Бойко складає серйозну конкуренцію як для Порошенка, так і Тимошенко

Бойко складає серйозну конкуренцію як для Порошенка, так і Тимошенко
 

 

"У президентських перегонах Юрій Бойко може отримати двох конкурентів - Порошенка і Тимошенко, в яких зараз однакові рейтинги"
Про це сказав глава Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко, коментуючи звернення З'їзду жінок України до всіх кандидатів в президенти України із закликом зняти свої кандидатури на користь єдиного опозиційного кандидата від південного сходу Юрія Бойка.
"Це досить сильний технологічний хід з боку команди Юрія Бойка. Тема об'єднання буде актуальною в перспективі не лише президентських, а й парламентських виборів", - зазначив Фесенко.
На думку політолога, зняття інших опозиційних кандидатів з президентських перегонів додасть Юрію Бойку кілька відсотків голосів, і тоді він може безпосередньо включитися в боротьбу за вихід у другий тур.
"Ми зараз бачимо, що вже немає тенденції зростання рейтингів Порошенка, як це було в січні - на початку лютого. І в принципі, Бойко може отримати двох конкурентів - Порошенка і Тимошенко, у яких зараз рейтинги однакові. Тому якщо буде об'єднання, якщо знімаються Мураєв і Вілкул на користь Бойка, то Бойко отримає реальні шанси до боротьби за вихід у другий тур", - підкреслив Фесенко.
У свою чергу, соціолог Олексій Боровський зазначив, що Бойко залишається безумовним лідером в "біло-блакитному таборі", а виборчі кампанії Вілкула та Мураєва не дали того ефекту, на який вони розраховували.
"За даними соціологічної служби Рейтинг, у Бойка 11,3%, а Вілкул і Мураєв знаходяться десь в рамках статистичної похибки. Більш того, у Бойка є потенціал зростання за рахунок мобілізації своїх виборців. Електоральне ядро ​​у них практично однакове, а схожі ідеологічні цілі можуть не тільки вплинути на складання рейтингів, а й дати потрібний синергетичний ефект для мобілізації виборців сходу і півдня. Зараз же ті, хто підтримує кандидатів-аутсайдерів, просто зменшують шанси на те, що кандидат від промислових регіонів буде представлений у другому турі. Тому, природно, що зняття Вілкула та Мураєва консолідує голоси навколо найбільш рейтингового кандидата від Сходу і Півдня і дає всі передумови для його виходу до другого туру", - зазначив соціолог.
Опитування соціологічної групи Рейтинг проводився 19-28 лютого 2019 року серед 2500 респондентів сташа 18 років методом особистого інтерв'ю. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2%
Директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов вважає, що в президентських перегонах з'явився четвертий рівноправний лідер - Бойко.
"Спочатку було два лідери - Тимошенко і Порошенко. Потім вже сформувалася трійка - Зеленський, Порошенко, Тимошенко. Зараз з'явився четвертий лідер - Юрій Бойко. Поки є тільки 4 явні лідери, і кожен з них може вийти в другий тур. В цьому сенсі, ця виборча кампанія вкрай цікава", - зазначив Карасьов.
Нагадаємо, що 1 березня в Донецькій області відбувся з'їзд жінок України, участь в якому взяли понад 700 жінок-лідерів з усіх областей. Учасниці з'їзду звернулися до всіх кандидатів в президенти України із закликом зняти свої кандидатури на користь Юрія Бойка, який має найвищий рейтинг і шанси на перемогу.
Також делегати V конференції регіональної організації опозиційного блоку Кіровоградщини одноголосно підтримали звернення до кандидатів у президенти Олександра Вілкула та Євгена Мураєва зняти свої кандидатури на користь Юрія Бойка заради майбутнього України.
Цю ініціативу також підтримали депутати Воловецької районної та Закарпатської обласної ради опозиційного блоку.
Також стало відомо, що жителі Дніпра, які підтримують опозиційні сили, збирають підписи з проханням до Олександра Вілкула зняти свою кандидатуру з президентських перегонів на користь Юрія Бойка, як кандидата, що має найвищий рейтинг серед представників опозиції.

 

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Обзор недорогих заборов для дома и дачи
Ныне, в период пандемии, когда многие прочувствовали на себе ее негативные последствия в контексте сокращения рабочих мест, материальной нестабильности, повышения цен на продукты и товары, многие ищут пути сокращения своих финансовых трат.
Сегодня, 14:55102
Почему техника Apple стала самой популярной в мире?
В сети магазинов Apple в Киеве, как и во всем мире, всегда людно. Все хотят обновить, купить свой первый «яблочный» гаджет или просто посмотреть на него. И это не удивительно: Эппл завоевала репутацию лучшей техники в мире, а девайсы с логотипов в форме яблока – самые продаваемые
Вчера, 18:16152
Ножи балисонги: разновидности и преимущества
Нож – очень важная и нужная вещь, которую люди активно используют в быту, и не только. Современные производители выпускают довольно широкое разнообразие данных изделий, среди которых особой популярностью пользуются так называемые ножи-балисонги (бабочки).
Вчера, 17:36159
Косметика Avene: у чому її унікальність
Основним компонентом косметики Avene є термальна вода, котра має цілющі та лікувальні властивості.
Вчера, 16:11150
Как происходит увеличение груди
Увеличение груди занимает почти 1 место среди наиболее часто выполняемых косметических операций у женщин. Процедура относится к сфере пластической реконструктивной хирургии и гинекологии. Доктора занимаются восстановлением женской груди с 1890-х годов.
Вчера, 15:38152
Репетитор английского онлайн: 5 преимуществ
Изучение иностранного языка, в частности английского, в любом случае дело ответственное, требующее тщательного и серьезного подхода. Но не всегда хватает времени на посещения уроков в языковых школах, но это не значит, что на желании овладеть языком можно поставить крест.
14-апр-2021, 17:41216

События

Россия запретила въезд главе ФБР и генпрокурору США
Санкционный список, по словам российских дипломатов, решили составить из-за "беспрецедентного характера отношений" между странами.
Сегодня, 22:4628
Макрон после встречи с Зеленским заговорил на украинском языке (фото)
Президент Франции заявил, что они совместно с Украиной и Германией продолжают мобилизировать усилия для поиска решения ситуации на Донбассе.
Сегодня, 22:4532
Появилась обновленная карта карантинных зон Украины
Центр общественного здоровья Минздрава опубликовал карту эпидемиологической опасности в Украине от 16 апреля.
Сегодня, 22:4233
О главных методах профилактики заражения ВИЧ в МОЗ рассказали украинцам
В пятницу, 16 апреля, представители Минздрава напомнили украинцам каким образом передается вирус иммунодефицита человека и о главных методах профилактики СПИД.
Сегодня, 22:4137
Более половины паспортов Кипра иностранцам были выданы незаконно
Более половины всех гражданств Кипра были выданы незаконно или с нарушениями. 
Сегодня, 22:3929
Через десять дней в Италии ослабят карантин
В Италии приняли решение об ослаблении с 26 апреля карантинных ограничений, которые были введены из-за коронавируса. 
Сегодня, 22:2925