Клімкін назвав умову, за якої можливе подвійне громадянство

Клімкін назвав умову, за якої можливе подвійне громадянство
Міністр закордонних справ Павло Клімкін підтримує ідею запровадження подвійного громадянства в Україні після відвертої дискусії, але наголошує, що в умовах агресії його не можна давати власникам російських паспортів.
Про це глава МЗС заявив на прес-конференції, присвяченій підсумкам діяльності української дипломатії у 2018 році.
"Я буду і надалі надавати поштовху цій дискусії. Я вважаю, що вона потрібна, як потрібне і подвійне громадянство. Ми пережили умови, коли могли казати, що цей інструмент можемо оминути", - сказав Клімкін.
Він нагадав, що МЗС уже представляло своє попереднє бачення з цього питання у загальних рисах, щоб не впливати на дискусію.
"Я сказав, що ніякого подвійного громадянства для тих, хто з російськими паспортами, на сьогодні, поки є агресія, не може бути", - акцентував він.
Клімкін зауважив, що є питання, яким чином прописати критерії для подвійного громадянства, але, за його словами, дедалі більше політичних діячів в Україні готові брати участь у цій дискусії.
"Зараз багато хто готовий долучатися до законодавчих пропозицій. Це б нам дозволило вирішити декілька дуже важливих проблем. Але потрібна відверта і дуже чесна дискусія - без цього воно працювати не буде", - резюмував керівник зовнішньополітичного відомства.
 
Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Человек, который устраивал поджоги, и готовил взрывы в родном городе - есть моральный урод ! Прислушиваться к его словам такое же уродство !...
Sergey (2019-12-06 13:34:05)
Почему СМИ и Журналисты и некоторые политики своими фейками дезинформацией и брехней в прямом смысле слова так травят партию Слуги Народа. Ведь партия Слуги Народа все правильно делает во благ Украины ......
Артур (2019-12-05 12:08:39)
I think that is absolutely crazy for Selensky to mention Crimea does he want to loose the whole country the USA will not go to World War III for Crimea orUkraine!!!!!...
Herman (2019-12-03 02:22:48)
Володин ,ты хотябы иногда с мозгами дружи.Мания империи - это шизефрония.Лечись....
СБУ (2019-12-02 16:03:35)
«Доклад Мюллера» (видеоверсия): http://poiskpravdy.com/doklad-myullera-videoversiya/...
Muller (2019-12-02 14:03:54)