Глава Єврокомісії заявив, що "він втомився", і не дуже оптимістично налаштований щодо Brexit

Глава Єврокомісії заявив, що "він втомився", і не дуже оптимістично налаштований щодо Brexit
Карл Юнкер заявив, що він не дуже оптимістично налаштований і що "можна обійтися без жорсткого Brexit. Про це пише Politico
У середу, 20 лютого, глава Екрокоміссіі провів переговори з Терезою Мей. Після зустрічі Юнкер заявив, що "він втомився".
"Може статися так, що угоди не буде. Я не можу виключати це. І впевнений це буде мати жахливі економічні та соціальні наслідки для Великобританії. Тому мої зусилля спрямовані на те, щоб уникнути гіршого. Але я не дуже оптимістичний, коли справа стосується даного питання", - сказав він.
"Кожен раз, коли в британському парламенті голосують, у них є більшість проти чогось, але немає більшості за щось", - додав він. "Я переживаю щось схоже на втому від Brexit ... Це катастрофа", - уклав Юнкер.
Раніше було відомо, що сестра епатажного британського політика оголилася в прямому ефірі в протест проти Brexit. Сестра колишнього міністра закордонних справ Великобританії Бориса Джонсона Рейчел оголилася в прямому ефірі Sky News. Інцидент стався під час теледебатів про Brexit. Таким чином журналістка підтримала викладача Кембриджського університету доктора Вікторію Бейтман, яка прийшла в ефір радіостанції BBC Radio 4 повністю оголеною, так як хотіла висловити свій протест щодо виходу Великобританії з Євросоюзу.
А німецькі експерти заявили, що Brexit призведе до безробіття в Європі. У разі, якщо Великобританія вийде з ЄС без угоди, в Німеччині можуть втратити роботу до 100 тисяч осіб. Такими є результати дослідження вчених з Інституту економічного аналізу імені Лейбніца в Галле і університету імені Мартіна Лютера в Галле-Віттенберг. Наприклад, "жорсткий" Brexit може привести до того, що робочих місць позбудуться близько 15 тисяч чоловік, зайнятих в автомобільній промисловості.

 

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-11-12
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

не могу найти подтверждение данной истории ни на каком другом ресурсе. Пожалуйста предоставьте ссылку на оригинал...
Philip (2019-11-11 21:35:39)
Интересно, чем закончилось? Молодец пацан....
Константин (2019-11-10 15:27:34)
Ця новина була опублікована 6 років тому, але про неї забули...
Хантер (2019-11-09 18:47:55)
Да уж совсем не ждал... Какая неожиданность...
Олечка (2019-11-06 12:30:32)
А вот это очень хорошая новость...
Taras (2019-11-06 12:28:05)