Мета Порошенка - перемогти бідність в Україні - експерт

Мета Порошенка - перемогти бідність в Україні - експерт
Наступна мета, яку ставить перед собою президент Петро Порошенко, - це перемога над бідністю в Україні. Адже саме бідність є однією з основних загроз національній безпеці країни
Таку заяву на своїй сторінці в Facebook зробив блогер і політичний експерт Олексій Голобуцький.
"Якщо міркувати глобально, то крім війни в Україні існує ще одна основна проблема - це бідність. Бідність простих людей, які ледве зводять кінці з кінцями, - це той фактор, який в даному часовому відрізку розгойдує держава найбільше. Люди, які нічого не мають, менш охоче захищають свій спосіб життя, свою навколишню дійсність, свою країну, в кінці кінців", - написав блогер.
За його словами, наочний приклад, що підтверджує його теорію, - це що відбувалися в 2014 році події в Криму і на Донбасі. Як вважає експерт, саме бідність є основною загрозою національній безпеці держави.
"Боротьба з бідністю для України стає найважливішим питанням, яке необхідно закрити Президенту. Навіть в тих умовах, в яких опинилася Україна в 2014-2015 роках, Порошенко, поряд з відображенням російської агресії і формуванням антипутінської коаліції в світі, доклав серйозних зусиль щодо стабілізації економічної ситуації, яка опинилася на межі повного краху. Він не допустив дефолту в Україні, який міг привести до зовсім вже непередбачуваних наслідків. При Порошенку була стабілізована банківська система, збережений контролі руемой дефіцит бюджету", - вважає блогер.
По суті, відзначає політолог, навіть в цих важких умовах президенту Порошенко вдалося створити передумови для економічного зростання країни. Як зазначає експерт, про це говорять і ті зміни, які відбуваються в останні рік-два.
"По-перше, зросли мінімальні і середні зарплати по країні. А це достовірний показник того, що економіка приходить в норму. Далі необхідно було вирішити питання з найбільш незахищеними верствами населення - пенсіонерами. Що в цьому напрямку було зроблено: введені щорічна індексація пенсій, монетизація субсидій для оплати комунальних платежів", - зазначає Голобуцький.
Він також нагадав, що кошти, отримані від розмитнення "евроблях", були перенаправлені на додаткові виплати людям з мінімальною пенсією, а також є передумови для запровадження 13-ї пенсії.
"Все це в своїй сукупній масі веде до перемоги над другим, після Путіна, ворогом України - бідністю. Для цього закладено надійний фундамент, країні потрібно тільки зберегти поточний курс і розвивати ті напрямки, в яких у нас уже намітився прогрес", - підсумував Олексій Голобуцький.

 

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2021-03-03
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Раздвижные системы от «ВиЯр»
Шкафы-купе — один из наиболее популярных форматов мебели для хранения. Они удобны, надежны, занимают мало места, при этом вместительны и универсальны в плане дизайна, их можно вписать в любой интерьерный стиль.
1-мар-2021, 19:23246
Предназначение пластификатора для бетона
Пластификатор для бетона является химической добавкой, которую вводят в смесь, чтобы улучшить ее физико-механические характеристики.
1-мар-2021, 17:44182
Самый нужный вспомогательный материал при ремонте
Перед тем как приступить к декоративной отделке стен или потолков, следует хорошенько подготовить поверхность. Тщательно зашпаклевать, выровнять, отшлифовать, прогрунтовать и так далее и так далее.
28-фев-2021, 08:21295
Система капельного полива от интернет магазина MarketSV
Применение дождевальных установок для полива приусадебного участка постепенно уходит в прошлое. Устройства расходуют много воды и заболачивают территорию.
27-фев-2021, 14:20354
Как выбрать планшет ребенку для игры и учебы
XXI век – это время высоких технологий. Использование новейших средств коммуникации является залогом успеха. Раньше дети больше времени проводили на улице, играя со своими сверстниками. Но мир стремительно меняется.
27-фев-2021, 08:54388
Как правильно одеваться на рыбалку
Рыбалка – увлекательное занятие. Однако, если подобрать неправильную одежду, отдых может быть испорчен.
26-фев-2021, 15:07391

События

Укрпочта вводит в обращение марки с голыми женщинами
Украинская почта впервые в истории вводит в обращение марки с голыми женщинами.
Вчера, 21:2467
США пообещали больше не свергать правительства других стран ради демократии
CША перестанут насаждать демократию в других странах силой, свергая режимы и устраивая военные интервенции.
Вчера, 21:0170
Извинений от премьера Словакии за "шутку" о Закарпатье требует Украина
Министерство иностранных дел Украины отреагировало на "шутку" премьер-министра Словакии Игоря Матовича о Закарпатье.
Вчера, 19:5374
Россия должна выполнять все договоренности, согласованные в рамках нормандского и минского форматов
Это является ключевым фактором продвижения мирного процесса на Донбассе.
Вчера, 19:5274
Литва не будет выдавать оппозиционерку Светлану Тихановскую Беларуси
Любые подобные запросы белорусской стороны имеют "ритуальный характер".
Вчера, 19:5069