можно поставить.
9-июл-2020, 18:36499
Кредит в декрете – как получить помощь маме
С появлением детей в семье мамы неизбежно теряют часть дохода, а траты увеличиваются. Кредит для мам в декрете от Е-гроши – это своевременная финансовая помощь под низкий процент с выгодными условиями.
9-июл-2020, 18:35133
Быстрое кредитование от SOS CREDIT
Кредит онлайн круглосуточно без отказа
9-июл-2020, 14:56278
Какую мойку выбрать для автомобиля - советы экспертов
На что обращать внимание при выборе АВД. Обзор популярных автомоек.
9-июл-2020, 14:52132

События

С места смертельного ДТП под Киевом у Конча-Заспы появились фото и видео
Под Киевом на Старообуховской трассе в районе Конча-Заспы автомобиль "Mercedes" столкнулся с "Hyundai".
Сегодня, 20:3157
Одесский активист Сергей Стерненко заявил об остановке производства в отношении третьего нападения на него
Поиск организаторов, посредников и заказчика нападения также не происходит, утверждает активист.
Сегодня, 20:2955
Новая вспышка коронавируса произошла в общежитии Киева
Местоположение троих зараженных неизвестно
Сегодня, 20:2652
Двое подростков в Тернопольской области погибли после купания в пруду
Сегодня в Бережанском районе Тернопольской области на пруду утонули двое подростков. 
Сегодня, 17:5869
Больше половины всех рыб на Земле могут исчезнуть в результате глобального потепления к 2100 году
К 2100 году около 60% всех морских и пресноводных рыб могут исчезнуть из-за глобального потепления.
Сегодня, 17:5665
Пьяный "свободовец" в Николаеве выстрелил себе в голову резиновой пулей из травматического пистолета
Госпитализированный днем ранее николаевский активист и представитель партии "Свободы" Демид Губский мог выстрелить себе в голову резиновой пулей случайно, поскольку до этого употреблял спиртные напитки с женой.
Сегодня, 17:5356