Питання українських моряків Путін з Трампом буде обговорювати у червні

Питання українських моряків Путін з Трампом буде обговорювати у червні
Президент РФ Володимир Путін і президент США Дональд Трамп обговорять питання полонених українських моряків на зустрічі в червні
Про це заявив спецпредставник Держдепартаменту США з питань України Курт Волкер в ході виступу у Фонді Карнегі у Вашингтоні.
"У грудні минулого року планувалася зустріч президентів Трампа і Путіна в Аргентині. Вона була скасована через те, що за тиждень до того Росія атакувала український флот, захопила кораблі і моряків, перемістивши їх на свою територію. Зустріч була скасована. Я думаю, це було правильно", - сказав Волкер.
Він підкреслив, що США наполягають на звільненні моряків.
"Дії Росії не відповідають міжнародному праву, у них немає підстав надалі утримувати моряків", - зазначив спецпредставник США.
За словами Волкера, це питання залишається на порядку денному відносин США і Росії і буде обговорюватися на запланованій на червень зустрічі президентів.
Як повідомлялося, США підтримують рішення Міжнародного трибуналу ООН з морського права про звільнення затриманих Росією українських моряків. У Кремлі ж не збираються виконувати рішення Трибуналу ООН по звільненню українських моряків.
Міжнародний трибунал ООН по морському праву 25 травня зобов'язав Росію негайно звільнити 24 українських моряків і три кораблі, які були захоплені біля Керченської протоки восени минулого року, та забезпечити їх повернення в Україну.
Міжнародний трибунал з морського права очікує звільнення російською стороною українських моряків до 25 червня 2019 року.
В РФ вже відреагували на цю подію, заявивши, як і до цього, що інцидент з українськими суднами в районі Керченської протоки не входить в юрисдикцію трибуналу.

 

Нашли ошибку в тексте? Сообщите нам о ней: выделите текст и нажмите Ctrl + Enter. Спасибо!

Новости по теме

Последние новости

Информация
Комментировать статьи на сайте возможно только в течении 30 дней со дня публикации.

Обсуждения

Если нарушили будапештский меморандум,то почему нельзя изменить минские соглашения?...
Геннадий (2019-12-12 16:11:35)
Різдво саме 7 січня є надто принциповим! Чому?Бо Рідво є основою Колядного циклу, даного людям Творцем тисячі і тисячі років тому! Коляда ж визначає енергетику Землі і одночасно здоров'я людей н ......
Івван (2019-12-09 09:24:28)
нет проблем, ДОГОВОР НА прокачку на 50 (ПЯТЬДЕСЯТ ЛЕТ) под ЛИЧНУЮ гарантию ПРАВИТЕЛЬСТВА кацапСТАНА...
проФФесор (2019-12-07 17:57:39)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:49)
пусть переведёт 10 млрд. ДОЛЛАРОВ в нацбанк и забирает нафиг, а гражданам РЕКОМЕНДУЮ ВАЛИТЬ с ПРИХВАТбанька, что я лично сделал ещё 10 лет тому назад, когда ОПЕРАЦИОНИСТКА сказало ......
проФФесор (2019-12-07 17:53:08)