Атакою на Медведчука “Народний фронт” хоче зірвати відновлення миру на Сході України

Атакою на Медведчука “Народний фронт” хоче зірвати відновлення миру на Сході України
Передбачуваність і примітивність національно стурбованих з «партії війни» отримала чергове наочне підтвердження
Вони відреагували незабаром після того, як голова Політради партії «Опозиційна платформа – За життя» Віктор Медведчук на з’їзді партії 29 січня оприлюднив План-концепцію врегулювання кризи на Південному Сході України, особливо відзначивши:
"Хочу заспокоїти національно стурбованих і недалеких політиків – як тих, хто при владі, так і тих, хто до неї рветься. Наш план повністю відповідає Мінським угодам, затверджених главами держав «нормандської четвірки» – України, Росії, Франції та Німеччини, – Резолюцією Ради Безпеки ООН, а також (і це вкрай важливо) діючої Конституції України, яка є Конституцією унітарної держави, якою передбачено автономний статус одного з регіонів. Тому внесення змін до Конституції України щодо автономії Донбасу не означає перетворення України на федеративну державу. І всі звинувачення, що ми таким чином створюємо федерацію, є безпідставними інсинуаціями осіб, далеких від розуміння принципів державного устрою і норм основного Закону .
Минуло всього кілька днів, і народний депутат з «Народного фронту», ймовірно відноситься до політичних одноклітинних, незнайомих з Конституцією людей, чию реакцію абсолютно точно передбачив Віктор Медведчук, – Андрій Тетерук звернувся в Генеральну прокуратуру з передбачуваним і юридично нікчемним наклепом.
Чергова дика, популістська заява, пронизана повним запереченням Конституції, стоїть в одному ряду з недавньою заявою лідера «Народного фронту» Арсенія Яценюка, який закликав «звільнити Україну від Медведчука», і є частиною плану з розповсюдження популістських і агресивних заяв, які використовуються Арсенієм Яценюком і іншими професійними хейтерами для того, щоб продемонструвати свою нібито принципову і патріотичну позицію, а на ділі – отримати дещицю уваги ЗМІ та схвалення своїх політичних господарів «Вашингтонського обкому».
Впевнені, що юридичну відповідь Віктора Медведчука, яка безсумнівно буде, продемонструє повну неспроможність і «Народного фронту», і Тетерука, який в цій ситуації годиться тільки на роль хлопчика для биття. Втім, з Яценюком і його шістками завжди так – спочатку вони «пробивають дно», а потім дивуються, що не вистачило висоти.
Атака на Віктора Медведчука доводить – найбільше на світі «партія війни» боїться реалізації плану Медведчука, відновлення миру на Сході України, повернення Донбасу до України, а України на Донбас.
Та готовність, з якою ГПУ дала хід цим маячним звинуваченням, наочно демонструє, що влада готова піти на будь-які дії, спрямовані на переслідування «Опозиційної платформи – За життя», чий кандидат є головним ідеологічним конкурентом влади на президентських виборах.

Політична партія «Опозиційна платформа – За життя»
 
Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-04-16
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Обзор недорогих заборов для дома и дачи
Ныне, в период пандемии, когда многие прочувствовали на себе ее негативные последствия в контексте сокращения рабочих мест, материальной нестабильности, повышения цен на продукты и товары, многие ищут пути сокращения своих финансовых трат.
Вчера, 14:55103
Почему техника Apple стала самой популярной в мире?
В сети магазинов Apple в Киеве, как и во всем мире, всегда людно. Все хотят обновить, купить свой первый «яблочный» гаджет или просто посмотреть на него. И это не удивительно: Эппл завоевала репутацию лучшей техники в мире, а девайсы с логотипов в форме яблока – самые продаваемые
15-апр-2021, 18:16154
Ножи балисонги: разновидности и преимущества
Нож – очень важная и нужная вещь, которую люди активно используют в быту, и не только. Современные производители выпускают довольно широкое разнообразие данных изделий, среди которых особой популярностью пользуются так называемые ножи-балисонги (бабочки).
15-апр-2021, 17:36161
Косметика Avene: у чому її унікальність
Основним компонентом косметики Avene є термальна вода, котра має цілющі та лікувальні властивості.
15-апр-2021, 16:11153
Как происходит увеличение груди
Увеличение груди занимает почти 1 место среди наиболее часто выполняемых косметических операций у женщин. Процедура относится к сфере пластической реконструктивной хирургии и гинекологии. Доктора занимаются восстановлением женской груди с 1890-х годов.
15-апр-2021, 15:38155
Репетитор английского онлайн: 5 преимуществ
Изучение иностранного языка, в частности английского, в любом случае дело ответственное, требующее тщательного и серьезного подхода. Но не всегда хватает времени на посещения уроков в языковых школах, но это не значит, что на желании овладеть языком можно поставить крест.
14-апр-2021, 17:41217

События

Россия запретила въезд главе ФБР и генпрокурору США
Санкционный список, по словам российских дипломатов, решили составить из-за "беспрецедентного характера отношений" между странами.
Вчера, 22:4638
Макрон после встречи с Зеленским заговорил на украинском языке (фото)
Президент Франции заявил, что они совместно с Украиной и Германией продолжают мобилизировать усилия для поиска решения ситуации на Донбассе.
Вчера, 22:4546
Появилась обновленная карта карантинных зон Украины
Центр общественного здоровья Минздрава опубликовал карту эпидемиологической опасности в Украине от 16 апреля.
Вчера, 22:42169
О главных методах профилактики заражения ВИЧ в МОЗ рассказали украинцам
В пятницу, 16 апреля, представители Минздрава напомнили украинцам каким образом передается вирус иммунодефицита человека и о главных методах профилактики СПИД.
Вчера, 22:4143
Более половины паспортов Кипра иностранцам были выданы незаконно
Более половины всех гражданств Кипра были выданы незаконно или с нарушениями. 
Вчера, 22:3938
Через десять дней в Италии ослабят карантин
В Италии приняли решение об ослаблении с 26 апреля карантинных ограничений, которые были введены из-за коронавируса. 
Вчера, 22:2931