Реаліями постєвромайданної України стали жебрацькі зарплати і пенсії українців, а також захмарні ціни і тарифи

Реаліями постєвромайданної України стали жебрацькі зарплати і пенсії українців, а також захмарні ціни і тарифи
З 1 січня 2019 року мінімальна заробітна плата становила 4173 грн ($ 148,4). В результаті декількох підвищень (а кожне з них супроводжувалося великопафосним піаром влади) мінімальна зарплата в доларовому еквіваленті ... майже наблизилася до рівня докризового 2013 року - $ 152,4
Що стосується середньої заробітної плати, то за 11 місяців 2018-го вона становила 8711 грн, або $ 320,9. Таке підвищення стало можливим в першу чергу за рахунок зростання зарплат чиновників і менеджерів держпідприємств (виплати зарплат так званим реформаторам в десятки, сотні тисяч, а то і мільйони гривень на рік - це звичайна практика для єврореформуючої України, де більшість населення насилу намагається звести кінці з кінцями). Для порівняння: в доєвромайданний період середня зарплата по країні становила $ 408,6.
Мінімальна пенсія за 5 років скоротилася в 2,2 рази. Якщо в 2013 році її розмір в доларовому еквіваленті досягав $ 118,8, то з 1 грудня 2018 року не перевищує навіть $ 53,2 (одна тисяча чотиреста дев'яносто сім грн).
Розмір прожиткового мінімуму за 5 років також скоротився в 2,2 рази - з $ 147,2 до $ 65,9.
Цинізму влади немає меж: мінімальна зарплата в $ 150 (замість обіцяних «майданними лідерами» 1000 євро) підноситься як одна з найбільших «перемог» єврореформуючої України. А при жебрацьких зарплатах і пенсіях українцям доводиться платити за європейськими тарифами. Хоча цілком очевидно, що на тлі розкрученої владою девальваційно-інфляційної спіралі номінальне зростання доходів українців не встигає за зростанням комунальних тарифів, цін на продукти харчування і ліки. Так, тільки тариф на газ для населення за вказаний період збільшився в 11,8 рази (з 725 грн до 8550 грн за тисячу кубометрів блакитного палива). Але і це не межа: на вимогу кредиторів до січня наступного року ціна газу для населення повинна бути підвищена ще двічі. За підрахунками експертів, вона може скласти від 12-14 тис. грн за тисячу кубометрів.
В результаті здійснюваної владою політики тарифного геноциду українці втрачають останні заощадження. Згідно з результатами опитування Research & Branding Group, в листопаді 2018 року 43% громадян України заявили, що не мають заощаджень. Взагалі! А ті, хто зумів зберегти накопичене в доєвромайданні часи, в ряді випадків мають у своєму розпорядженні лише суму, яка дозволить їх сім'ям протриматися на плаву всього кілька місяців.
Обіцянки «майданних лідерів» забезпечити реальне зростання зарплат і пенсій виявилися відвертою брехнею. Замість того щоб відновлювати виробництво, піднімати економіку, створювати нові робочі місця, влада працює на розкол країни: курс на членство в НАТО, церковний розкол, мовне питання - ось те, що пропонує влада банкрутів і популістів народу замість стабільної економіки і соціального захисту. Виходили б люди на євромайдан в 2013-му, якби знали, до яких трагічних наслідків для країни призведе так званий цивілізаційний вибір? Думаю, відповідь очевидна. Як очевидно і те, що реаліями постєвромайданної України стали жебрацькі зарплати і пенсії українців, захмарні ціни і тарифи.

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-02-25
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Как установить доборы на входные двери
Добор — это панель, которая необходима для увеличения размера дверной коробки и соединения наличниками в том случае, если имеются несовпадения с параметрами стены.
Вчера, 18:4778
Кассетные алюминиевые потолки — удачное решение для современного дизайна
Алюминиевые потолки кассетного типа по праву считаются самыми долголетними подвесными системами. Алюминий не боится коррозии, а полимерное напыление повышает и без того высокую износоустойчивость металла. 
Вчера, 14:16128
Как перевозить велосипед в автомобиле
Велопрогулки - прекрасный вариант досуга в теплое время года. Польза прогулок очевидна: они позволяют поддерживать себя в форме, укрепляют здоровье и дарят хорошее настроение.
24-фев-2021, 09:42172
«Гран-При»: лучший клуб для занятия бадминтоном
Бадминтон – одна из самых азартных и увлекательных игр, которая позволяет провести свободное время весело и с пользой, ведь спорт – это очень полезное дело, особенно, для офисных сотрудников.
23-фев-2021, 13:59224
Как поступить в университет своей мечты?
Приемная комиссия предельно внимательно изучает все данные об абитуриентах: школьный аттестат, баллы по ВНО, результаты вступительных экзаменов.
22-фев-2021, 19:16273
Разбил дисплей смартфона: что делать?
«Нужно купить новый девайс!» - наверное, самая первая мысль, которая может посетить голову человека, случайно уронившего телефон, что стало причиной повреждения тачскрина. 
22-фев-2021, 19:12436

События

Бахрейн одобрил экстренное применение вакцины разработки Johnson&Johnson
Это первая страна в мире, разрешившая использование этого препарата.
Вчера, 22:0358
Серьезный пожар произошел в Харькове в районе завода
В Харькове сегодня произошел серьезный пожар.
Вчера, 21:0276
Дело о блокировке 426 сайтов уже закрыто
Уголовное производство, по которому было принято решение о блокировке 426 сайтов, уже закрыто.
Вчера, 19:2485
"Сергей Притула собрался в президенты". Как шоумен раскалывает "Голос"
В партии “Голос”, за два года после выборов растерявших почти весь свой рейтинг, проявились центробежные тенденции.
Вчера, 19:2273
COVID-вакцинация началась в Украине
В среду, 24 февраля, в Украине стартовала кампания по вакцинации от коронавируса.
Вчера, 17:36116