Мирний план Медведчука пропонує вирішення конфлікту на Донбасі і збереження цих областей в складі України. Далі - справа за Києвом

Мирний план Медведчука пропонує вирішення конфлікту на Донбасі і збереження цих областей в складі України. Далі - справа за Києвом
Мирний план Медведчука пропонує базові принципи для вирішення конфлікту на Донбасі і збереження цих областей в складі України. Більш того, озвучені ним пропозиції повністю відповідають і Конституції України, і Мінським угодами, які офіційний Київ взяв на себе зобов'язання виконувати
Про це голова Політради партії «Опозиційна платформа - За життя» Віктор Медведчук заявив в ефірі телеканалу NewsOne.
«Цей план готувався півтора або два роки. Вивчалися, досліджувалися різні питання, які могли бути покладені в його основу і стали свого роду переговорною позицією, - розповів політик. - Напевно, це я не сам придумав. І якщо навіть я це сам придумав, то я це вже апробував в якихось дискусіях і в якихось розмовах (з урахуванням того, що я спілкуюся з керівництвом невизнаних республік і з керівництвом Російської Федерації). Я бачу, і я відчуваю атмосферу, можливості вирішення цієї проблеми».
Крім того, Віктор Медведчук закликав повертати не території, а людей, яким необхідно також надати гарантії безпеки. «Чому людей? Тому що території повернуться з людьми, - упевнений він. - Коли ми говоримо, що повертати людей - ми виходимо з чого? Треба їм дати гарантії їх захищеності, гарантії їх безпеки. Розповісти людям майбутнє в Україні, куди вони повинні повернутися ... Коли ми говоримо про автономний регіон Донбас, ми виходимо з того, що повинна бути автономія в складі України».
За словами Медведчука, запропонований ним мирний план повністю ґрунтується на Мінських угодах, якими і є спеціальний статус цього регіону. Тепер же необхідно внести відповідні зміни до Конституції України. «Що ж нового пропонує Медведчук, що так обурило чинну владу? Те, що він (план. - ред.) представився цим людям реальним? Але це надихає, якщо вони вважають, що він реальний. І я впевнений, що при «перезавантаженні» влади його реалізація стане реально можливою», - заявив політик.
Він переконаний: українська сторона повинна виконати політичну частину Мінських угод. І сьогодні черга Києва продемонструвати політичну волю, прагнення до мирного врегулювання конфлікту на Донбасі. «Тут не можна говорити, що одна тільки сторона в цьому винна (мова про невиконання Мінських угод. - ред.) ... Але якщо говорити про фундамент Мінських угод як політичної частини, використовуючи футбольну термінологію, - м'яч на стороні України, м'яч на стороні Києва» , - зазначив Віктор Медведчук.

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-02-26
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Система капельного полива от интернет магазина MarketSV
Применение дождевальных установок для полива приусадебного участка постепенно уходит в прошлое. Устройства расходуют много воды и заболачивают территорию.
Сегодня, 14:2071
Как выбрать планшет ребенку для игры и учебы
XXI век – это время высоких технологий. Использование новейших средств коммуникации является залогом успеха. Раньше дети больше времени проводили на улице, играя со своими сверстниками. Но мир стремительно меняется.
Сегодня, 08:5494
Как правильно одеваться на рыбалку
Рыбалка – увлекательное занятие. Однако, если подобрать неправильную одежду, отдых может быть испорчен.
Вчера, 15:07132
ТОП-3 лучших производителей теплых полов
В последнее время система электрического теплого пола пользуется огромнейшей популярностью и все чаще становиться лучшей альтернативой традиционного отопления.
Вчера, 14:52141
Особливості підбору дитячих роликів в інтернет-магазині Rollerland
Раніше дитячі ролики були найбажанішим подарунком для хлопчиків та дівчаток віком від 6 до 15-17 років, але купити їх було дуже складно через високу вартість й відсутність на українському якісної екіпіровки.
Вчера, 10:09163
Как установить доборы на входные двери
Добор — это панель, которая необходима для увеличения размера дверной коробки и соединения наличниками в том случае, если имеются несовпадения с параметрами стены.
25-фев-2021, 18:47257

События

Взрыв в больнице Черновцов и последовавший пожар не связаны с электропроводкой
Также на месте не было взрыва кислородного баллона.
Сегодня, 17:4824
Музей из корвета "Винница" решило сделать Минобороны
Министр обороны Украины Андрей Таран принял решение о преобразовании учебного корвета Военно-морских сил "Винница" в музей.
Сегодня, 17:4627
Памятные мероприятия в день в годовщины убийства Немцова проходят в Москве
В Москве проходят памятные мероприятия в день годовщины убийства оппозиционного политика Бориса Немцова.
Сегодня, 15:1659
Массовый протест в поддержку Стерненко проходит под Офисом президента
Сегодня, 27 февраля, под Офисом президента Украины в Киеве проходит массовый протест в поддержку активиста Сергея Стерненко.
Сегодня, 15:1491
Взрыв в COVID-больнице произошел в Черновцах
В Черновцах произошел взрыв в городской больнице №1.
Сегодня, 15:0170
Семь областей, которые могут перейти в "красную зону" назвал Ляшко
Претендентами на переход в "красную зону" адаптивного карантина в Украине являются семь областей.
Сегодня, 14:3487