Суд визнав протиправними дії Ситника та Лещенка щодо втручання у вибори

Суд визнав протиправними дії Ситника та Лещенка щодо втручання у вибори
Як повідомляє "Право народу", 11 грудня 2018 року Окружний адміністративний суд міста Києва своїм рішенням визнав протиправними дії директора Національного антикорупційного бюро України А. Ситника і С. Лещенко.
"Суд розцінив дії з розголошення та поширення інформації про наявність в списках «чорної бухгалтерії Партії регіонів», що знаходяться в матеріалах досудового розслідування, прізвища Пола Манафорта (глави виборчого штабу кандидата в президенти США Дональда Трампа) як втручання у виборчий процес США 2016 року. Судом встановлено причинно-наслідковий зв’язок між діями Ситника і Лещенко та доглядом Пола Манафорта з поста керівника штабу кандидата в президенти США”, – йдеться у повідомленні.
З огляду на встановлений судом факт, що в липні 2017 року президент Сполучених Штатів Америки Дональд Трамп заявив про спроби офіційного Києва саботувати його передвиборну кампанію і зажадав негайно почати розслідування даної справи, це може мати далекосяжні наслідки для держави Україна. Звертаю особливу увагу, що провину за втручання у виборчі процеси США покладають нема на Лещенко та Ситника, а на державу Україна в цілому. Незважаючи на величезний резонанс, який стосується світові політичні процеси, інформація про цю справу пройшла практично непоміченою в українських ЗМІ. І причини цього зрозумілі – небажання багатьох медіа псувати відносини зі спонсорами і визнавати свою роль у роздуванні скандалу, який завдав реальний, а не вигаданий збиток Україні, адже в рішенні суду чітко зазначено, що дії Ситника і Лещенко завдали шкоди інтересам держави Україна. Отже, ці діячі повинні понести відповідальність. Тим більше що Сполучені Штати Америки розцінюють будь-яке втручання у виборчий процес як загрозу національній безпеці і навіть без вагомих доказів і рішення суду США можуть ввести санкції, як це було у випадку з Російською Федерацією. Очевидно, що Сполучені Штати, якщо вони дотримуються принципу неупередженості та законності, повинні дати правову оцінку діям представників української влади. Але мене не цікавить, що робитимуть США. Лещенко і Ситник завдали шкоди національним інтересам України і повинні понести відповідальність за це.
Також зазначається, що політичне підґрунтя «справи Манафорта» (скандалу, інспірованого деякими українськими політиками і високих посадових осіб, які були зацікавлені в перемозі на президентських виборах 2016 року кандидата від Демократичної партії Хілларі Клінтон) більше не викликає сумнівів.
"У цьому скандалі Лещенко була відведена роль зливного бачка для цілеспрямованого вкидання потрібної демократам інформації, яку повинен був професійно використовувати директор НАБУ Ситник. Однак після перемоги на виборах представника Республіканської партії Дональда Трампа Лещенко і Ситнику довелося спішно виправдовуватися”, – інформують на сайті.
Цинізм американських маріонеток, які обслуговують демократичне крило «вашингтонського обкому», не знає кордонів. Досить згадати інтерв’ю пана Ситника виданню «Дзеркало тижня» незабаром після перемоги Дональда Трампа. Коли главу НАБУ запитали, чи усвідомлював він, що, оприлюднивши матеріали досудового розслідування у «справі Манафорта», по суті, виступив на стороні одного з кандидатів в президенти США, він заявив, що це було відповіддю на «запити громадськості і ЗМІ».
У наявності не просто маніпуляція чистої води, а порушення українського законодавства. Стаття 32 Конституції України говорить: «Не допускається збирання, зберігання, використання та поширення конфіденційної інформації про особу без її згоди …» Стаття 222 Кримінального процесуального кодексу України визначає, що відомості досудового розслідування можна розголошувати лише з дозволу слідчого або прокурора і в тому обсязі, в якому вони визнають можливим. Це принциповий момент, оскільки, як встановив суд, розголошення Ситником даної інформації відбулося вже після того, як НАБУ було розпочато досудове розслідування. Причому відповідачами (Ситником і Лещенко) в ході розгляду справи не було надано суду докази отримання ними дозволу слідчого або прокурора, які беруть участь в досудовому розслідуванні справи про так званої «чорної каси Партії регіонів», на поширення вищезазначеної інформації. Тому заяви глави НАБУ про те, що він відповідав на запит громадськості, – брехня. Цілком очевидно, що Ситник і Лещенко керувалися лише запитами представників штабу Демократичної партії США. І свідомо завдали шкоди національним інтересам України.
"А тому діяльність Артема Ситника і Сергія Лещенка, як і інших учасників організованого угруповання, які виконували політичне замовлення по втручанню в виборчі процеси США, повинна отримати чітку і однозначну оцінку з боку української влади”, – каже Віктор Медведчук.
Але не менш важливо, щоб оцінку діям пана Лещенка дали і дійсно незалежні журналісти, і представники громадянського суспільства. Адже більшість своїх псевдоразоблачітельних статеек грантожер, недодепутат-недожурналіст Лещенко (замішаний у безлічі скандалів, в тому числі і з покупкою квартири) штампує за методичками Сороса і демократів. Його завдання – здійснювати в українських ЗМІ гібридну інформаційну атаку на незалежних опозиційних політиків, у першу чергу тих, хто жорстко критикує політику США як могильника української незалежності і суверенітету і намагається позбавити Україну від ярма зовнішнього управління.
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-10-24
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Канал «Футбол 3»: что предлагается болельщикам
«Футбол 3» – продолжатель «семейства» одноименных каналов с индексами 1 и 2. Основная цель создателей, которые презентовали свое детище в феврале 2020 года, – показать болельщикам еще больше контента, причем уникального.
Сегодня, 17:4858
Качество медицинских услуг в частных клиниках
Медицинский центр «Капля» предлагает доступ к гибкому медицинскому обслуживанию высокого уровня.
Сегодня, 17:4458
Что такое Зеленая карта и зачем она нужна
Если вы собираетесь выезжать на автомобиле в другую страну, которая является членом международной системы автострахования "Green card", вам необходимо оформить специальный страховой полис.
23-окт-2021, 15:21242
Сетевые камеры видеонаблюдения: что важно знать?
Четыре главных преимущества IP камер видеонаблюдения.
23-окт-2021, 15:19222
Секреты эффективной эко-уборки дома
Сегодня огромное внимание уделяется экологической стороне жизни. Привычными стали продукты питания без ГМО, натуральная косметика, безвредный пластик и многое другое.
22-окт-2021, 23:24259
Услуги по накрутке зрителей на стрим
Если необходимо увеличить зрителей на онлайн стрим, на начальном этапе без специализированной накрутки не обойтись.
22-окт-2021, 10:37233

События

Газовщики обнародовали новые тарифы. 8 гривен - за газ, 9 - за распределение
В Украине могут резко вырасти тарифы на распределение газа. Напомним: именно из-за них прошлой зимой по стране прокатились тарифные майданы.
Сегодня, 19:0250
Как в Украине работает индустрия по торговле ковид-сертификатами
В Украине на фоне новостей о том, что непривитых от коронавируса начнут отстранять от работы, растет спрос на поддельные ковид-сертификаты - для тех, кто вакцинироваться не хочет, но бумажка нужна.
Сегодня, 18:0280
Сын Трампа запустил в продажу новые футболки. "Алек Болдуин убивает людей"
Сын бывшего президента США Дональд Трамп-младший запустил в продажу футболки, надписи которых гласят, что знаменитый актер Алек Болдуин, который в следствии несчастного случая во время съемок застрелил оператора Галину Хатчинс, убивает людей.
Сегодня, 17:5768
Поставки газа в Европу предельно снизил "Газпром"
В понедельник, 25 октября, поставки газа по трубопроводу Ямал-Европа упали до 8 млн кубометров в день вместо забронированных 31 млн кубометров. 
Сегодня, 17:53200
Александр Пикалов развелся со своей супругой Ириной, с которой они были в браке с 2003 года
Один из ключевых актеров студии "Квартал 95" и художественный руководитель "Женского квартала" Александр Пикалов развелся со своей супругой Ириной, с которой они были в браке с 2003 года.
Сегодня, 14:2385
За сентябрь глава МВД Монастырский получил на руки чуть больше 60 000 гривен зарплаты
Министру внутренних дел Украины Денису Монастырскому начислили за сентябрь 2021 года 77 100 гривен заработной платы.
Сегодня, 14:2062