Греко-католики і новостворена церква в Україні об'єднаються

Греко-католики і новостворена церква в Україні об'єднаються
Глава Української греко-католицької церкви Святослав (Шевчук) запропонував главі новоствореної розкольницької Православної церкви України Епіфанію об'єднатися. Як з'ясували журналісти «Фрази», глава УГКЦ буквально сказав наступне: «разом почати шлях до єдності»
Шевчук додав, що українська православна і греко-католицька церкви є «церквами Володимирового хрещення, які були народжені в купелі дніпровських вод».
«Сьогодні ми не перебуваємо в повному євхаристійному спілкуванні, проте покликані спільно долати перешкоди, які стоять на шляху до єдності. Цю історичну місію і фундамент майбутнього патріархату об'єднаної Київської церкви заклали ще славні церковні мужі Петро Могила і Йосип Велямин Рутський », - йдеться у зверненні Шевчука.
Українська греко-католицька церква (УГКЦ) - помісна католицька церква східного обряду (греко-католицька), що володіє статусом верховного архієпископства. УГКЦ підпорядковується Ватикану, тобто - Папі Римському.
Як відомо, святий Володимир, на якого посилається Шевчук, вибираючи віру сказав проповідникам католицизму: «Йдете знову, яко отці наші тим не станете прийняли суть» ( «Ідіть назад, бо наші батьки цього не прийняли»).
Як раніше повідомлялося, ініціатор створення ПЦУ, патріарх Варфоломій, отримував свою освіту у Ватикані, де з 1963 по 1968 рік навчався в Папському східному інституті під управлінням єзуїтів. Людина, якого Варфоломій надіслав на Україну в якості екзарха займатиметься питаннями надання автокефалії, народився і виріс в унії, проходив навчання в уніатської семінарії і в рамках УГКЦ прожив більшу частину свого життя.
Патріарх Варфоломій вже давно і відкрито говорить, що унія з католиками неминуча.
Раніше релігійний експерт Олександр Вознесеснскій писав, що уніати в Україні грають головну роль в процесах автокефалії, переважна більшість людей із середовища державних чиновників, які просувають питання надання автокефалії, є уніатами, які часто ведуть агресивну політику щодо УПЦ: «тому для них це історичний момент - це спроба знищити православ'я на території України цілком і повністю ».
Дпріводіл слова відставного румунського генерала (і за сумісництвом чинного архонта Вселенської Патріархії), який "зазивав" Кураєва в масони і «гаряче стверджував, що патріарх Варфоломій давно вже з ними».

В Інтернеті можна знайти кілька цікавих текстів присвячених тому, що ще з часів патріарха Мелетія Константинопольський патріархат тісно співпрацював з масонами.

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-12-14
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Что-то мотивация слабовата. Никакой дестабилизации не произошло да и не могло произойти. Так что надо придумать чего-нибудь другое....
Геннадий (2019-12-14 16:42:48)
Если нарушили будапештский меморандум,то почему нельзя изменить минские соглашения?...
Геннадий (2019-12-12 16:11:35)
Різдво саме 7 січня є надто принциповим! Чому?Бо Рідво є основою Колядного циклу, даного людям Творцем тисячі і тисячі років тому! Коляда ж визначає енергетику Землі і одночасно здоров'я людей н ......
Івван (2019-12-09 09:24:28)
нет проблем, ДОГОВОР НА прокачку на 50 (ПЯТЬДЕСЯТ ЛЕТ) под ЛИЧНУЮ гарантию ПРАВИТЕЛЬСТВА кацапСТАНА...
проФФесор (2019-12-07 17:57:39)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:49)