"Опозиційна платформа - За Життя" зібрала найрейтинговіших українських політиків, - Рабінович

"Опозиційна платформа - За Життя" зібрала найрейтинговіших українських політиків, - Рабінович
Народний депутат і лідер «Опозиційною платформи – За життя» Вадим Рабінович в ефірі українських каналів розповів про підсумки року, що минає, про об’єднання опозиції, згубну медреформу і про те, хто може встановити мир в країні
«Наша політична сила – це єдине об’єднання топових українських політиків»
За словами Вадим Рабіновича, з точки зору країни цей рік був вкрай невдалим.
«Це ще один рік, викреслений з нашого життя. Це ще один рік розчарувань. Це ще 3,5 мільйона викинутих за кордон українців», – заявив парламентарій.
При цьому Рабінович вважає, що для нього особисто рік був досить успішним з політичної точки зору, так як йому вдалося об’єднати опозиційні сили в єдину платформу. Тому створення «Опозиційною платформи – За життя» він вважає знаковою подією.
«Будь-який політик в Україні, який має рейтинг близько 10%, ні на що поодинці вплинути не може. Так вибудувана українська система влади. Я б міг домогтися успіхів, виграти вибори і разом з «За життя» обратися до парламенту, набравши, скажімо, свої 10%. Але як би я міг допомогти виборцю, який вимагає від мене світу, відновлення економіки, підвищення соціальних стандартів? Невеликої фракції в парламенті для цього недостатньо. І те, що ми змогли об’єднатися, створити політичну силу, згуртувавши абсолютно різних людей, – це успіх, реальна робота на інтереси виборця», – заявив парламентарій.
«Майбутній президент зобов’язаний встановити мир в країні»
Політик нагадав, що за результатами всіх соціологічних опитувань саме він і Юрій Бойко користуються найбільшою довірою серед жителів південного сходу і центру України, і саме це стало ключовим аргументом для об’єднання їхніх політичних сил.
«Опозиційна платформа – За життя» – це єдине об’єднання топових політиків. Об’єктивно, на південному сході і центрі країни найбільшою популярністю серед політиків користуються опозиціонери Рабінович і Бойко, це підтверджують всі опитування. Проблема української політики в тому, що всі хочуть, так би мовити, «їхати на коні попереду». Я ж вчинив інакше – я поступився Бойко на президентських виборах, і буду «їхати ззаду», щоб вже на парламентських виборах під першим номером вести нашу партію в нову Раду», – підкреслив народний депутат.
На думку Вадима Рабіновича, претендент на президентський пост повинен запропонувати свій варіант вирішення економічної та політичної криз, а також вирішити питання Донбасу.
«Ні Бойко, ні Рабінович, ні будь-який інший кандидат в президенти не ідеальний, але майбутній президент і його команда зобов’язані будуть зробити три ключові речі, які нам під силу. По-перше, встановити мир. Люди на Донбасі будуть гинути, молодь їхати, а економіка падатиме, якщо ми не доб’ємося миру. У тій команді, яку ми створили, є єдиний «місток» між РФ і Україною (і це визнав Порошенко!) – Медведчук. Медведчук – частина нашої команди, він знає, як встановити мир, і це наша перевага. Якщо хтось боїться, що мир буде встановлюватися не на наших українських умовах, то це не так. Головне, що він може вирішити це питання», – підкреслив парламентарій.
Ще політик назвав другий напрямок – потрібно вирішити економічне питання, питання тарифів, тому що українці не виживуть з такими цифрами в платіжках.
«Бойко в нашій команді відповідатиме за цю частину роботи, у нього є відносини з главою «Газпрому» Міллером, він компетентний в цьому питанні – і зможе прибрати непотрібних посередників, які отримують прибутки в той час, коли українці віддають останнє, оплачуючи комунальні послуги», – вважає Вадим Рабінович.
«Нова Конституція стане основою розвитку країни»
По-третє, наступний президент повинен запропонувати суспільству новий варіант Конституції, по якій буде жити нова Україна.
«Ми повинні врахувати думку авторитетних українців в політиці, культурі, науці та інших сферах – і написати новий Основний закон, за яким будемо жити і розвиватися. І винести документ на всеукраїнський референдум », – впевнений лідер «Опозиційною платформи – За життя».
За його словами, Україні необхідно визначитися з вектором свого розвитку і розвиватися виходячи з власних інтересів. Для цього необхідно перестати кидатися між Сходом і Заходом і закріпити в новій Конституції свій позаблоковий статус.
«Навіщо нам нова Конституція? Ось, наприклад, ми будуємо триповерхова будівля. Нам потрібно для початку намалювати його план? Звичайно, інакше все розвалиться! А ми країну будуємо, і на питання, що ми будуємо – ніхто не відповість. Прийшов Ющенко – все біжимо на захід, прийшов Янукович – на Москву всі побігли. Чому ми постійно бігаємо, як сайгаки? »- задався питанням парламентарій.
За його словами, нам потрібно створити проект нашого майбутнього, проект нашого спільного українського дому.
«Я вважаю, що це повинна бути позаблокова, незалежна країна, побудована за типом «Швейцарії Східної Європи». Якщо у когось є інша пропозиція – давайте обговорювати, проведемо референдум і так далі. Давайте вже визначимося на чомусь одному і перестанемо кидатися з одного боку в бік. Так не можна будувати будинок, а тим більше країну. Ми повинні провести законний референдум, закріпити його результати, як креслення або план розвитку країни на найближчі 10 років, і будувати », – вважає лідер« Опозиційною платформи – За життя ».
«Після перемоги на виборах ми скасуємо ганебну медреформу»
Лідер «Опозиційною платформи – За життя» також заявив, що після перемоги на виборах скасує рішення нинішньої влади. Адже те, що чиновники називають реформами, це лише рішення, які загрожують українському народові.
«Нова влада, звичайно, може продовжувати вбивати свій народ, але боюся, що це закінчиться дуже погано. Те, що вони назвали реформою, такою не є. Реформа медицини, як вони її назвали, – це перехід до такого виду обслуговування, коли людина небагата просто не має права жити. Людина, яка не має коштів, щоб за дрібну операцію заплатити 50-70 тисяч гривень, не має права жити », – заявив політик.
За його словами, у «Опозиційній платформі» є свій проект успішного перекладу України на систему страхової медицини, яка з успіхом працює в усьому світі. Але для цього українцям потрібно повернути довіру до банківської системи. Це, зазначив Рабінович, і є медреформа, а не ті рішення, які прийняла нинішня влада.
«Київ – третє в світі місто, де з’явилася швидка допомога. Сьогодні Україна перша, де її закрили зусиллями і. о. голови МОЗ Уляни Супрун. Це не реформа », – підкреслив народний депутат.
Після перемоги на виборах першим рішенням нової влади буде скасування всіх неефективних і шкідницьких «реформ», проведених нинішнім урядом України.
«Продовжувати це – в освіті, в медицині, в пенсійному забезпеченні, – значить вигнати з країни тих, хто ще може рухатися і протестувати, вбити тих, хто непродуктивний. Нічого цього ми продовжувати не будемо. Те, що вони наколобродили, ми скасуємо на наступний день », – вважає народний депутат.
«Хай-тек, сільське господарство і банківська система повинні бути нашими пріоритетами»
Вадим Рабінович каже, що не тільки критикує нинішню владу, а й пропонує реальні шляхи виходу з економічної кризи. За його словами, державі потрібно розвивати сфери, які зараз популярні в усьому світі: хай-тек, сільське господарство, банківська галузь.
«Хай-теківські фірми на Заході наповнені українськими хлопцями. Потрібно створювати кластери, хаби, розвивати цей напрям. Робити наголос на тому, що розвивається. Я б, наприклад, зробив акцент на екологічно чистій продукції в сільському господарстві. Тому що на чистих продуктах схиблений весь світ. У нас чудова земля – ​​давайте цим займемося. Я б розвивав спокійно банківську систему, тому що у нас вигідне географічне положення між Сходом і Заходом », – вважає політик.
Народний депутат висловив обурення тим, що влада не розвиває економіку України.
«Є маса речей, де ми можемо отримати колосальну перевагу. А що робить влада? Назвіть хоч один напрямок, який вона розвиває? Куди вкладають гроші? Он «Південмаш» каструлі випускає. Я недавно послу однієї з європейських країн розповідав, що я вважаю європейським курсом. Це не тоді, коли з країни всі соки висмоктують. Європейський курс – це коли європейський рівень життя прийшов в Україну. А у нас європейським курсом називають обкрадання своєї країни », – заявив Вадим Рабінович.
Нардеп вважає, що Україні для розвитку економіки потрібно злізти з грошової голки МВФ. Таке рішення він назвав непопулярним і складним, але не для народу і України, а для західних партнерів України.
«Нам потрібен один рік, щоб відновити все зруйноване цими недоумками. І вже наступний за ним рік буде роком підйому. Для цього нам потрібно зробити непопулярні, складні речі. Але речі непопулярні не для наших людей, а для наших партнерів. Перше – нам потрібно вигнати МВФ з країни. Ми повинні сказати їм: «Те, що ви нам пропонуєте, нам не потрібно». Чому? Вони поставили нас на перше місце в світі за рівнем корупції – і нескінченно дають гроші найбільш корумпованій структурі в світі. Це, припустимо, якщо знати, що людина – наркозалежна, але продовжувати давати їй гроші для більш глибокого занурення в цю саму залежність », – заявив політик.
Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-10-20
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Це вже навіть дурістю не слід називати - явні ознаки розумового розладу......
Зоотехнік (2018-04-17 20:06:47)
Звичайно ж у влади гешефтників грошей немає, бо всі гроші розкрадені і виведені за межі України......
Запорожець (2018-04-16 20:31:24)
Світовій спільноті треба відкрито говорити про економічну агресію сіоністів проти України - саме агенти сіонізму, які прийшли до влади розграбували Україну....
Гардистон (2018-04-14 18:19:00)
Ото такі "європейські цінності" - обстрілювати та руйнувати міста інших держав... Та й "русскіє братья" такі ж самі гади - лізуть усюди як свині......
Запорожець (2018-04-14 13:36:45)
За декілька століть нічого не змінилося у ставленні ляхів до українців. Досить вже базікати про "польських друзів" - і вивчали історію, і класиків читали, і бували і клятій Польщі....
Веркблей (2018-04-14 06:56:22)