Рідний брат лідера "Народного фронту" з початку війни 75 разів перетинав кордон з Кримом

Рідний брат лідера "Народного фронту" з початку війни 75 разів перетинав кордон з Кримом
Протягом останніх п'яти років рідний брат лідера фракції "Народний Фронт" Максима Бурбака, а також однокласник Арсенія Яценюка Олексій Бурбак 75 разів перетинав кордон з Кримом
Про це в своєму Telegram-каналі розповів відомий юрист Андрій Портнов.
"Майже в усі дні, коли на Донбасі гинули українські солдати, сім'я лідера фракції Народний Фронт Максима Бурбака безперешкодно відвідувала окупований Крим. Протягом п'яти років війни, рідний брат Максима Бурбака і однокласник Арсенія Яценюка Олексій Бурбак більше 75 разів перетинав кордон з окупованих Кримом" , - заявив Портнов.
Він додає, що "незважаючи на його відоме прізвище, незрозуміло з якої причини і за які заслуги його п'ять років не помічало в Криму російське ФСБ".
"Аналіз періодів перебування фігуранта в Криму також дозволяє зробити висновок, що іноді він в'їжджав в Україну з території окупованих Криму, після того, як покидав Україну з Борисполя, тобто з ймовірністю в сто відсотків він кілька разів потрапляв до Криму з російської території, то є здійснював діяння, за які СБУ забороняла в'їзд сотням, які вчинили аналогічні дії, людям і те, що фракція Народного Фронту ініціювала вважати злочином ", - підкреслює Портнов і призводить графік відвідування Бурбак Криму.
Портнов зазначає, що це вже другий резонансний випадок, після посла України в Канаді Шевченко, який продав за російськими законами землю в Криму, "коли найгучніші патріоти і герої Майдану виявляються зрадниками і зрадниками Батьківщини".
Юрист обіцяє 28 березня передати в правоохоронні органи "заяву з вимогою публічної перевірки та аналізу фактів про перебування в окупованому Криму найближчих соратників Яценюка".

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!
Loading...

Новости по теме

Последние новости

Вчера, 2019-11-19
Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Пока в Украине решают проблему ареста Олега Ляшко, виновные в данных смертях strana.ua/news/229688-hruzinskie-snajpery-majdana-dali-pokazanija-v-belarusskoj-henprokuratura.html всё ещё находятся на ......
KudestNiK (2019-11-19 15:07:02)
Що за текст? Це Гугл переклав з української на російську? Ніщо? Читати неможливо!...
Анна Мельник (2019-11-18 00:05:57)
не могу найти подтверждение данной истории ни на каком другом ресурсе. Пожалуйста предоставьте ссылку на оригинал...
Philip (2019-11-11 21:35:39)
Интересно, чем закончилось? Молодец пацан....
Константин (2019-11-10 15:27:34)
Ця новина була опублікована 6 років тому, але про неї забули...
Хантер (2019-11-09 18:47:55)