Медведчук обговорив із Путіним звільнення українських моряків

Медведчук обговорив із Путіним звільнення українських моряків
Спілкуючись із пресою, член "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Медведчук повідомив, що кілька днів тому обговорював із главою РФ питання звільнення узятих у полон українських моряків.
«Безумовно, така зустріч мала місце ... кілька днів тому. Я зустрічався з президентом Російської Федерації з питання звільнення (не обміну, а звільнення) українських моряків. І це було пов'язано в першу чергу з тим, що це питання сьогодні актуальне не тільки в Україні, а й в усьому світі », - повідомив Віктор Медведчук.
Політик уточнив, що переговорний процес зі звільнення моряків може початися тільки після того, як закінчаться слідство і судові процедури, як це було і в випадках із звільненням Солошенко, Афанасьєва та Савченко. «Тому цей переговорний процес буде продовжуватися. Ми будемо безпосередньо його продовжувати, як, власне кажучи, і переговорний процес, пов'язаний з тими громадянами України, які сьогодні або засуджені і вже відбувають покарання, або перебувають під слідством на території Російської Федерації. Тобто переговорний процес не припинявся. Він триває», - підкреслив В.Медведчук.
«Безумовно, ми обговорювали і інші питання. Але це в основному пов'язано з тим, що сьогодні становить інтерес для України: мирне врегулювання на Донбасі, припинення бойових дій, і найголовніше, безумовно, ми обговорювали виконання Мінських угод», - додав опозиційний політик .
Незважаючи на відсутність спілкування президентів України і Росії, контакти з російським керівництвом триватимуть, запевнив В.Медведчук. «Я особисто це роблю, тому що це є інтересом моєї країни, інтересом України. І я буду продовжувати ці контакти, і продовжувати переговори. Тим більше питання, які для мене є дуже важливими (як і для країни), - це звільнення наших громадян. У тому числі і моряків», - пояснив політик.
Відповідаючи на запитання ведучого, Медведчук акцентував увагу на тому, що веде переговори з керівництвом РФ не за дорученням, а на прохання президента України Порошенко. «В першу чергу я це роблю на прохання, а не за дорученням президента Порошенко. Це перше. Друге: я це роблю, тому що це в моїх інтересах і інтересах моєї країни», - підкреслив опозиціонер.
«І тут не завжди треба згоду або волю іншого боку. Я думаю, ніхто не буде заперечувати. Якщо буде коли-небудь прийнято рішення про звільнення моряків і це станеться, то проти цього ніхто не буде заперечувати в Україні», - підкреслив політик. Опозиціонер також прояснив ситуацію з обміном і пропозиціями щодо обміну.
«На сьогоднішній день найбільш реальна і ефективна пропозиція щодо обміну (коли мова йде про Донецьк, Луганськ, а також тих осіб, які утримуються в Росії) - це варіант того, що, по-перше, потрібен прямий діалог, що я, власне кажучи , і здійснюю, а по-друге, коли ми говоримо про Донецьк і Луганськ, потрібен обмін всіх встановлених на всіх встановлених. На інше сьогодні представники Луганська і Донецька не погоджуються з урахуванням того, що в кінці минулого року і на початку 2018 року у нас були домовленості щодо того, що після наймасштабнішого обміну, який мав місце 27 грудня 2017 року, наступний етап - це обмін всіх встановлених на всіх встановлених», - сказав Медведчук.
Політик висловив жаль у зв'язку з тим, що у київської влади сьогодні немає політичної волі для проведення такого обміну. «Переговори тривають. Вірю, що вони колись закінчаться успішно і люди як з одного, так і з іншого боку повернуться в сім'ї, додому, до родичів», - підсумував Віктор Медведчук.
 
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-04-04
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

"Мать и дитя" — сеть клиник репродуктивного здоровья
Не всем дано счастье быть родителями. Иногда супружеские пары живут годами в надежде родить ребенка, обследуются, лечатся от бесплодия и ничего не получается.
Вчера, 13:35136
Доставка товаров из Польши
Все больше людей отдают предпочтение покупкам через интернет. Это очень удобно и выгодно. Чтобы найти необходимый товар, не нужно бегать по магазинам и ездить по городу, тратя время на дорогу
3-апр-2020, 12:06139
Установка ГБО на «Хонду»
Все автолюбители, в том числе владельцы «Хонды», знают, что значительную часть расходов по обслуживанию транспортных средств составляют затраты на заправку
2-апр-2020, 19:53121
Ручки для межкомнатных дверей: виды и особенности
Чтобы выбрать оптимальный вариант ручек для дверей, особенно межкомнатных, нужно сперва хорошенько ориентироваться в их разновидностях и особенностях.
2-апр-2020, 19:45130
Какой уход за волосами выбрать
Волосы — это украшение человека. Для прекрасной половины человечества они являются самым дорогим аксессуаром. По внешнему виду волос можно судить о здоровье их обладателя.
2-апр-2020, 10:05119
С чего начать проектирование частного дома?
Советы о том, с чего начать проектирование частного дома.
31-мар-2020, 18:45314

События

Сколько на самом деле выявлено случаев коронавируса в Китае сегодня
В Китае за сутки выявили 30 случаев заражения коронавирусом
Сегодня, 09:4072
В Украине за сутки выявили почти 130 случаев коронавируса
Общее количество случаев превысило 1200
Вчера, 22:07441
Минздрав дал инструкцию по правильному ношению маски
Маску нужно менять каждые четыре часа и нельзя использовать повторно
Вчера, 20:33139
В Чернобыльской зоне горит лес
Площадь лесного пожара составляет 20 гектаров
Вчера, 18:54130
Находиться на улице без маски разрешил Кабмин
Ношение маски не обязательно, поскольку улица не является "общественным местом"
Вчера, 16:48237