Мета Порошенка - перемогти бідність в Україні - експерт

Мета Порошенка - перемогти бідність в Україні - експерт
Наступна мета, яку ставить перед собою президент Петро Порошенко, - це перемога над бідністю в Україні. Адже саме бідність є однією з основних загроз національній безпеці країни
Таку заяву на своїй сторінці в Facebook зробив блогер і політичний експерт Олексій Голобуцький.
"Якщо міркувати глобально, то крім війни в Україні існує ще одна основна проблема - це бідність. Бідність простих людей, які ледве зводять кінці з кінцями, - це той фактор, який в даному часовому відрізку розгойдує держава найбільше. Люди, які нічого не мають, менш охоче захищають свій спосіб життя, свою навколишню дійсність, свою країну, в кінці кінців", - написав блогер.
За його словами, наочний приклад, що підтверджує його теорію, - це що відбувалися в 2014 році події в Криму і на Донбасі. Як вважає експерт, саме бідність є основною загрозою національній безпеці держави.
"Боротьба з бідністю для України стає найважливішим питанням, яке необхідно закрити Президенту. Навіть в тих умовах, в яких опинилася Україна в 2014-2015 роках, Порошенко, поряд з відображенням російської агресії і формуванням антипутінської коаліції в світі, доклав серйозних зусиль щодо стабілізації економічної ситуації, яка опинилася на межі повного краху. Він не допустив дефолту в Україні, який міг привести до зовсім вже непередбачуваних наслідків. При Порошенку була стабілізована банківська система, збережений контролі руемой дефіцит бюджету", - вважає блогер.
По суті, відзначає політолог, навіть в цих важких умовах президенту Порошенко вдалося створити передумови для економічного зростання країни. Як зазначає експерт, про це говорять і ті зміни, які відбуваються в останні рік-два.
"По-перше, зросли мінімальні і середні зарплати по країні. А це достовірний показник того, що економіка приходить в норму. Далі необхідно було вирішити питання з найбільш незахищеними верствами населення - пенсіонерами. Що в цьому напрямку було зроблено: введені щорічна індексація пенсій, монетизація субсидій для оплати комунальних платежів", - зазначає Голобуцький.
Він також нагадав, що кошти, отримані від розмитнення "евроблях", були перенаправлені на додаткові виплати людям з мінімальною пенсією, а також є передумови для запровадження 13-ї пенсії.
"Все це в своїй сукупній масі веде до перемоги над другим, після Путіна, ворогом України - бідністю. Для цього закладено надійний фундамент, країні потрібно тільки зберегти поточний курс і розвивати ті напрямки, в яких у нас уже намітився прогрес", - підсумував Олексій Голобуцький.

 

Статья была интересной?
Поделитесь публикацией со своими друзьями!
 

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2020-07-14
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Новости ТОП-7

Досуг

Керамогранитная плитка для пола
На рынок напольных покрытий керамогранит стремительно ворвался всего пару десятилетий назад. И за это непродолжительное время он успел завоевать недюжинную популярность.
13-июл-2020, 17:29261
Кроссфит требует орбитрек  Методичка: как на Zhelezzo.ua купить орбитрек в кредит
Покупка тренажера в кредит в интернет-магазине  - инновационная услуга от фирмы Zhellezzo.
10-июл-2020, 21:37165
Культура использования постельных принадлежностей
Ученные определи, что человек находится в спящем состоянии около трети жизни. В это время происходят рост, восстановление утраченных за день сил, даже выздоровление. Естественно, что правильно подобранное постельное белье должно быть безупречного качества
10-июл-2020, 12:16434
Рекламные кампании Google AdWords: что это и зачем нужно
Рекламная кампания Google AdWords: настраивайте объявления эффективно! Узнайте о ключевых особенностях рекламы в Google и типах целей, которые можно поставить.
9-июл-2020, 18:36833
Кредит в декрете – как получить помощь маме
С появлением детей в семье мамы неизбежно теряют часть дохода, а траты увеличиваются. Кредит для мам в декрете от Е-гроши – это своевременная финансовая помощь под низкий процент с выгодными условиями.
9-июл-2020, 18:35206
Быстрое кредитование от SOS CREDIT
Кредит онлайн круглосуточно без отказа
9-июл-2020, 14:56346

События

Главную версию самоубийства матери, которая перед смертью задушила сына в Харькове назвали в полиции
Жительница Харькова, тело которой вместе с телом 10-летнего сына нашли в собственном доме могла убить ребенка из-за проблем с деньгами. Такую версию озвучили в полиции. 
Сегодня, 10:0551
В Украину сумели вернуть картину "Влюбленная пара" Пьера Луи Гудро, украденную немецко-фашистскими захватчиками во время Великой Отечественной войны (1941-1945)
Тогда ее похитили из запасников киевского музея Ханенко, а затем она оказалась в частной коллекции в США.
Сегодня, 10:0198
Обновлённые данные про заболевших и умерших от коронавируса в Украине 15.07 (состоянием на 09:00)
По данным Центра общественного здоровья, по состоянию на 09:00 15 июля в Украине 55 607 лабораторно подтвержденных случаев COVID-19
Сегодня, 09:30348
Карантин ослабили в Ровенской области
В регионе возобновляют работу кинотеатры
Вчера, 21:37164
Список стран "зеленой зоны" ЕС сократит до 13
Из списка исключат Сербию и Черногорию
Вчера, 18:59206
Адаптивный карантин в Киеве могут продлевать до 2022 года
Для завершения пандемии необходимо, чтобы 80% населения переболело коронавирусом
Вчера, 18:56181