Порошенко звільнив Гладковського з посади першого заступника секретаря РНБО

Порошенко звільнив Гладковського з посади першого заступника секретаря РНБО
 

 

Президент Петро Порошенко звільнив Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря Ради національної безпеки і оборони (РНБО)
Про це він повідомив в ході візиту в Миколаївську область, передають Українські Новини.
"Минулого тижня було журналістське розслідування, яке базувалася на вытоке з правоохоронних органів про можливі зловживання у сфері оборонних закупівель. Воно викликало великий суспільний резонанс. Суспільство хоче і має право знати правду. Всі хочуть знати правду, і я, як Президент, теж хочу знати правду. Тому зараз для цього створені всі умови. Сьогодні вранці перед відльотом у Миколаїв я підписав указ про звільнення Олега Гладковського з посади першого заступника секретаря РНБО. Також він знятий з посади голови міжвідомчої комісії з військово-технічного сотрудничсетву та експортного контролю", - сказав він.
26 лютого прес-секретар Президента Святослав Цеголко повідомив, що Порошенко підтримав відсторонення Гладковського від виконання обов'язків першого заступника секретаря РНБО на час проведення розслідування, а спікер виборчого штабу Порошенка Олег Медведєв повідомив, що глава держави призупинив повноваження Гладковського.
В той же час відповідний указ Президента не був оприлюднений.
При цьому Порошенко зазначив, що це рішення не є вироком, а лише забезпечує умови, щоб люди повірили, що в разі доказів провини, "не врятують ні посада, ні зв'язки, ні давнє знайомство з Президентом".
"За кілька років я жодного разу собі не дозволив звернутися до керівництва НАБУ і САП з питання якогось конкретного розслідування. Сьогодні я це роблю вперше. Я публічно звертаюся до НАБУ із закликом розслідувати резонансні публікації і розставити всі крапки над "і". Якщо хтось винен - ​​(притягти) до відповідальності, а тим, хто сумлінно працює над зміцненням обороноздатності - дати можливість захистити своє чесне ім'я", - додав він.
Порошенко заявив, що його обов'язком є ​​захист армії як від корупції, так і від "політиканів".
"Політикани на підставі окремих реальних недоліків або взагалі фейків намагаються очорнити і перекрутити всі зрушення у зміцненні обороноздатності, досягнуті протягом останніх 5 років. Особливо цинічно виглядає позиція тих кандидатів у Президенти, які будучи на керівних посадах в уряді і Міністерстві оборони підписували злочинні постанови, розпродавали зброю, техніку, демонтували військові містечка, розбазарювали і розкрадали землі, бездумно скорочували особовий склад наших Збройних Сил, розпродавали шпиталі. Завдяки цим "героїням" та "героям" на момент вторгнення Путіна в Україну наша армія була боса і гола, знезброєна і небоєздатна. Вони точно заслужили звання Героя Росії, а тепер мають совість судити тих, хто відновлював ЗСУ, перетворював їх в одну з найбільш сильних армій континенту", - сказав він.
Порошенко вважає, що зараз необхідно забезпечити об'єктивне розслідування, а "історія все розставить на свої місця".

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-12-15
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Что-то мотивация слабовата. Никакой дестабилизации не произошло да и не могло произойти. Так что надо придумать чего-нибудь другое....
Геннадий (2019-12-14 16:42:48)
Если нарушили будапештский меморандум,то почему нельзя изменить минские соглашения?...
Геннадий (2019-12-12 16:11:35)
Різдво саме 7 січня є надто принциповим! Чому?Бо Рідво є основою Колядного циклу, даного людям Творцем тисячі і тисячі років тому! Коляда ж визначає енергетику Землі і одночасно здоров'я людей н ......
Івван (2019-12-09 09:24:28)
нет проблем, ДОГОВОР НА прокачку на 50 (ПЯТЬДЕСЯТ ЛЕТ) под ЛИЧНУЮ гарантию ПРАВИТЕЛЬСТВА кацапСТАНА...
проФФесор (2019-12-07 17:57:39)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:49)