В останній день воєнного стану трапилася «опозиційна трагедія»

В останній день воєнного стану трапилася «опозиційна трагедія»
Криклива, брехлива опозиція так само неприємна, як респектабельна, самовдоволена любов до начальства (Лев Рубінштейн)
В останній день воєнного стану трапилася «опозиційна трагедія». Як і попереджали кращі уми нації, Кремль підступно підкрався і вдарив по «кращим людям» з активу Банкової. Уряд РФ оголосив новий список санкцій, куди потрапили і призначена на Банковій «молода надія опозиції» Євген Мураєв, і Олександр Вілкул, і Вадим Новінський, і інші політики, залежні від олігарха Ріната Ахметова.
Як ми пам'ятаємо, раніше Кремль публічно задекларував, що «в Києві немає з ким розмовляти» і фактично припинив контакти з нинішньою українською владою на чолі з Порошенком. А тепер влада РФ чітко дали зрозуміти, що Мураєв, Вілкул та інші «ахметівці» - це «ряджена опозиція», призначена на Банковій і працює на другий термін Порошенко.
І ця «ряджена опозиція» не має ніякого відношення ні до захисту православної віри, ні до відстоювання інтересів російськомовних, а просто спекулює на цих гаслах.
Справа в тому, що на президентських виборах Мураєв і люди Ахметова вирішили допомогти Порошенко переобратися на другий термін. Бізнес-мотивація олігарха зрозуміла - влада допомагає йому заробляти на формулі «Роттердам +» та інших схемах грабежу мільйонів простих українців.
Тому на Банковій Мураєву і Вілкулу поставили завдання - розколоти опозицію і не дати кандидату від Південного сходу пройти до другого туру.
А на виборах до Верховної Ради Ахметов & Co зібралися виконувати ті ж фокуси, що свого часу показувала Партія регіонів - під гаслами про захист російськомовних і православної церкви пройти до Верховної Ради, а в парламенті бігти «перевзуватися». І якщо Порошенко скаже - «топити» за Томос, підтримувати вступ до НАТО і заганяти Україну в борги перед МВФ.
Що стосується Мураєва, то розумні люди попереджали, що після того як цей «павлик морозів» в прямому ефірі доніс на Медведчука, йому незабаром прилетить сувора відповідь. І відповідь дуже швидко прилетіла. Та така, що мало не здасться.
Тому нові санкції Кремля - ​​це вирок усій цій «ряженій опозиції» у вигляді Мураєва, Колесникова, Вілкула та інших представників ахметовського «Оппоблоку». РФ чітко показала, що гасла Мураєва і Вілкула - про нормалізацію відносин з РФ, про припинення війни на Донбасі, про захист прав російськомовних - це один суцільний фейк від початку і до кінця.
Справді, як Мураєв або Вілкул можуть домовлятися про нормалізацію відносин з Росією, якщо перший прикордонник пожене їх назад - бігом через «великий європейський вал» Яценюка?
І одночасно санкції РФ - це останнє попередження для Ахметова і Колесникова.
Тому як, якщо хлопці вирішили, що можна заробляти мільйони в Росії і при цьому допомагати Порошенко переобратися на другий термін, то вони круто прорахувалися. До речі, зверніть увагу, що поки РФ ввела м'який варіант санкцій. Наприклад, поки що в список «сокир-башка» потрапила тільки компанія Колесникова «Український бекон». І бізнесмени Колесніков з Ахметовим натяк зрозуміли - тому що наступними можуть бути і кондитерська фабрика «Конті-Рус» (актив Колесникова в Курську), і шахти «Обухівська» і «Донський антрацит» в Ростовській області (входять до складу ДТЕК Ахметова), і інші активи.
Загалом, нові санкції РФ - це чіткий сигнал, що для Путіна і РФ, і Мураєв, і ахметовські депутати на чолі з Вілкулом та Колесніковим - це такі ж політики Майдану, як і «Блок Петра Порошенка» разом з «Народним фронтом». Як казав Сергій Бодров у відомому фільмі, «Не брат ти мені!».
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-06-17
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Стильные фотообои в современном интерьере квартир и домов
Покупка новой квартиры или дома – всегда радостное и долгожданное событие, за которым следует подбор стильных, современных и экологически чистых отделочных материалов.
Вчера, 18:5168
К чему дарят белые розы
Белые розы, одни из популярнейших во всех уголках земного шара. Несмотря на то, что в последние годы в семействе королевы цветов появляется масса сортов самых неожиданных и замысловатых оттенков, и отвоёвывают свою долю рынка у любителей экзотики, белые розы стоят особняком, являясь всегда
Вчера, 12:49115
Элитный салон красоты 365 STUDIO: стоит ли его посещать
Если вы находитесь в поисках мастеров, которые будут бережно ухаживать за вашим телом, обратите внимание на студию 365 STUDIO. Почему стоит обратиться именно сюда?
16-июн-2021, 21:46134
Международные перевозки из Китая и Турции
Статья о компании RDcargo, которая занимается международными перевозками и полным сопровождением транспортного средства из Турции и Китая в Украину.
16-июн-2021, 21:41152
Пицца в Днепре: где заказать доставку
Пицца — традиционное итальянское блюдо, которое уже полюбилось на территории разных стран. Украина — не исключение. Однако, чтобы пицца действительно была приготовлена с учетом итальянских традиций, нужно найти хорошее заведение.
16-июн-2021, 21:37129
Где и как выгодно заказать постельное белье оптом?
Чтобы заказать постельное белье оптом, совсем не обязательно обращаться на фабрику. Гораздо удобнее делать заказ у крупного продавца, например, в интернет-магазине. Во первых, сайты всегда сотрудничают с разными производителям, поэтому изначнально предложат вам ассортимент гораздо шире и
15-июн-2021, 21:39187

События

В сексизме из-за запрета употреблять алкоголь женщинам детородного возраста обвинили ВОЗ
В организации считают, что будущим матерям стоит отказаться от спиртного из-за того, что оно может привести к развитию заболеваний у детей.
Вчера, 22:1761
В ресторанах Харькова массово отравились посетители: 25 человек в больнице
По словам медиков, предварительный диагноз госпитализированных — гастроэнтероколит. Пациенты находятся в состоянии средней тяжести.
Вчера, 22:1568
ВНО по математике почти треть абитуриентов не сдала
Более 30% абитуриентов не сдали Внешнее оценивание по матиматике.
Вчера, 20:23130
Почти по 1,5 млн гривен в месяц будут платить членам правления "Нафтогаза"
В текущем году члены правления НАК "Нафтогаз Украины" будут получать ежемесячную заработную плату в среднем 1,4 миллиона гривень, а члены наблюдательного совета - 532,98 тыс. гривен.
Вчера, 20:1589
Цирки с животными и контактные зоопарки могут запретить в Украине
В Украине могут начиная со следующего года запретить использовать животных в цирках, бои животных, контактные и гастролирующие зоопарки.
Вчера, 20:1381
Как можно скорее провести местные выборы на Донбассе призвали послы G7
Послы стран G7 в Украине призывают как можно быстрее провести местные выборы в 18 территориальных общинах подконтрольного Донбасса, где они не состоялись прошлой осенью.
Вчера, 16:4894