Мета закриття виборчих дільниць в Росії – використання паспортних даних тих хто виїхав до РФ для масових фальсифікацій

Мета закриття виборчих дільниць в Росії – використання паспортних даних тих хто виїхав до РФ для масових фальсифікацій
"Постанова ЦВК про закриття виборчих дільниць в Російській Федерації не тільки позбавляє мільйони українців, які виїхали на навчання або заробітки в РФ, гарантованого Конституцією України права на вільне волевиявлення, не тільки обмежує участь громадян країни у виборчому процесі, а й готує ґрунт для масових фальсифікацій і зловживань на користь влади.
Вочевидь  у керівників місцевих виборчих штабів, партійних організацій та дільничних комісій є інформація, хто з місцевих жителів виїхав за кордон на заробітки, зокрема в РФ. А дані про перетин кордону громадянами України, якими володіє влада, можуть допомогти в роботі організаторам і безпосереднім виконавцям цієї фальсифікаційні схеми.
Чого тільки варті заяви міністра закордонних справ Павла Клімкіна, який пропонує українцям, щоб проголосувати, їхати до Фінляндії, Грузії та Казахстану! Або керівника виборчих програм соросівського проекту «Опора» Ольги Айвазовської, яка стверджує, що це не має особливого значення і на результати виборів не вплине. Пані Айвазовська (яку, очевидно, за особливі заслуги на Соровському грантоїдному полі керівництво Open Society Foundations призначило головою правління міжнародного фонду «Відродження») прекрасно усвідомлює, що таке рішення докорінно вплине на вибори, забезпечивши необхідні для ляльководів з США результати голосування.
Провладні політики турбуються не про безпеку українців, вони керуються виключно шкурницькими інтересами: як, маючи величезний антирейтинг і мінімальну підтримку населення, залишитися при владі, щоб уникнути відповідальності за скоєні злочини, щоб продовжувати грабувати народ і країну.
Українська (а правильніше було б сказати – проамериканська) влада – ці ручні маріонетки «вашингтонського обкому» – панічно боїться перемоги «Опозиційної платформи – За життя», оскільки ми здатні зупинити кровопролиття на Сході України. Здатні «зшити» країну, повернути Донбас в Україні та Україну на Донбас. Здатні вивести країну з-під американського ярма зовнішнього управління.
Цілком очевидно, що постанова ЦВК, яка приймалася з подачі українського (проамериканського) Міністерства закордонних справ, писалося не в Україні, а в Вашингтоні. Воно відповідає інтересам не українського народу, а американських політиків і фінансово-промислових груп, які, перетворивши Україну на сировинний придаток Заходу, хочуть в щонайближчому майбутньому отримати її чорноземи, приватизувати за безцінь державні підприємства, знищити газотранспортну систему.
І забезпечити виконання всіх «хотілок» США здатна тільки ця антинародна влада, яка проводить стосовно своїх громадян політику тарифного геноциду і «печерного націоналізму». Тому для «вашингтонського обкому», для Сороса, що містить в Україні сотні грантоедівскіх структур, потрібні лише «правильно голосуючі» виборці, які зможуть забезпечити на виборах перемогу американських маріонеток, повністю підконтрольних своїм заокеанським господарям".

Віктор Медведчук,  «Опозиційна платформа – За життя»
 
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
Теги: Медведчук  

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-07-11
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Кроссфит требует орбитрек  Методичка: как на Zhelezzo.ua купить орбитрек в кредит
Покупка тренажера в кредит в интернет-магазине  - инновационная услуга от фирмы Zhellezzo.
10-июл-2020, 21:37106
Культура использования постельных принадлежностей
Ученные определи, что человек находится в спящем состоянии около трети жизни. В это время происходят рост, восстановление утраченных за день сил, даже выздоровление. Естественно, что правильно подобранное постельное белье должно быть безупречного качества
10-июл-2020, 12:16227
Рекламные кампании Google AdWords: что это и зачем нужно
Рекламная кампания Google AdWords: настраивайте объявления эффективно! Узнайте о ключевых особенностях рекламы в Google и типах целей, которые можно поставить.
9-июл-2020, 18:36408
Кредит в декрете – как получить помощь маме
С появлением детей в семье мамы неизбежно теряют часть дохода, а траты увеличиваются. Кредит для мам в декрете от Е-гроши – это своевременная финансовая помощь под низкий процент с выгодными условиями.
9-июл-2020, 18:35122
Быстрое кредитование от SOS CREDIT
Кредит онлайн круглосуточно без отказа
9-июл-2020, 14:56258
Какую мойку выбрать для автомобиля - советы экспертов
На что обращать внимание при выборе АВД. Обзор популярных автомоек.
9-июл-2020, 14:52123

События

Ранение активиста в Николаеве: стала известна причина
Правоохранители открыли уголовное производство
Вчера, 22:32122
Арестовали трех подозреваемых в нападении на автомобиль "Укрпочты"
Полиция разыскивает еще одного фигуранта нападения
Вчера, 19:59133
Конная полиция ищет в парках Киева нарушителей карантина
Патрульная полиция начала патрулирование лесопарковых зон Киева в поиске нарушителей карантина. 
Вчера, 19:57137
О риске быть задержанными в Китае США предупредили американцев
Накануне страны обменялись визовыми ограничениями
Вчера, 18:53154
Из-за новых требований к украинцам в "Борисполе" задержали рейс в Хорватию
Украинцам разрешен въезд в Хорватию лишь при наличии отрицательного ПЦР-теста на коронавирус
Вчера, 18:52172