Націоналісти будуть офіційними спостерігачами за порядком на виборах президента

Націоналісти будуть офіційними спостерігачами за порядком на виборах президента
Українська громадська організація "Національні дружини" буде офіційним спостерігачем на виборах президента України
Про це повідомляється на сторінці організації в Facebook. "Зовсім скоро стартують вибори президента. На жаль, волевиявлення українців завжди супроводжується великою кількістю правопорушень.
Тому в цьому році, з дозволу ЦВК, "Національні Дружини" стають офіційними спостерігачами під час проведення виборів президента-2019", - йдеться в повідомленні.
Організація "Національні дружини" - бойове крило партії "Національний корпус", було створено в Україні рік тому. Як заявляли в організації, вона створена для того, щоб навести в країні порядок. Однак експерти сумніваються в цьому, оскільки націоналісти вже не раз відкрито конфліктували з поліцією. Зокрема, в кінці 2017 року бійці "Нацдружин" влаштували погром лотерейних кіосків в Києві, а на початку 2018 го фактично силою змусили Черкаську міськраду прийняти муніципальний бюджет.
Виборча кампанія з виборів глави держави офіційно стартувала в Україні 31 грудня. В цей же день почалося висунення кандидатів на пост президента і подача документів у ЦВК для їх реєстрації. Президентські вибори пройдуть 31 березня.
Згідно з результатами соціологічного дослідження Інституту аналізу та прогнозування, в рейтингу кандидатів на пост президента лідирують екс-прем'єр України, лідер партії "Батьківщина" Юлія Тимошенко, український шоумен Володимир Зеленський та депутат від "Опозиційної платформи - За життя" Юрій Бойко.

 


Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-12-14
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Что-то мотивация слабовата. Никакой дестабилизации не произошло да и не могло произойти. Так что надо придумать чего-нибудь другое....
Геннадий (2019-12-14 16:42:48)
Если нарушили будапештский меморандум,то почему нельзя изменить минские соглашения?...
Геннадий (2019-12-12 16:11:35)
Різдво саме 7 січня є надто принциповим! Чому?Бо Рідво є основою Колядного циклу, даного людям Творцем тисячі і тисячі років тому! Коляда ж визначає енергетику Землі і одночасно здоров'я людей н ......
Івван (2019-12-09 09:24:28)
нет проблем, ДОГОВОР НА прокачку на 50 (ПЯТЬДЕСЯТ ЛЕТ) под ЛИЧНУЮ гарантию ПРАВИТЕЛЬСТВА кацапСТАНА...
проФФесор (2019-12-07 17:57:39)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:49)