Газовими постачаннями з ЄС Порошенко позбавив Кремль можливості впливати на справи України, – активісти

Газовими постачаннями з ЄС Порошенко позбавив Кремль можливості впливати на справи України, – активісти
Активісти та представники громадських організацій, що долучилися до ініціативи #Команда_Порошенка, підтримали позицію президента України Петра Порошенка щодо забезпечення енергонезалежності України від Росії
Про це вони повідомили під час прес-конференції "Енергетична незалежність України як основа національної безпеки", яка відбулась сьогодні у прес-центрі інформаційного агентства "Інтерфакс-Україна".
"Перш за все я хочу наголосити, що здобуття енергонезалежності України – це ще один справжній крок "геть від Москви". І за останні роки у цьому напрямі зроблено досить багато. Завдяки наполегливості президента Порошенка Україна врешті решт змогла відмовитись від російського газу, який майже всі роки незалежності фактично був одним з основних інструментів впливу та тиску на нашу країну.Ми зіскочили з цієї газовою голки", – відзначила президент Молодіжного центру Атлантичної ради України Оксана Григор'єва.
Вона зазначила, що Росія неодноразово маніпулювала цим питанням та погрожувала взагалі припинити постачання газу до нашої країни і різні уряди та президенти "танцювали під цю дудку Москви".
"Але Петро Порошенко припинив цю практику та позбавив Кремль можливості втручатися у наші внутрішні справи. Це велика заслуга Петра Порошенка. Саме за каденції чинного президента наша країна змогла відмовитись від російського газу та укласти контракти на постачання палива з надійними європейськими країнами", – заявила Григор’єва.
За словами громадського діяча та учасника прес-конференції ФедіраГубенкова, ще одним аспектом енергонезалежності Україниє енергоефективність.
"Треба приділяти більше уваги утепленню домівок та модернізації систем опалення. Все це допоможе зекономити 3,5 млрд доларів на рік. Це вже компетенція органів місцевої влади, однак президент Порошенко тримає на контролі це питання", – розповів Федір Губенков.
Він також вважає, що розвиток альтернативної енергетики в Україні зробить країну більш незалежною від постачання енергоресурсів. І це ще один важливий напрям, над якимтеж працює Порошенко.
"Для цього президент проводить масштабну роботу щодо залученням міжнародних інвестицій у цю сферу. На економічному форумі у Давосі президент Порошенко підписав інвестиційну угоду на будівництво найбільшої вітрової електростанції в Європі. Бюджет цієї угоди –400 млн євро, і це найбільший інвестиційний проект в Україні з 2014 року", – вважає громадський діяч Руслан Синєгуб.
Крім того, заявив активіст, широке впровадження відновлювальної енергетики допоможе реально знизити тарифи для населення, адже зелена енергія коштує значно дешевше.
"Поки популісти розповідають зі своїх трибун, що знизять тарифи у 3-4-5 разів, під керівництвом Порошенка в країні вже відбувається революція в енергетичній сфері, впроваджуються сучасні енергетичні проекти, залучаються інвестиції, які підсилюють енергобезпеку країни.У цьому і є суттєва різниця між пустими словами та реальними справами. І я певен, що нам треба зробити все, щоб країну не згорнули з цього шляху", – підсумував Руслан Синєгуб.

 

 

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-07-08
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Chery Eastar - китайский взгляд на представительский класс
Chery Eastar - один из лучших представителей автомобилей для бизнес-класса. Он предлагает удобство и надежность, за довольно низкую цену.
Вчера, 13:2079
Ремонт холодильника: когда нужно вызывать мастера
Бытовая техника уже давно стала обычными и обязательными составляющими каждого дома. Это, разумеется, касается и холодильника, без которого в современном мире – ну никак, и это факт. Если данное устройство выходит из строя или в его работе помечаются изменения в худшую сторону, такая ситуация
Вчера, 12:4082
В чем преимущества кроссовок Puma
Краткий обзор главных преимуществ и серии Legacy от бренда Puma.
6-июл-2020, 20:55116
Упрощенные закупки. Ответы на важные вопросы
Процедура упрощенных закупок как один из видов допорогов появилась вместе с новой редакцией Закона Украины «О публичных закупках» (далее по тексту — Закон) 19 апреля 2020 года. Отныне она обязательна для тендеров с бюджетом более 50 тысяч гривен и менее 200 тысяч гривен или суммы,
6-июл-2020, 20:53140
Медальон: особенности украшения и его выбора
Выбираем и правильно носим медальон: советы от ювелирного магазина
6-июл-2020, 20:44130
Как выбрать детскую обувь - производитель DDStep рекомендует
На что обращать внимание при выборе детской обуви? Как правильно определить размер обуви для ребенка? 8 основных моментов, которые обязательно необходимо проверить перед покупкой.
5-июл-2020, 10:24190

События

Экспорт медицинских масок может разрешить Украина
По его словам, наполнение больниц и аптек масками на нормальном уровне
Вчера, 22:5949
Один из очагов пожара потушили в Луганской области
В селе Смоляниново от пожара пострадало 59 домов, из них 24 полностью сгорели
Вчера, 21:2253
Как получить отсрочку от призыва в 2020 году разъяснили абитуриентам
Выпускники колледжей и университетов могут продолжить обучение, получив отсрочку от призыва
Вчера, 20:2258
Для приемных отделений райбольниц выделили на оборудование более 5 млрд гривен
Средства выделили из фонда для борьбы с коронавирусом
Вчера, 20:2061
Автоматически будут измерять температуру на ж/д вокзале Киева
С помощью новых систем на ж/д вокзале температуру смогут измерять более 100 человек в минуту
Вчера, 20:0167
В полиции заявили что причиной лесных пожаров в Луганской области может быть обстрел боевиков
У полиции новая версия возникновения пожаров в Луганской области
Вчера, 15:3173