Бойко складає серйозну конкуренцію як для Порошенка, так і Тимошенко

Бойко складає серйозну конкуренцію як для Порошенка, так і Тимошенко
 

 

"У президентських перегонах Юрій Бойко може отримати двох конкурентів - Порошенка і Тимошенко, в яких зараз однакові рейтинги"
Про це сказав глава Центру прикладних політичних досліджень "Пента" Володимир Фесенко, коментуючи звернення З'їзду жінок України до всіх кандидатів в президенти України із закликом зняти свої кандидатури на користь єдиного опозиційного кандидата від південного сходу Юрія Бойка.
"Це досить сильний технологічний хід з боку команди Юрія Бойка. Тема об'єднання буде актуальною в перспективі не лише президентських, а й парламентських виборів", - зазначив Фесенко.
На думку політолога, зняття інших опозиційних кандидатів з президентських перегонів додасть Юрію Бойку кілька відсотків голосів, і тоді він може безпосередньо включитися в боротьбу за вихід у другий тур.
"Ми зараз бачимо, що вже немає тенденції зростання рейтингів Порошенка, як це було в січні - на початку лютого. І в принципі, Бойко може отримати двох конкурентів - Порошенка і Тимошенко, у яких зараз рейтинги однакові. Тому якщо буде об'єднання, якщо знімаються Мураєв і Вілкул на користь Бойка, то Бойко отримає реальні шанси до боротьби за вихід у другий тур", - підкреслив Фесенко.
У свою чергу, соціолог Олексій Боровський зазначив, що Бойко залишається безумовним лідером в "біло-блакитному таборі", а виборчі кампанії Вілкула та Мураєва не дали того ефекту, на який вони розраховували.
"За даними соціологічної служби Рейтинг, у Бойка 11,3%, а Вілкул і Мураєв знаходяться десь в рамках статистичної похибки. Більш того, у Бойка є потенціал зростання за рахунок мобілізації своїх виборців. Електоральне ядро ​​у них практично однакове, а схожі ідеологічні цілі можуть не тільки вплинути на складання рейтингів, а й дати потрібний синергетичний ефект для мобілізації виборців сходу і півдня. Зараз же ті, хто підтримує кандидатів-аутсайдерів, просто зменшують шанси на те, що кандидат від промислових регіонів буде представлений у другому турі. Тому, природно, що зняття Вілкула та Мураєва консолідує голоси навколо найбільш рейтингового кандидата від Сходу і Півдня і дає всі передумови для його виходу до другого туру", - зазначив соціолог.
Опитування соціологічної групи Рейтинг проводився 19-28 лютого 2019 року серед 2500 респондентів сташа 18 років методом особистого інтерв'ю. Помилка репрезентативності дослідження: не більше 2%
Директор Інституту глобальних стратегій Вадим Карасьов вважає, що в президентських перегонах з'явився четвертий рівноправний лідер - Бойко.
"Спочатку було два лідери - Тимошенко і Порошенко. Потім вже сформувалася трійка - Зеленський, Порошенко, Тимошенко. Зараз з'явився четвертий лідер - Юрій Бойко. Поки є тільки 4 явні лідери, і кожен з них може вийти в другий тур. В цьому сенсі, ця виборча кампанія вкрай цікава", - зазначив Карасьов.
Нагадаємо, що 1 березня в Донецькій області відбувся з'їзд жінок України, участь в якому взяли понад 700 жінок-лідерів з усіх областей. Учасниці з'їзду звернулися до всіх кандидатів в президенти України із закликом зняти свої кандидатури на користь Юрія Бойка, який має найвищий рейтинг і шанси на перемогу.
Також делегати V конференції регіональної організації опозиційного блоку Кіровоградщини одноголосно підтримали звернення до кандидатів у президенти Олександра Вілкула та Євгена Мураєва зняти свої кандидатури на користь Юрія Бойка заради майбутнього України.
Цю ініціативу також підтримали депутати Воловецької районної та Закарпатської обласної ради опозиційного блоку.
Також стало відомо, що жителі Дніпра, які підтримують опозиційні сили, збирають підписи з проханням до Олександра Вілкула зняти свою кандидатуру з президентських перегонів на користь Юрія Бойка, як кандидата, що має найвищий рейтинг серед представників опозиції.

 

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-02-19
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Почему необходимо установить ГБО на ваш автомобиль
Как сэкономить на топливе? Этот вопрос всегда волнует автовладельцев независимо от размера их дохода.
Вчера, 07:58204
Косметика для мужчин
Идея о том, что мужчина должен быть чуть привлекательнее обезьяны
18-фев-2020, 16:49108
Где самые выгодные условия кредитования?
Узнайте, что представляют собой МФО и как в оформить микрозайм в такой организации?
18-фев-2020, 15:10172
Лучшие идеи для подарков на 8 марта: что дарить любимым?
В период ожидания прекрасного праздника для прекрасной половины населения, многие задаются вопросом о том, что же выбрать на
18-фев-2020, 15:05111
Витамины для сердца
Уникальный комплекс против сердечных патологий: что он дает
18-фев-2020, 13:39176
Какой светильник подойдет для вашего дома
Для создания нормального уровня освещения в темное время суток используют различные осветительные приборы
18-фев-2020, 11:52149

События

Из Китая вылетел самолет с эвакуированными украинцами
Прибытие борта ожидается завтра в 8 утра
Вчера, 21:3288
Четыре объекта готовы к приему эвакуированных из Китая - Минздрав
По словам Дмитрия Коваля, все четыре места находятся в разных городах Украины
Вчера, 18:51127
Проводятся обыски в Одесском морском порту и офисе АМПУ
Руководство портов может быть причастным к масштабным злоупотреблениям, через которые государство ежегодно терпела убытки
Вчера, 18:4885
Еще в одной стране зафиксировали первые случаи заражения коронавирусом
В Иране зафиксировали два случая заражения коронавирусом
Вчера, 16:42118
О начале весны в Киеве объявили Метеорологи
Зимы в этом году в Киеве не было совсем
Вчера, 14:0691
В штабе ООС сообщили о состоянии раненых - наступление на Донбассе
Угрозы жизни украинских воинов нет
Вчера, 14:0081