Медведчук обговорив із Путіним звільнення українських моряків

Медведчук обговорив із Путіним звільнення українських моряків
Спілкуючись із пресою, член "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Медведчук повідомив, що кілька днів тому обговорював із главою РФ питання звільнення узятих у полон українських моряків.
«Безумовно, така зустріч мала місце ... кілька днів тому. Я зустрічався з президентом Російської Федерації з питання звільнення (не обміну, а звільнення) українських моряків. І це було пов'язано в першу чергу з тим, що це питання сьогодні актуальне не тільки в Україні, а й в усьому світі », - повідомив Віктор Медведчук.
Політик уточнив, що переговорний процес зі звільнення моряків може початися тільки після того, як закінчаться слідство і судові процедури, як це було і в випадках із звільненням Солошенко, Афанасьєва та Савченко. «Тому цей переговорний процес буде продовжуватися. Ми будемо безпосередньо його продовжувати, як, власне кажучи, і переговорний процес, пов'язаний з тими громадянами України, які сьогодні або засуджені і вже відбувають покарання, або перебувають під слідством на території Російської Федерації. Тобто переговорний процес не припинявся. Він триває», - підкреслив В.Медведчук.
«Безумовно, ми обговорювали і інші питання. Але це в основному пов'язано з тим, що сьогодні становить інтерес для України: мирне врегулювання на Донбасі, припинення бойових дій, і найголовніше, безумовно, ми обговорювали виконання Мінських угод», - додав опозиційний політик .
Незважаючи на відсутність спілкування президентів України і Росії, контакти з російським керівництвом триватимуть, запевнив В.Медведчук. «Я особисто це роблю, тому що це є інтересом моєї країни, інтересом України. І я буду продовжувати ці контакти, і продовжувати переговори. Тим більше питання, які для мене є дуже важливими (як і для країни), - це звільнення наших громадян. У тому числі і моряків», - пояснив політик.
Відповідаючи на запитання ведучого, Медведчук акцентував увагу на тому, що веде переговори з керівництвом РФ не за дорученням, а на прохання президента України Порошенко. «В першу чергу я це роблю на прохання, а не за дорученням президента Порошенко. Це перше. Друге: я це роблю, тому що це в моїх інтересах і інтересах моєї країни», - підкреслив опозиціонер.
«І тут не завжди треба згоду або волю іншого боку. Я думаю, ніхто не буде заперечувати. Якщо буде коли-небудь прийнято рішення про звільнення моряків і це станеться, то проти цього ніхто не буде заперечувати в Україні», - підкреслив політик. Опозиціонер також прояснив ситуацію з обміном і пропозиціями щодо обміну.
«На сьогоднішній день найбільш реальна і ефективна пропозиція щодо обміну (коли мова йде про Донецьк, Луганськ, а також тих осіб, які утримуються в Росії) - це варіант того, що, по-перше, потрібен прямий діалог, що я, власне кажучи , і здійснюю, а по-друге, коли ми говоримо про Донецьк і Луганськ, потрібен обмін всіх встановлених на всіх встановлених. На інше сьогодні представники Луганська і Донецька не погоджуються з урахуванням того, що в кінці минулого року і на початку 2018 року у нас були домовленості щодо того, що після наймасштабнішого обміну, який мав місце 27 грудня 2017 року, наступний етап - це обмін всіх встановлених на всіх встановлених», - сказав Медведчук.
Політик висловив жаль у зв'язку з тим, що у київської влади сьогодні немає політичної волі для проведення такого обміну. «Переговори тривають. Вірю, що вони колись закінчаться успішно і люди як з одного, так і з іншого боку повернуться в сім'ї, додому, до родичів», - підсумував Віктор Медведчук.
 
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-10-24
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Канал «Футбол 3»: что предлагается болельщикам
«Футбол 3» – продолжатель «семейства» одноименных каналов с индексами 1 и 2. Основная цель создателей, которые презентовали свое детище в феврале 2020 года, – показать болельщикам еще больше контента, причем уникального.
Сегодня, 17:4858
Качество медицинских услуг в частных клиниках
Медицинский центр «Капля» предлагает доступ к гибкому медицинскому обслуживанию высокого уровня.
Сегодня, 17:4458
Что такое Зеленая карта и зачем она нужна
Если вы собираетесь выезжать на автомобиле в другую страну, которая является членом международной системы автострахования "Green card", вам необходимо оформить специальный страховой полис.
23-окт-2021, 15:21242
Сетевые камеры видеонаблюдения: что важно знать?
Четыре главных преимущества IP камер видеонаблюдения.
23-окт-2021, 15:19222
Секреты эффективной эко-уборки дома
Сегодня огромное внимание уделяется экологической стороне жизни. Привычными стали продукты питания без ГМО, натуральная косметика, безвредный пластик и многое другое.
22-окт-2021, 23:24259
Услуги по накрутке зрителей на стрим
Если необходимо увеличить зрителей на онлайн стрим, на начальном этапе без специализированной накрутки не обойтись.
22-окт-2021, 10:37233

События

Газовщики обнародовали новые тарифы. 8 гривен - за газ, 9 - за распределение
В Украине могут резко вырасти тарифы на распределение газа. Напомним: именно из-за них прошлой зимой по стране прокатились тарифные майданы.
Сегодня, 19:0253
Как в Украине работает индустрия по торговле ковид-сертификатами
В Украине на фоне новостей о том, что непривитых от коронавируса начнут отстранять от работы, растет спрос на поддельные ковид-сертификаты - для тех, кто вакцинироваться не хочет, но бумажка нужна.
Сегодня, 18:0284
Сын Трампа запустил в продажу новые футболки. "Алек Болдуин убивает людей"
Сын бывшего президента США Дональд Трамп-младший запустил в продажу футболки, надписи которых гласят, что знаменитый актер Алек Болдуин, который в следствии несчастного случая во время съемок застрелил оператора Галину Хатчинс, убивает людей.
Сегодня, 17:5768
Поставки газа в Европу предельно снизил "Газпром"
В понедельник, 25 октября, поставки газа по трубопроводу Ямал-Европа упали до 8 млн кубометров в день вместо забронированных 31 млн кубометров. 
Сегодня, 17:53222
Александр Пикалов развелся со своей супругой Ириной, с которой они были в браке с 2003 года
Один из ключевых актеров студии "Квартал 95" и художественный руководитель "Женского квартала" Александр Пикалов развелся со своей супругой Ириной, с которой они были в браке с 2003 года.
Сегодня, 14:2386
За сентябрь глава МВД Монастырский получил на руки чуть больше 60 000 гривен зарплаты
Министру внутренних дел Украины Денису Монастырскому начислили за сентябрь 2021 года 77 100 гривен заработной платы.
Сегодня, 14:2062