Судячи з останніх тенденцій, рейтинг підтримки Порошенка продовжить зростання, - політолог

Судячи з останніх тенденцій, рейтинг підтримки Порошенка продовжить зростання, - політолог
В останні місяці значно посилюється тенденція зростання рейтингу президента України Петра Порошенка, і вже очевидно, що він точно проходить у другий тур виборів. Про це заявив блогер і політичний експерт Володимир Макарівський в соціальній мережі Facebook
"Чим ближче дата виборів, тим напруженішою боротьба кандидатів і все чіткіше вимальовуються фаворити перегонів. Причому в числі фаворитів все впевненіше зміцнюється чинний президент, хоча ще восени картина була іншою. Проте вже в грудні 2018 року опитування показали значний "зростання" Петра Порошенка – 13,8%. У той час як рейтинг Юлії Тимошенко залишався стабільним – 16,1%. А Володимир Зеленський, навпаки, пішов на зниження – 8,8%. Ці дані представили Фонду "Демократичні ініціативи" імені Кучеріва та Центр Разумкова", – написав Макарівський.
На його думку, про те, що такий розклад – не випадковість, і вже можна говорити про тенденції, стало остаточно зрозуміло після публікації найсвіжіших рейтингів. Так, за даними соціологічного опитування, проведеного Центром ім. Драгоманова, підтримка Порошенка практично зрівнялася з рейтингом його основного опонента: 17,1% проти 17,4% у Тимошенко.
"Це менше статистичної похибки! Відставання від лідерів у Зеленського, навпаки, значно зросло, склавши більше 7%. Пояснити зростання підтримки серед виборців чинного президента можна його останніми досягненнями в справах церковних. Отримання Томосу про автокефалію української помісної православної церкви позначилося на рейтингу Порошенка, безумовно, позитивно. Це рішення дійсно підтримує більшість українців, люди розуміють, що воно є без перебільшення історичним", – підкреслив експерт.
Він зазначив, що крім Томосу, ближче до виборів прихильники Порошенка стали активніше згадувати й інші його реальні досягнення на посаді президента, серед яких отримання безвіза та асоціація з ЄС, створення Зони вільної торгівлі з Євросоюзом, модернізація та значне зміцнення армії, формування "антиросійської коаліції" на міжнародній арені.
"Штабу Юлії Володимирівни в цій ситуації складно протиставити власні якісь значущі досягнення, тому вона виявляється в положенні, коли потрібно наздоганяти, по суті, повторюючи гасла Петра Олексійовича: "Армія, Мова, Віра" на свій лад. Про це, зокрема, говорить запрошення ветеранів АТО і патріарха Філарета на з'їзд "Батьківщини", на якому відбувалося висунення Тимошенко у президенти. Втім, судячи по рейтингах, поки що ця технологія не довела своєї ефективності", – впевнений блогер.
За його словами, останні соціологічні опитування підтверджують тенденцію останніх місяців.
"Таким чином, можна констатувати, що у другий тур виборів президента гарантовано виходять Петро Порошенко і Юлія Тимошенко. Причому поки складно сказати, хто з них до моменту голосування буде вище в рейтингах. Виходячи з наміченої тенденції, підтримка Порошенка, при подальшій активізації його передвиборної кампанії, продовжить своє зростання. У той час як Тимошенко, без використання її штабом нових політтехнологій, швидше за все залишиться на поточному рейтинговому рівні", – констатував Володимир Макарівський.

 


Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-04-16
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Обзор недорогих заборов для дома и дачи
Ныне, в период пандемии, когда многие прочувствовали на себе ее негативные последствия в контексте сокращения рабочих мест, материальной нестабильности, повышения цен на продукты и товары, многие ищут пути сокращения своих финансовых трат.
Вчера, 14:55103
Почему техника Apple стала самой популярной в мире?
В сети магазинов Apple в Киеве, как и во всем мире, всегда людно. Все хотят обновить, купить свой первый «яблочный» гаджет или просто посмотреть на него. И это не удивительно: Эппл завоевала репутацию лучшей техники в мире, а девайсы с логотипов в форме яблока – самые продаваемые
15-апр-2021, 18:16154
Ножи балисонги: разновидности и преимущества
Нож – очень важная и нужная вещь, которую люди активно используют в быту, и не только. Современные производители выпускают довольно широкое разнообразие данных изделий, среди которых особой популярностью пользуются так называемые ножи-балисонги (бабочки).
15-апр-2021, 17:36161
Косметика Avene: у чому її унікальність
Основним компонентом косметики Avene є термальна вода, котра має цілющі та лікувальні властивості.
15-апр-2021, 16:11153
Как происходит увеличение груди
Увеличение груди занимает почти 1 место среди наиболее часто выполняемых косметических операций у женщин. Процедура относится к сфере пластической реконструктивной хирургии и гинекологии. Доктора занимаются восстановлением женской груди с 1890-х годов.
15-апр-2021, 15:38155
Репетитор английского онлайн: 5 преимуществ
Изучение иностранного языка, в частности английского, в любом случае дело ответственное, требующее тщательного и серьезного подхода. Но не всегда хватает времени на посещения уроков в языковых школах, но это не значит, что на желании овладеть языком можно поставить крест.
14-апр-2021, 17:41217

События

Россия запретила въезд главе ФБР и генпрокурору США
Санкционный список, по словам российских дипломатов, решили составить из-за "беспрецедентного характера отношений" между странами.
Вчера, 22:4637
Макрон после встречи с Зеленским заговорил на украинском языке (фото)
Президент Франции заявил, что они совместно с Украиной и Германией продолжают мобилизировать усилия для поиска решения ситуации на Донбассе.
Вчера, 22:4546
Появилась обновленная карта карантинных зон Украины
Центр общественного здоровья Минздрава опубликовал карту эпидемиологической опасности в Украине от 16 апреля.
Вчера, 22:42165
О главных методах профилактики заражения ВИЧ в МОЗ рассказали украинцам
В пятницу, 16 апреля, представители Минздрава напомнили украинцам каким образом передается вирус иммунодефицита человека и о главных методах профилактики СПИД.
Вчера, 22:4143
Более половины паспортов Кипра иностранцам были выданы незаконно
Более половины всех гражданств Кипра были выданы незаконно или с нарушениями. 
Вчера, 22:3938
Через десять дней в Италии ослабят карантин
В Италии приняли решение об ослаблении с 26 апреля карантинных ограничений, которые были введены из-за коронавируса. 
Вчера, 22:2931