"За життя" переможе, - переконаний Вадим Рабінович

"За життя" переможе, - переконаний Вадим Рабінович
Проведені за останній місяць соціологічні опитування зійшлися в одному: продемонстрували істотне зростання рейтингів «Опозиційною платформи – За життя». Це дає право даній партії претендувати на перемогу в парламентських виборах восени 2019 року. Таку думку висловив народний депутат, лідер платформи Вадим Рабінович.
Він також прокоментував історію з провокацією проти відомого лікаря Бориса Тодурова і слова Петра Порошенка про те, що його представник «Опозиційної платформи – За життя» Віктор Медведчук є єдиним каналом зв’язку між президентами України і Російської Федерації в питанні звільнення українських полонених.

«Об’єднавшись заради перемоги, ми продовжуємо працювати на цей результат»

Нещодавно Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) опублікував результати соціологічного дослідження, згідно з яким «Опозиційна платформа – За життя» значно наростила свою підтримку серед населення України. Згідно з дослідженням, результати «Опозиційної платформи – За життя» склали 11,3%. Це одна з лідируючих позицій в рейтингу. Втім, Вадим Рабінович заявив, що такі цифри його не здивували.
«Це не дивовижні результати для мене з однієї простої причини – ми об’єднувалися для того, щоб перемагати. Об’єднуватися, щоб програвати – не треба. Я думаю, що це – непоганий результат. Але це, безумовно, і не кінцевий результат – треба працювати. І треба менше дивитися на рейтинги, а йти до виборців і доводити своє право будувати новий курс – курс порятунку нашої країни », – заявив політик.
Відзначимо, що саме «Опозиційна платформа» продемонструвала найбільше зростання в рейтингах електоральних симпатій. Ще у вересні партія «За життя» Рабіновича користувалася 9,3% підтримки виборців. Зараз же його платформа демонструє 11,3% підтримки – на 2% більше. Причому, зіставляючи дані, можна зробити висновок: зростання підтримки забезпечене тим, що об’єднана опозиція привернула не визначено електорат. Так, у вересні частка таких громадян становила 31%, в грудні – 27%. І з цієї різниці в 4% половина відійшла саме до «ВП За життя».

«Атака Супрун на Тодурова – чергова провокація проти української медицини»

У той час як на передвиборчому полі точиться жорстка боротьба за уми виборців, в уряді йде боротьба за здоров’я народу. Так, нещодавно проти Інституту серця радикали влаштували провокацію, увірвавшись в приміщення медичного закладу та намагаючись блокувати його роботу. У зв’язку з інцидентом Вадим Рабінович зажадав негайної відставки тимчасово виконуючою обов’язки міністра охорони здоров’я Уляни Супрун і підтримав кардіохірурга Бориса Тодурова, проти якого були організовані провокації. Нагадаємо, в п’ятницю 14 грудня прихильники праворадикальної організації С14 увірвалися в будівлю Інституту серця, де погрожували персоналу установи та його керівнику Борису Тодурову. Правоохоронцям вдалося затримати чотирьох учасників провокації, у яких під час обшуків виявили холодну зброю, газові балончики та бойові патрони. В. о. глави Мнздрава Уляна Супрун публічно висловила підтримку дій радикалів і заявила, що в інституті проходив «захід з навчання протидії активістам», нібито організований самим Борисом Тодуровим.
«Так звана« виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я »Супрун, яка незаконно займає свою посаду, продовжує знищувати українську медицину і її знакових людей, кращих фахівців охорони здоров’я. Всю Україну обурила її недавня підтримка провокації радикалів проти флагмана української кардіохірургії – Інституту серця та хірурга Бориса Тодурова, який очолює цю установу », – прокоментував інцидент Вадим Рабінович.
Політик особисто, як і вся його політична сила, висловили всебічну підтримку Тодурову і колективу Інституту серця.
«Ми підтримуємо кандидатуру цього видатного українського хірурга на майбутніх виборах, керівника унікального інституту. Ми вимагаємо негайної відставки Уляни Супрун, яка незаконно займає свою посаду і плює на українські закони», – зажадав Рабінович.
Він також додав, що готує позов до суду з вимогою не тільки відставки тимчасово виконуючою обов’язки глави МОЗ, а й розслідування її діяльності на посту.
«Ми зможемо відстояти видатного українського хірурга Бориса Тодурова, ми зможемо прибрати ту, яка ссе кров з української медицини, яка нищить її та всіх громадян країни Уляну Супрун!» – заявив парламентарій.

«Через набраних владою кредитів ми повинні за 2 роки віддати 12 мільярдів доларів»

Ще однією подією, яка не залишилося непоміченою з боку Вадима Рабіновича, стала заява глави Нацбанку України Якова Смолія про те, що Україна за 2019-2020 роки повинна віддати 12 мільярдів доларів держборгу. Політик прокоментував такі цифри, нагадавши, що ці борги українці будуть виплачувати зі своїх кишень.
«Звідки вони ці гроші планують взяти? З наших кишень – економлячи на зарплатах і пенсіях, урізуючи фінансування шкіл, лікарень, науки. Ця влада довела, що не вміє ефективно керувати країною, а може тільки випрошувати гроші. У підсумку ми маємо зовнішній борг в 74 мільярди доларів.
І при цьому Смолій розповідає, що вони планують підписати з МВФ ще одну програму! »- обурився Рабінович.
За словами політика, саме вбивче в даній ситуації те, що кредити набирає влада, а люди цих грошей не бачать і не відчувають.
«Але віддавати десятки мільярдів вкрадених владою доларів будемо саме ми, наші діти і наші онуки. Величезні зовнішні борги України – черговий доказ того, що нинішня влада не здатна самостійно реалізувати жодного проекту. Вони підсадили країну на закордонні дотації і займаються тільки канюченням грошей у борг під шалені відсотки. Ця влада не вміє більше нічого, крім випрошування і злодійства. За своєю суттю вони нічим не відрізняються від вокзальних жебраків. Хіба що масштабами своєї діяльності. І масштабами катастрофічних наслідків», – підкреслив політик.
Він додав, що єдиний шанс для України розірвати це порочне коло – якнайшвидше припинити будь-які стосунки з МВФ, вигнати з країни лихварів, які наживаються на крові українців. Парламентарій висловив упевненість в тому, що змушувати українців виплачувати борги злодійкуватих менеджерів – це злочин.
На думку лідера «За життя», МВФ повинен списати Україні борги по зовнішніх зобов’язаннях, як вони списали 80 млрд доларів Польщі. В іншому випадку Україні слід оголосити дефолт.
«Як би нас їм не лякала влада, насправді в дефолті немає нічого страшного. Греція пару років тому оголосила дефолт, а сьогодні показує непогані темпи зростання. Є й інші приклади. Зрештою, якщо транснаціональні фінансові ділки так хочуть повернути свої гроші – нехай конфіскують закордонне майно українських корупціонерів в рахунок держборгу. Нехай борги віддають ті, хто їх брав – корупціонери-чиновники. У них достатньо грошей в західних банках і офшорах, щоб покрити борги МВФ кілька разів – ось їх нехай і заарештовують! »- закликав політик.


Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-07-04
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Оригинальные органайзеры на подарок
Корпоративный органайзер – отличный подарок сотрудникам компании и любым офисным работникам. Бизнес органайзеры помогают держать в порядке рабочий стол и хранить в одном месте канцелярские принадлежности.
3-июл-2020, 19:03143
Почему купить бумажные кухонные полотенца хотят все?
Полотенца из бумаги для кухни – это относительно новое бытовое изобретение применяется практически повсюду, причем одной кухней дело не ограничивается. Особенно зарекомендовали себя данные полотенца в кухонных зонах ресторанов, столовых и остальных заведений общепита. Представьте сами:
2-июл-2020, 18:15127
Межкомнатные двери в скандинавском стиле
Советы по выбору межкомнатных дверей в скандинавском стиле.
2-июл-2020, 18:1392
Как правильно ухаживать за водой в бассейне
Советы о том, как правильно ухаживать за водой в бассейне.
2-июл-2020, 18:12160
Как выбрать набор смесителей Hansgrohe
Наверняка каждый хочет, чтобы его ванная была оборудована комфортной и долговечной сантехникой. Однако немаловажным фактором выбора зачастую бывает эстетичная сторона. Наборы смесителей Hansgrohe — идеальный вариант, который соответствует всем трем критериям.
2-июл-2020, 17:16132
В кризис онлайн кредит на карту укрепил позиции на рынке Украины
В Украине из-за карантинных ограничений большинство людей осталось без работы и сбережений. Ужесточение требований, уменьшение сумм и повышение процентной ставки привели к снижению популярности банков. МФО, напротив, начали предлагать взять онлайн кредит на карту под небольшой процент, укрепляя
2-июл-2020, 13:15154

События

Невестка Дональда Трампа заразилась коронавирусом
Нынешняя девушка Дональда Трампа-младшего и представитель предвыборной кампании нынешнего президента США Кимберли Гилфойл получили положительный тест на коронавирус.
Вчера, 21:2369
Главе набсовета ПриватБанка государство платит по 2 тысячи долларов в день
Глава Наблюдательного совета "ПриватБанка", в прошлом эксперт-консультант МВФ, Шэрон Иски получает $2 тысячи зарплаты в день.
Вчера, 21:22111
Главное условие для победы Украины над COVID-19 озвучил Ляшко
В Украине ежедневно фиксируют от 800 новых случаев коронавируса
Вчера, 19:5894
Киев и еще 7 областей к ослаблению карантина не готовы
В Донецкой области зафиксирована высокая недельная динамика заболеваемости - 376,89%
Вчера, 17:0592
Данные по смертности от COVID-19 впервые показал Госстат
От новой болезни в январе-марте умерло 9 человек, от гриппа и пневмонии - 1974
Вчера, 16:53102
Регулярные прямые перелеты в Берлин и Таллин открыл аэропорт Ярославского
Инаугурационные рейсы Харьков-Берлин состоялись 3 июля
Вчера, 16:4389