Медведчук обговорив із Путіним звільнення українських моряків

Медведчук обговорив із Путіним звільнення українських моряків
Спілкуючись із пресою, член "Опозиційної платформи - За життя" Віктор Медведчук повідомив, що кілька днів тому обговорював із главою РФ питання звільнення узятих у полон українських моряків.
«Безумовно, така зустріч мала місце ... кілька днів тому. Я зустрічався з президентом Російської Федерації з питання звільнення (не обміну, а звільнення) українських моряків. І це було пов'язано в першу чергу з тим, що це питання сьогодні актуальне не тільки в Україні, а й в усьому світі », - повідомив Віктор Медведчук.
Політик уточнив, що переговорний процес зі звільнення моряків може початися тільки після того, як закінчаться слідство і судові процедури, як це було і в випадках із звільненням Солошенко, Афанасьєва та Савченко. «Тому цей переговорний процес буде продовжуватися. Ми будемо безпосередньо його продовжувати, як, власне кажучи, і переговорний процес, пов'язаний з тими громадянами України, які сьогодні або засуджені і вже відбувають покарання, або перебувають під слідством на території Російської Федерації. Тобто переговорний процес не припинявся. Він триває», - підкреслив В.Медведчук.
«Безумовно, ми обговорювали і інші питання. Але це в основному пов'язано з тим, що сьогодні становить інтерес для України: мирне врегулювання на Донбасі, припинення бойових дій, і найголовніше, безумовно, ми обговорювали виконання Мінських угод», - додав опозиційний політик .
Незважаючи на відсутність спілкування президентів України і Росії, контакти з російським керівництвом триватимуть, запевнив В.Медведчук. «Я особисто це роблю, тому що це є інтересом моєї країни, інтересом України. І я буду продовжувати ці контакти, і продовжувати переговори. Тим більше питання, які для мене є дуже важливими (як і для країни), - це звільнення наших громадян. У тому числі і моряків», - пояснив політик.
Відповідаючи на запитання ведучого, Медведчук акцентував увагу на тому, що веде переговори з керівництвом РФ не за дорученням, а на прохання президента України Порошенко. «В першу чергу я це роблю на прохання, а не за дорученням президента Порошенко. Це перше. Друге: я це роблю, тому що це в моїх інтересах і інтересах моєї країни», - підкреслив опозиціонер.
«І тут не завжди треба згоду або волю іншого боку. Я думаю, ніхто не буде заперечувати. Якщо буде коли-небудь прийнято рішення про звільнення моряків і це станеться, то проти цього ніхто не буде заперечувати в Україні», - підкреслив політик. Опозиціонер також прояснив ситуацію з обміном і пропозиціями щодо обміну.
«На сьогоднішній день найбільш реальна і ефективна пропозиція щодо обміну (коли мова йде про Донецьк, Луганськ, а також тих осіб, які утримуються в Росії) - це варіант того, що, по-перше, потрібен прямий діалог, що я, власне кажучи , і здійснюю, а по-друге, коли ми говоримо про Донецьк і Луганськ, потрібен обмін всіх встановлених на всіх встановлених. На інше сьогодні представники Луганська і Донецька не погоджуються з урахуванням того, що в кінці минулого року і на початку 2018 року у нас були домовленості щодо того, що після наймасштабнішого обміну, який мав місце 27 грудня 2017 року, наступний етап - це обмін всіх встановлених на всіх встановлених», - сказав Медведчук.
Політик висловив жаль у зв'язку з тим, що у київської влади сьогодні немає політичної волі для проведення такого обміну. «Переговори тривають. Вірю, що вони колись закінчаться успішно і люди як з одного, так і з іншого боку повернуться в сім'ї, додому, до родичів», - підсумував Віктор Медведчук.
 
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Киевляне стали чаще обращаться за диагностикой еще до клинических симптомов
Несмотря на то, что о важности диагностики говорят десятилетиями все врачи, большинство жителей Украины оказывается в кабинете диагноста только после обнаружения у себя симптомов. Как правило, обратившись к врачу, они рассчитывают получить пару рецептов на какие-нибудь таблетки, выслушать лекцию о
Сегодня, 18:1439
Прочистка засоров канализации любой сложности
Если вы не можете ликвидировать засор самостоятельно, работники компании "Труболюб" всегда придут на помощь. Компания работает круглосуточно, без выходных, а также предоставляет смежные услуги, о которых можно узнать на сайте.
Вчера, 23:1884
Настоящий китайский чай: богатство цвета и аромата в вашей чашке
Улун — чай средней ферментации, который занимает промежуточную позицию между белым и красным чаем. Он ферментирован примерно на половину. Известный улун Да Хун Пао купить можно в New Tea.
Вчера, 23:1694
Обустройство маленькой прихожей: советы и обзор типичных ошибок
Прихожая — предисловие ко всему дому. Она формирует впечатление о квартире, встречает хозяев и гостей. Мало кто может похвастаться просторной прихожей, где легко уместить любые элементы меблировки, аксессуары и предметы декора
Вчера, 10:17113
Грузовые перевозки по Киеву
Предложение многих транспортных компаний адресовано предприятиям и частным лицам, имеющим потребность в организации в сфере транспорта. Компания гарантирует комплексное обслуживание штучных, крупногабаритных и специальных грузов во внутренних и международных перевозках.
4-июн-2020, 18:00115
Де придбати оснащення для НУШ
Реформа системи освіти не обмежується зміною методик викладання. Концепція Нової української школи працює комплексно. Головна мета полягає в створенні комфортного простору для навчання і розвитку дітей.
4-июн-2020, 13:48123

События

Продление рекордного сокращения добычи нефти согласовали страны ОПЕК+
Снижение добычи на 9,7 млн барр. в сутки продлится до конца июля
Сегодня, 18:4636
Арестовали банду полицейских из Павлограда
Семерых полицейских арестовали без права на залог
Сегодня, 18:4038
До Канады добрался "Черный майдан". Стать на колени заставили премьера Трюдо
В Канаде протестующие против расизма и полицейского вынудили премьер-министра страны Джастина Трюдо стать на колено в память о жертвах расизма
Сегодня, 16:0281
Украинец на Закарпатье после прыжка в реку потерял сознание
Вчера, 5 июня, украинские пограничники спасли 28-летнего мужчину, который прыгнул с моста в реку Тиса на Закарпатье
Сегодня, 15:5750
В психбольницу перевели "Минера" моста Метро в Киеве
Его перевели в специализированную психиатрическую больницу в Глевахе Киевской области
Сегодня, 13:5869
Полицейский участок из-за торговли наркотиками расформировали в Павлограде
Временным руководителем отделения назначен Игорь Мартыщук
Сегодня, 13:5658