Порошенко пропонує реалістичну картину майбутнього України, не вдаючись до популізму, - блогер

Порошенко пропонує реалістичну картину майбутнього України, не вдаючись до популізму, - блогер
На відміну від кандидатів-популістів, які обіцяють «золоті гори», президент України Петро Порошенко - єдиний, хто пропонує реалістичну картину майбутнього України
Про це заявив блогер і політичний експерт Олексій Голобуцький в соціальній мережі Facebook.
«За всі вибори, яких за нашу коротку історію незалежності було чимало, у людей трапилася важка інтоксикація передвиборними обіцянками численних кандидатів. Всі вони, як один, кажуть про зниження тарифів, підвищення рівня життя громадян, підняття пенсій. Правда, ніхто з них не пропонує адекватних шляхів для реалізації цих, безумовно, дуже важливих, цілей. Практично ніхто з цих кандидатів не говорить про головне: щоб ці цілі реалізовувати - нам в першу чергу потрібно зберегти саму державу. І в цьому відношенні ініціатива президента Порошенко про вступ України в НАТО мені ближче і зрозуміліше будь-яких обіцянок », - зазначив експерт.
За його словами, після вступу в НАТО ми зможемо більше не побоюватися нападу агресивного сусіда.
«Отримавши собі в військові союзники самі топові і розвинені країни, серед яких США, Німеччина, Франція, Великобританія та інші, ми зможемо зітхнути з полегшенням. Росія не наважиться знову на нас напасти, коли за нашою спиною стоятиме 29 передових країн світу. І бажання президента закріпити цей курс в Конституції виглядає більш ніж логічним », - підкреслив блогер.
Він вважає, що ще один крок до процвітання України - енергетична незалежність і безпека.
«Про це теж говорять не перший рік, але мало хто робив дієві кроки для вирішення цієї проблеми. Звичайно, це не справа одного дня, і навіть не п'яти років. Проте, прогрес в цій сфері є. З останніх новин відразу на думку спадає ініційований президентом контракт з Норвегією на будівництво найбільшої вітряної електростанції в Європі. І це я не говорю про програму енергозбереження, яку почали впроваджувати саме при діючому главі держави », - нагадав політолог.
На його думку, очікування Порошенко щодо значного підвищення інвестиційного клімату України - також цілком логічні і виправдані.
«Чим більше грошей прийде в країну, тим швидше буде її розвиток і, відповідно, пенсії, зарплати і все інше. Тут можна провести аналогію з відомою мудрістю: президент не обіцяє рибу, але пропонує вудку. Загалом, ми тут знову повертаємося до того, з чого почали: в той час як популісти обіцяють «золоті гори» відразу після виборів, Порошенко ефективно працює і пропонує хай і не миттєві, але реальні шляхи підвищення рівня життя українців », - підсумував Олексій Голобуцький.
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-05-10
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Где знакомятся люди после 40 - лучшие места и сценарии
Найти свое счастье после 40 лет возможно, нужно только знать, где искать пару. Люди в зрелом возрасте относятся к выбору таких мест более придирчиво. Да и действуют немного иначе. Разбираемся, где и как.
Вчера, 21:40134
Как вывести сайт в ТОП: три SEO-тренда 2021 года
На сегодняшний день конкуренция сайтов во Всемирной паутине достаточно высока, каждый веб-ресурс, как говорят, хочет занять самое выгодное место под солнцем. Но это не случается само собой: продвижение сайта – дело весьма серозное и ответственное, требующее исключительно профессионального
9-мая-2021, 13:02265
Назначение и особенности поролона для мебели
Поролон, часто называющийся пенополиуретаном, является распространенным материалом универсального применения. Помимо строительной и промышленной сферы, медицины он пользуется большим спросом при изготовлении мягкой мебели в ассортименте.
9-мая-2021, 13:00215
Как выбрать цветочную композицию в подарок
Казалось бы, что сложного в том, чтобы купить цветы в подарок? Каждый из нас, хотя бы единожды в жизни, сталкивался с таким вопросом.
7-мая-2021, 16:30292
Продвижение сайтов силами профессионалов
У каждой интернет-компании, которая намеревается через интернет добиться определенной выгоды или популярности, должно быть собственное представительство в сети.
7-мая-2021, 14:33289
Навіщо потрібні корпоративні подарунки
Від чого залежить успіх компанії? Ви маєте рацію, якщо скажете: «У правильної стратегії, бізнес-моделі, грамотного розвитку і т.д.». А що щодо гармонійних відносин в колективі, репутації і візуалізації бренду?
6-мая-2021, 14:48357

События

"Убью огромное количество биомусора". Бойня в казанской школе. Что известно на данный момент
11 мая, в первый день после 10-дневных выходных в России, в школе Казани (столице республики Татарстан) было совершенно массовое убийство. 
Сегодня, 12:29127
Степанов не исключает приход четвертой волны коронавируса
В Минздраве не исключают, что Украина может столкнуться с четвертой волной Covid-19.
Сегодня, 12:2350
Отказ от AstraZeneca из-за случаев атипичных тромбов у молодых людей обсуждают в Литве
В Литве задумались о пересмотре стратегии вакцинации от коронавируса препаратом AstraZeneca из-за зафиксированных в стране случаев тяжелой тромбоцитопении у молодых привитых этой вакциной людей. 
Сегодня, 12:2146
В Запорожье подросток надел форму полицейского и отправился на улицы защищать закон
В Запорожье произошел необычный случай. Здесь 17-летний юноша раздобыл где-то полицейскую форму и вышел на улицы города обеспечивать порядок.
Сегодня, 08:58208
По Израилю из сектора Газа выпустили 150 ракет. Атака длилась 10 часов
На Ближнем Востоке резкая эскалация палестино-израильского противостояния.
Сегодня, 08:5789
Воды священной реки от тел умерших после COVID-19 людей начали чистить в Индии
В священной индийской реке Ганг, где недавно проходили массовые купания, обнаружили по меньшей мере три десятка тел людей, умерших, предположительно, от COVID-19.
Сегодня, 08:55100