Бойко складає серйозну конкуренцію як для Порошенка, так і Тимошенко

Бойко складає серйозну конкуренцію як для Порошенка, так і Тимошенко
 

 

"У президентських перегонах Юрій Бойко може отримати двох конкурентів - Порошенка і Тимошенко, в яких зараз однакові рейтинги"
Про це сказав глава Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко, коментуючи звернення З'їзду жінок України до всіх кандидатів в президенти України із закликом зняти свої кандидатури на користь єдиного опозиційного кандидата від південного сходу Юрія Бойка.
"Це досить сильний технологічний хід з боку команди Юрія Бойка. Тема об'єднання буде актуальною в перспективі не лише президентських, а й парламентських виборів", - зазначив Фесенко.
На думку політолога, зняття інших опозиційних кандидатів з президентських перегонів додасть Юрію Бойку кілька відсотків голосів, і тоді він може безпосередньо включитися в боротьбу за вихід у другий тур.
"Ми зараз бачимо, що вже немає тенденції зростання рейтингів Порошенка, як це було в січні - на початку лютого. І в принципі, Бойко може отримати двох конкурентів - Порошенка і Тимошенко, у яких зараз рейтинги однакові. Тому якщо буде об'єднання, якщо знімаються Мураєв і Вілкул на користь Бойка, то Бойко отримає реальні шанси до боротьби за вихід у другий тур", - підкреслив Фесенко.
У свою чергу, соціолог Олексій Боровський зазначив, що Бойко залишається безумовним лідером в "біло-блакитному таборі", а виборчі кампанії Вілкула та Мураєва не дали того ефекту, на який вони розраховували.
"За даними соціологічної служби Рейтинг, у Бойка 11,3%, а Вілкул і Мураєв знаходяться десь в рамках статистичної похибки. Більш того, у Бойка є потенціал зростання за рахунок мобілізації своїх виборців. Електоральне ядро ​​у них практично однакове, а схожі ідеологічні цілі можуть не тільки вплинути на складання рейтингів, а й дати потрібний синергетичний ефект для мобілізації виборців сходу і півдня. Зараз же ті, хто підтримує кандидатів-аутсайдерів, просто зменшують шанси на те, що кандидат від промислових регіонів буде представлений у другому турі. Тому, природно, що зняття Вілкула та Мураєва консолідує голоси навколо найбільш рейтингового кандидата від Сходу і Півдня і дає всі передумови для його виходу до другого туру", - зазначив соціолог.
Опитування соціологічної групи Рейтинг проводився 19-28 лютого 2019 року серед 2500 респондентів сташа 18 років методом особистого інтерв'ю. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2%
Директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов вважає, що в президентських перегонах з'явився четвертий рівноправний лідер - Бойко.
"Спочатку було два лідери - Тимошенко і Порошенко. Потім вже сформувалася трійка - Зеленський, Порошенко, Тимошенко. Зараз з'явився четвертий лідер - Юрій Бойко. Поки є тільки 4 явні лідери, і кожен з них може вийти в другий тур. В цьому сенсі, ця виборча кампанія вкрай цікава", - зазначив Карасьов.
Нагадаємо, що 1 березня в Донецькій області відбувся з'їзд жінок України, участь в якому взяли понад 700 жінок-лідерів з усіх областей. Учасниці з'їзду звернулися до всіх кандидатів в президенти України із закликом зняти свої кандидатури на користь Юрія Бойка, який має найвищий рейтинг і шанси на перемогу.
Також делегати V конференції регіональної організації опозиційного блоку Кіровоградщини одноголосно підтримали звернення до кандидатів у президенти Олександра Вілкула та Євгена Мураєва зняти свої кандидатури на користь Юрія Бойка заради майбутнього України.
Цю ініціативу також підтримали депутати Воловецької районної та Закарпатської обласної ради опозиційного блоку.
Також стало відомо, що жителі Дніпра, які підтримують опозиційні сили, збирають підписи з проханням до Олександра Вілкула зняти свою кандидатуру з президентських перегонів на користь Юрія Бойка, як кандидата, що має найвищий рейтинг серед представників опозиції.

 

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-12-02
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Печать картин на холсте
Однажды человек сидел в своей квартире и грустил. Медленным взором он оглядывал комнату и впадал в еще большую печаль. Он не знал, что печать картин на холсте, заказанная в арт галерее, кардинально изменит его жизнь.
Вчера, 20:54134
Преимущества доставки суши
Сервис доставки еды на дом или в офис стал очень популярным и востребованным в современное время. Существует огромное разнообразие блюд, которые возможно заказать в любое место и даже зачастую круглосуточно. Будь то европейская кухня или восточная – заказать стало возможно абсолютно всё.
Вчера, 18:34132
Программа BAS Бухгалтерия для бизнеса: преимущества
Чем привлекательна программа BAS для бизнеса.
Вчера, 15:38111
Как выбрать металлическое покрытие для кровли?
Многие материалы из металла подходят для использования на кровле. Однако некоторые металлы довольно чувствительны к окислению и коррозии.
Вчера, 11:00120
Аккумулятор для смартфона: как правильно выбрать
Смартфоны стали неотъемлемой частью нашей жизни. Эти устройства являются многофункциональными: с их помощью можно не только совершать звонки, но и выходить в Интернет, слушать музыку.
Вчера, 10:58120
Как выбрать чехол для Airpods
В последнее время беспроводные виды наушников являются самыми популярными. Один из востребованных брендов – AirPods. Это устройство зарекомендовало себя как одно из самых надежных и качественных.
Вчера, 10:27118

События

Мужчина в Николаеве написал на воротах полиции слово "псарня"
Житель Николаева написал на воротах Центрального районного отделения полиции слово "псарня", а в суде объяснил, что это были малярные работы.
Сегодня, 10:3785
Блогера Варламова от разъяренной толпы в трущобах столицы Либерии спасла полиция
Российский блогер Илья Варламов сообщил, что попал в полицейский участок в Либерии.
Сегодня, 10:1979
Военный самолет разбился у берегов Сальвадора
Погиб сын министра обороны страны.
Сегодня, 10:0969
Как покарали обвиняемых в убийстве Вороненкова и куда дели заказчиков
В четверг, 2 декабря, Шевченковский суд Киева вынес приговор двум фигурантам дела об убийстве Дениса Вороненкова.
Сегодня, 09:5989
В пятницу на западные области Украины обрушатся метели и гололедица
В пятницу, 3 декабря, в некоторых районах Ивано-Франковской, Закарпатской и Львовской области пройдут метели, также ожидается гололедица.
Сегодня, 09:4876
Статистика COVID-19 в Украине по состоянию на утро 2 декабря 2021
3 декабря (по состоянию на 9:00) в Украине  3 477 649 лабораторно подтвержденных случаев COVID-19, из них 87 566 летальных, 3 018 620 пациентов выздоровело.
Сегодня, 09:15335