"За життя" переможе, - переконаний Вадим Рабінович

"За життя" переможе, - переконаний Вадим Рабінович
Проведені за останній місяць соціологічні опитування зійшлися в одному: продемонстрували істотне зростання рейтингів «Опозиційною платформи – За життя». Це дає право даній партії претендувати на перемогу в парламентських виборах восени 2019 року. Таку думку висловив народний депутат, лідер платформи Вадим Рабінович.
Він також прокоментував історію з провокацією проти відомого лікаря Бориса Тодурова і слова Петра Порошенка про те, що його представник «Опозиційної платформи – За життя» Віктор Медведчук є єдиним каналом зв’язку між президентами України і Російської Федерації в питанні звільнення українських полонених.

«Об’єднавшись заради перемоги, ми продовжуємо працювати на цей результат»

Нещодавно Київський міжнародний інститут соціології (КМІС) опублікував результати соціологічного дослідження, згідно з яким «Опозиційна платформа – За життя» значно наростила свою підтримку серед населення України. Згідно з дослідженням, результати «Опозиційної платформи – За життя» склали 11,3%. Це одна з лідируючих позицій в рейтингу. Втім, Вадим Рабінович заявив, що такі цифри його не здивували.
«Це не дивовижні результати для мене з однієї простої причини – ми об’єднувалися для того, щоб перемагати. Об’єднуватися, щоб програвати – не треба. Я думаю, що це – непоганий результат. Але це, безумовно, і не кінцевий результат – треба працювати. І треба менше дивитися на рейтинги, а йти до виборців і доводити своє право будувати новий курс – курс порятунку нашої країни », – заявив політик.
Відзначимо, що саме «Опозиційна платформа» продемонструвала найбільше зростання в рейтингах електоральних симпатій. Ще у вересні партія «За життя» Рабіновича користувалася 9,3% підтримки виборців. Зараз же його платформа демонструє 11,3% підтримки – на 2% більше. Причому, зіставляючи дані, можна зробити висновок: зростання підтримки забезпечене тим, що об’єднана опозиція привернула не визначено електорат. Так, у вересні частка таких громадян становила 31%, в грудні – 27%. І з цієї різниці в 4% половина відійшла саме до «ВП За життя».

«Атака Супрун на Тодурова – чергова провокація проти української медицини»

У той час як на передвиборчому полі точиться жорстка боротьба за уми виборців, в уряді йде боротьба за здоров’я народу. Так, нещодавно проти Інституту серця радикали влаштували провокацію, увірвавшись в приміщення медичного закладу та намагаючись блокувати його роботу. У зв’язку з інцидентом Вадим Рабінович зажадав негайної відставки тимчасово виконуючою обов’язки міністра охорони здоров’я Уляни Супрун і підтримав кардіохірурга Бориса Тодурова, проти якого були організовані провокації. Нагадаємо, в п’ятницю 14 грудня прихильники праворадикальної організації С14 увірвалися в будівлю Інституту серця, де погрожували персоналу установи та його керівнику Борису Тодурову. Правоохоронцям вдалося затримати чотирьох учасників провокації, у яких під час обшуків виявили холодну зброю, газові балончики та бойові патрони. В. о. глави Мнздрава Уляна Супрун публічно висловила підтримку дій радикалів і заявила, що в інституті проходив «захід з навчання протидії активістам», нібито організований самим Борисом Тодуровим.
«Так звана« виконуюча обов’язки міністра охорони здоров’я »Супрун, яка незаконно займає свою посаду, продовжує знищувати українську медицину і її знакових людей, кращих фахівців охорони здоров’я. Всю Україну обурила її недавня підтримка провокації радикалів проти флагмана української кардіохірургії – Інституту серця та хірурга Бориса Тодурова, який очолює цю установу », – прокоментував інцидент Вадим Рабінович.
Політик особисто, як і вся його політична сила, висловили всебічну підтримку Тодурову і колективу Інституту серця.
«Ми підтримуємо кандидатуру цього видатного українського хірурга на майбутніх виборах, керівника унікального інституту. Ми вимагаємо негайної відставки Уляни Супрун, яка незаконно займає свою посаду і плює на українські закони», – зажадав Рабінович.
Він також додав, що готує позов до суду з вимогою не тільки відставки тимчасово виконуючою обов’язки глави МОЗ, а й розслідування її діяльності на посту.
«Ми зможемо відстояти видатного українського хірурга Бориса Тодурова, ми зможемо прибрати ту, яка ссе кров з української медицини, яка нищить її та всіх громадян країни Уляну Супрун!» – заявив парламентарій.

«Через набраних владою кредитів ми повинні за 2 роки віддати 12 мільярдів доларів»

Ще однією подією, яка не залишилося непоміченою з боку Вадима Рабіновича, стала заява глави Нацбанку України Якова Смолія про те, що Україна за 2019-2020 роки повинна віддати 12 мільярдів доларів держборгу. Політик прокоментував такі цифри, нагадавши, що ці борги українці будуть виплачувати зі своїх кишень.
«Звідки вони ці гроші планують взяти? З наших кишень – економлячи на зарплатах і пенсіях, урізуючи фінансування шкіл, лікарень, науки. Ця влада довела, що не вміє ефективно керувати країною, а може тільки випрошувати гроші. У підсумку ми маємо зовнішній борг в 74 мільярди доларів.
І при цьому Смолій розповідає, що вони планують підписати з МВФ ще одну програму! »- обурився Рабінович.
За словами політика, саме вбивче в даній ситуації те, що кредити набирає влада, а люди цих грошей не бачать і не відчувають.
«Але віддавати десятки мільярдів вкрадених владою доларів будемо саме ми, наші діти і наші онуки. Величезні зовнішні борги України – черговий доказ того, що нинішня влада не здатна самостійно реалізувати жодного проекту. Вони підсадили країну на закордонні дотації і займаються тільки канюченням грошей у борг під шалені відсотки. Ця влада не вміє більше нічого, крім випрошування і злодійства. За своєю суттю вони нічим не відрізняються від вокзальних жебраків. Хіба що масштабами своєї діяльності. І масштабами катастрофічних наслідків», – підкреслив політик.
Він додав, що єдиний шанс для України розірвати це порочне коло – якнайшвидше припинити будь-які стосунки з МВФ, вигнати з країни лихварів, які наживаються на крові українців. Парламентарій висловив упевненість в тому, що змушувати українців виплачувати борги злодійкуватих менеджерів – це злочин.
На думку лідера «За життя», МВФ повинен списати Україні борги по зовнішніх зобов’язаннях, як вони списали 80 млрд доларів Польщі. В іншому випадку Україні слід оголосити дефолт.
«Як би нас їм не лякала влада, насправді в дефолті немає нічого страшного. Греція пару років тому оголосила дефолт, а сьогодні показує непогані темпи зростання. Є й інші приклади. Зрештою, якщо транснаціональні фінансові ділки так хочуть повернути свої гроші – нехай конфіскують закордонне майно українських корупціонерів в рахунок держборгу. Нехай борги віддають ті, хто їх брав – корупціонери-чиновники. У них достатньо грошей в західних банках і офшорах, щоб покрити борги МВФ кілька разів – ось їх нехай і заарештовують! »- закликав політик.


Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-10-24
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Канал «Футбол 3»: что предлагается болельщикам
«Футбол 3» – продолжатель «семейства» одноименных каналов с индексами 1 и 2. Основная цель создателей, которые презентовали свое детище в феврале 2020 года, – показать болельщикам еще больше контента, причем уникального.
Сегодня, 17:4858
Качество медицинских услуг в частных клиниках
Медицинский центр «Капля» предлагает доступ к гибкому медицинскому обслуживанию высокого уровня.
Сегодня, 17:4458
Что такое Зеленая карта и зачем она нужна
Если вы собираетесь выезжать на автомобиле в другую страну, которая является членом международной системы автострахования "Green card", вам необходимо оформить специальный страховой полис.
23-окт-2021, 15:21242
Сетевые камеры видеонаблюдения: что важно знать?
Четыре главных преимущества IP камер видеонаблюдения.
23-окт-2021, 15:19222
Секреты эффективной эко-уборки дома
Сегодня огромное внимание уделяется экологической стороне жизни. Привычными стали продукты питания без ГМО, натуральная косметика, безвредный пластик и многое другое.
22-окт-2021, 23:24259
Услуги по накрутке зрителей на стрим
Если необходимо увеличить зрителей на онлайн стрим, на начальном этапе без специализированной накрутки не обойтись.
22-окт-2021, 10:37233

События

Газовщики обнародовали новые тарифы. 8 гривен - за газ, 9 - за распределение
В Украине могут резко вырасти тарифы на распределение газа. Напомним: именно из-за них прошлой зимой по стране прокатились тарифные майданы.
Сегодня, 19:0250
Как в Украине работает индустрия по торговле ковид-сертификатами
В Украине на фоне новостей о том, что непривитых от коронавируса начнут отстранять от работы, растет спрос на поддельные ковид-сертификаты - для тех, кто вакцинироваться не хочет, но бумажка нужна.
Сегодня, 18:0274
Сын Трампа запустил в продажу новые футболки. "Алек Болдуин убивает людей"
Сын бывшего президента США Дональд Трамп-младший запустил в продажу футболки, надписи которых гласят, что знаменитый актер Алек Болдуин, который в следствии несчастного случая во время съемок застрелил оператора Галину Хатчинс, убивает людей.
Сегодня, 17:5768
Поставки газа в Европу предельно снизил "Газпром"
В понедельник, 25 октября, поставки газа по трубопроводу Ямал-Европа упали до 8 млн кубометров в день вместо забронированных 31 млн кубометров. 
Сегодня, 17:53175
Александр Пикалов развелся со своей супругой Ириной, с которой они были в браке с 2003 года
Один из ключевых актеров студии "Квартал 95" и художественный руководитель "Женского квартала" Александр Пикалов развелся со своей супругой Ириной, с которой они были в браке с 2003 года.
Сегодня, 14:2385
За сентябрь глава МВД Монастырский получил на руки чуть больше 60 000 гривен зарплаты
Министру внутренних дел Украины Денису Монастырскому начислили за сентябрь 2021 года 77 100 гривен заработной платы.
Сегодня, 14:2062