Радикали й влада готові на все, аби "фізично знищити Медведчука"

Радикали й влада готові на все, аби "фізично знищити Медведчука"
Принципова і послідовна політична позиція голови Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ Віктора Медведчука викликає неприйняття у націонал-радикальних сил і влади, яка з ними заграє
Сьогодні, із загостренням напруження політичної боротьби, методи, які вони використовують для атак на Віктора Медведчука, стають все більш брудними. Доказом тому є політичне цькування, що проводиться із залученням правоохоронних органів, в тому числі ГПУ і СБУ.
На тлі абсурдних звинувачень, висунутих представниками ГПУ на адресу Віктора Медведчука, інформація про замах, що готується на голову Політради партії ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ, звучить більш ніж реалістично і загрозливо. Про реальність загрози свідчать заяви екс-президента України Віктора Януковича, як і інформація ряду авторитетних ЗМІ, які повідомляють про те, що «за особистою вказівкою Порошенка СБУ і МВС сформували спеціальну групу для ведення оперативної розробки Медведчука і осіб з його найближчого оточення», щоб «організувати замах на Медведчука, задіявши виконавців з «Правого сектора», з метою його залякування або фізичного усунення в залежності від розвитку передвиборної ситуації на Україні». Це повністю підтверджує озвучені раніше заклики нардепа Парасюка, який заявив в Краматорську на засіданні громадської ради: «Я вважаю, що Медведчука потрібно знищити фізично, цим повинні займатися спецслужби». І це ще одне підтвердження інформації про спільну роботу радикалів і влади.
У правоохоронних органів є достатньо інформації про погрози на адресу Віктора Медведчука. У лютому 2016-го було отримано повідомлення про те, що на нараді «бойового крила Майдану» в Будинку офіцерів за участю народних депутатів з «Народного фронту» Яценюка - Левуса, Висоцького і Княжицького - присутні наполягали на фізичній ліквідації Віктора Медведчука. За цим фактом правоохоронними органами порушено кримінальну справу, але її ніхто не розслідує, хоча фігуранти добре відомі.
У лютому 2018 го із закликами до фізичної ліквідації Віктора Медведчука виступив Дмитро Корчинський з «Братства».
Про готовність реалізувати злочинний задум ура-патріотів і радикалів - «валити» реваншиста Медведчука «не замислюючись» - у вересні 2018 го заявив затятий націоналіст Дмитро Ярош. Але всі ці загрози правоохоронні органи України залишили без уваги.
Неодноразово здійснювалися і збройні напади, захоплення, підпали офісу Віктора Медведчука - в результаті життя і здоров'я співробітників Руху наражалися на небезпеку. Однак і в цих випадках правоохоронні органи виявляли злочинну бездіяльність: незважаючи на те, що ура-радикали викладали в Інтернет відеоролики з місця злочину зі своєю участю і робили вдячні заяви, до відповідальності вони так і не притягнуті.
Ці факти свідчать про реальну загрозу життю Віктора Медведчука, який відкрито виступає за встановлення миру на Сході України і відновлення територіальної цілісності країни. Така позиція не влаштовує радикалів і владу: її представники неодноразово заявляли про намір фізично усунути неугодного їм суспільно-політичного діяча, ідеї якого сьогодні підтримують мільйони українців по всій країні.
Серйозності погроз на адресу Віктора Медведчука додає і той факт, що на території України протягом останніх чотирьох років вже скоєно безліч резонансних замовних вбивств, а також політичних розправ, які так і не розслідувані.

 

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-04-16
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Обзор недорогих заборов для дома и дачи
Ныне, в период пандемии, когда многие прочувствовали на себе ее негативные последствия в контексте сокращения рабочих мест, материальной нестабильности, повышения цен на продукты и товары, многие ищут пути сокращения своих финансовых трат.
Вчера, 14:55103
Почему техника Apple стала самой популярной в мире?
В сети магазинов Apple в Киеве, как и во всем мире, всегда людно. Все хотят обновить, купить свой первый «яблочный» гаджет или просто посмотреть на него. И это не удивительно: Эппл завоевала репутацию лучшей техники в мире, а девайсы с логотипов в форме яблока – самые продаваемые
15-апр-2021, 18:16153
Ножи балисонги: разновидности и преимущества
Нож – очень важная и нужная вещь, которую люди активно используют в быту, и не только. Современные производители выпускают довольно широкое разнообразие данных изделий, среди которых особой популярностью пользуются так называемые ножи-балисонги (бабочки).
15-апр-2021, 17:36160
Косметика Avene: у чому її унікальність
Основним компонентом косметики Avene є термальна вода, котра має цілющі та лікувальні властивості.
15-апр-2021, 16:11151
Как происходит увеличение груди
Увеличение груди занимает почти 1 место среди наиболее часто выполняемых косметических операций у женщин. Процедура относится к сфере пластической реконструктивной хирургии и гинекологии. Доктора занимаются восстановлением женской груди с 1890-х годов.
15-апр-2021, 15:38154
Репетитор английского онлайн: 5 преимуществ
Изучение иностранного языка, в частности английского, в любом случае дело ответственное, требующее тщательного и серьезного подхода. Но не всегда хватает времени на посещения уроков в языковых школах, но это не значит, что на желании овладеть языком можно поставить крест.
14-апр-2021, 17:41217

События

Россия запретила въезд главе ФБР и генпрокурору США
Санкционный список, по словам российских дипломатов, решили составить из-за "беспрецедентного характера отношений" между странами.
Вчера, 22:4637
Макрон после встречи с Зеленским заговорил на украинском языке (фото)
Президент Франции заявил, что они совместно с Украиной и Германией продолжают мобилизировать усилия для поиска решения ситуации на Донбассе.
Вчера, 22:4544
Появилась обновленная карта карантинных зон Украины
Центр общественного здоровья Минздрава опубликовал карту эпидемиологической опасности в Украине от 16 апреля.
Вчера, 22:42138
О главных методах профилактики заражения ВИЧ в МОЗ рассказали украинцам
В пятницу, 16 апреля, представители Минздрава напомнили украинцам каким образом передается вирус иммунодефицита человека и о главных методах профилактики СПИД.
Вчера, 22:4143
Более половины паспортов Кипра иностранцам были выданы незаконно
Более половины всех гражданств Кипра были выданы незаконно или с нарушениями. 
Вчера, 22:3935
Через десять дней в Италии ослабят карантин
В Италии приняли решение об ослаблении с 26 апреля карантинных ограничений, которые были введены из-за коронавируса. 
Вчера, 22:2930